Chłopak + "Jego baaardzo dobra przyjaciólka"

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja mysle ze milczenie nic nie pomoze tylko jeszcze moze skomplikowac sprawe, bo chlopak np zacznie sugerowac ze sie na niego obrazilas lub cos innego. Najlepiej pogadac tak ale porządnie i to tak na spokojnie sam na sam.
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
No tak jak mówiłam. Milczałam i milczałam. Nic nie pomogło. powiem co mi lęzy tak naprawde na sercu i myślę że bedzie dobrze. bo skoro ja milczałam ponad 1,5 tyg i nic? ii nie zanosi się zeby coś sie zminiło. teraz czekam aż wróci do domu i dzwonie.
Dzięki za porady . :)

Żałuje że musze przez telefon ale nie mam narazie innego wyjścia. do spotkania mamy ponad 2 tyg. trochę się boje.. bo po mimo wszystko nie chce go stracic.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Porozmawiaj z nim na spokojnie daj mu do zrozumienia że niepokoi Cie ta cała sytuacja ..
Że przyjaźń jest cenna cieszysz sie ze ma kogos na kim może polegać w każdej sytuacji ale czujesz sie odtracona bo nie moze znależć dla Ciebie czasu . Zobaczysz jak zareaguje na to wszystko .
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
czytałem już parę tematów wcześniej i sądzę że chyba ten twój chłopak po prostu bierze tą co jest bliżej

ale to też zależy lepiej porozmawiaj z nim
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ten chłopak jest dziwny, skoro gada Ci, że się czepiasz. Broń swojego zdania i nie daj mu się zbić z pantałyku.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Faceci też mają przyjaciółki ...Ja mam bardzo dobrego przyjaciela... i żartujemy sobie czasem w stylu "kochanie". Przyjaźnimy się już bardzo długo on będąc w związku co prawda nie olewał swojej dziewczyny ale to z nią coś było nie tak bo tak jej przeszkadzałam ,że aż odeszła od niego :/

W Twoim przypadku jedynym problemem nie jest to ,że on ma ta przyjaciółkę tylko ,że poświęca jej dużo czasu ,ale musi z kimś ten czas spędzać kiedy ciebie nie ma albo jest bardzo wrażliwy i za wszelką cenę chce pomóc przyjaciółce.

Proponuję umówić się z chłopakiem , jego przyjaciółką i wyjść gdzieś oczywiście zabierz ze sobą jakiegoś wolnego kumpla ^^ Spróbują ją wyswatać ;) To się pozbędziesz może nie całkowicie ale po części
 

mysiunia16

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hmm ja proponuję żebyś trochę poczekała nie pisz do niego taki cichy dzień. Może dobrze zrobi. Jak Cię kocha to sam się odezwie. Gdy się będziesz z nim widzieć proponuję taką naprawdę bardzo bardzo szczerą rozmowę. Wyżalcie się sobie co jest nie tak w waszym związku. To powinno pomóc. Ale awantury nie polecam raczej taka spokojna atmosfera i prywatność bez kolegów koleżanek rodziny itp. pozdrawiam :** Trzymam kciuki :)
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Coż, zrobilam tak jak radziliście mi wszyscy. Byle ciche dni .. i werszcie wygarnęłam co sie stalo. i co mi lezy.
Oczywiscie przepraszał i że to jego wina i ze przez to ze pędzil do przodu ja zostawalam w tyle i że czuje sie jak szmata.
wiec.. od tamtej pory jest juz dobrze. dziekuje ze wszystkie odp. temat mozna zamknąc. :)
 
Do góry