Chlopak I Seriale ?

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Ja też lubie nieraz obejrzec jakiś serial jak tylko mam czas,ale lubie tylko niektóre przeważnie kryminalne takie jak: Fala Zbrodni, Kryminalni, Pitbul, a ostatnio bardzo mnie wciągnął serial Lost
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
O ja też ja też lubie seriale. Szczególnie fajny jest serial "Życie". Ciekawa fabuła, mnóstwo zwrotów akcji, baaardzo wielu bohaterów. Gorąco polecam.
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Wiecie ja prawie nie nie ogladam telewizji ale strasznie sie wciagnalem w serial pt.: LOST calkiem niezly i chyba nawet dzisiaj sa kolejne odcinki heheheh
milego ogladania
 

LMeLeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bydgoszcz
Ja tam seriali nie lubie. No może tylko czasem lubie obejrzeć jakieś komediowe.
Ale myśle, że to nie wynika z tego jakiej ja jestem płci... :p
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja oglądam na bieżąco Losta, Smallville i Joey'ego:) Z wykopalisk z netu Twin Peaks wygrzebuje:p
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
A czemu chłopcy mają nie oglądac seriali, komedii romantycznych, innych filmów do płaczu? Owszem, seriale kojarzą się z telenowelami, które tylko tytuły mają inne a cała fabuła ta sama:p
Moim zdaniem to źle nie świadczy, kiedy chłopak ogląda TV systematycznie:p Chyba że to jedyne co robi, to wtedy już jest gorzej:p
Ja osobiście jako dziewczynka nie oglądac ani seriali ani TV, chyba że mają coś fajnego grac :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a coz z tego:p mowi się ,ze dziewczyny oglądaja tylko telenowele i seriale :p bzdura :p znam chłopcow co tez gustują w tego typu "filmach"
 
Do góry