Chłopak, który z dnia na dzień przestał się odzywać

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Poznałam go w supermarkecie, gdzie pracuje.
Zrobił wszystko, by zwrócić na siebie moją uwagę, potem by dostać mój numer.
Pisaliśmy kilka dni...teraz cisza(od 5 dni)...A ja nie wiem co jest grane. Nie chcę mu się narzucać i pisać pierwsza... Zwyczajnie mnie olewa, ale w takim razie po co wgl mnie podrywał w tym sklepie, po co prosił o nr???
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Sprawdza, czy ci zależy - jeśli tak to napisz. A jak się nie odezwie to ma cię w dvpie ;]
 

SabrinaSkop

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Świętochłowice
Nigdy nie wiadomo jak chcesz się dowiedzieć o co chodzi to napisz lub zadzwoń,wiesz ja tam jestem OPTYMISTKĄ może po prostu ma chwilowo kłopoty z doładowaniem telefony to przecież ludzka rzecz-brak funduszy
życzę powodzenia:)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Spróbuj zadzwonić. Najlepsze rozwiązanie. Może zgubił telefon? Jak masz możliwość się z nim skontaktować w inny sposób to musisz spróbować ;)
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Być może Cię sprawdza, tak jak piszą wyżej, co Ci zależy napisać do niego smsa, i zapytać co u niego słychać? Bo nie rozumie? Od razu narzucanie! nie popadaj w paranoję.
Narzucanie jest wówczas kiedy on faktycznie nie chce, a Ty piszesz, tutaj nie wiemy do końca jaka jest sytuacja, weź sprawy w swoje ręce i się odezwij, teraz Twoja kolej :p
 

Krystos

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
103
Punkty reakcji
15
Poznałam go w supermarkecie, gdzie pracuje.
Zrobił wszystko, by zwrócić na siebie moją uwagę, potem by dostać mój numer.
Pisaliśmy kilka dni...teraz cisza(od 5 dni)...A ja nie wiem co jest grane. Nie chcę mu się narzucać i pisać pierwsza... Zwyczajnie mnie olewa, ale w takim razie po co wgl mnie podrywał w tym sklepie, po co prosił o nr???
Rany... zadzwonienie czy napisanie sms to rzeczywiście ostre narzucanie się. Może zginął pod kołami autobusu, nie dowiesz się jak się z nim nie spróbujesz skontaktować.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Tak jak mówi reszta - nie będziesz się narzucać, jeżeli odezwiesz się pierwsza.
 

amenity

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
to znaczy, ze chlopak znalazl sobie dziewczyne.
mialam tak samo. ;x
albo, moze ma jakies problemy.
 

szelma.wro

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Kolekcjoner kości, ot co. Znam to z expa... Kilka dni temu usunąłem numery do wszystkich poznanych ostatnio kobiet. Dlaczego? Dla jednej z nich! Teraz nie ma tej jedynej, nie ma numerów do pozostałych. Lipton generalnie, ale szelma MTWD ;-)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
hm może kogoś poznał innego w tym czasie albo zwyczajnie nie odpowiadasz mu charakterem? albo zbiera się do akcji konkretnego podrywu, spokojnie, 5 dni to nie długo, chyba że sprawdza Cię czy Ty coś napiszesz, czy Ci zależy:)
 

amenity

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Kolekcjoner kości, ot co. Znam to z expa... Kilka dni temu usunąłem numery do wszystkich poznanych ostatnio kobiet. Dlaczego? Dla jednej z nich! Teraz nie ma tej jedynej, nie ma numerów do pozostałych. Lipton generalnie, ale szelma MTWD ;-)


biedny :D ;p
 
Do góry