Chłopak Bądź Dziweczyna Twoich Marzeń...

dziabar

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Koleś dziewczyny sluchajace HH czasem sa naprawde milusie i fajniusie :p

Ale w spodniach z krokiem w kolanach to wygladala by rzeczywiscie ochydnie :mruga:
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Heh muj kolega ma taka dziewczyne nie wiem jak moze z nia chodzic. Zaklada skeaty, slucha hh nonstop no i od tych ziomalskich wyrazen moze bolec glowa. :/ to straszne :mlotkiemgo:

------------------------------------

[/color] Śmierc najleprzym rozwiazaniem
 

Attachments

  • Kostucha.jpg
    Kostucha.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 17

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to przedewszyskim anielskie spojzenie (i narzie mam taka partnerke) uroda jest dla mnie na 3 miejscu bo jeszcze do tego nie moze byc ani za tepa ani za madra
przyznam nawet ze moja dziewczyna obecnie nie jest idealem chlopakow (przynajmniej chyba calej szkole sie nie podoba tak jak mi, bo nawet moj qmpel powiedzial mi kiedys ze dla niego to jest pasztet[juz myslalem ze go normalnie zatluke na miejscu])
chudych jak patyk dziewczyny mnie za bardzo nie pociagaja (to nie znaczy ze lubie grube tylko taki o ciutke wiekszej wadze, bardziej takie zeby to bylo w genach niz z obzerania sie [znam taki jeden przypadek ze sie tak obrzera ze ma :cenzura:e jak slon za przeproszeniem])
 

paulina_

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Niemam jako takiego ideału bo to i tak nie ma sensu. Nieraz byłm z kimś kto nie był moim ideałem. Ale dla mnie najważniejsze jest to, żeby mnie kochał nie liczy się to jak czlowiek wygląda tylko jakie ma wnerze. Pozdro Papatki :*
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Brązowe oczka..
185 cm wzrostu
cemne wloski krotko sciete
sliczny usmiech:)
zadbany: paznokcie odgrywaja duza rale :D heh
charakter : troszke uparty pewny siebie :]
w rezulatcie idealy sie zmieniaja
kiedys mialam innego ideala
teraz pomyslalam nad tym ze co by to byl za
zwiazek z kims idealnym? :mruga:
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
hee.... napewno wyższy odemnie czyli gdzieś około 167-170 :D :D
dobrze zbudowany..... (nie lubie grubasków :D )
moze być umięsniony
ładny
żeby zawsze miał dla mnie czas....
itp.
(ten co siedzi koło mnie to jest mój ideał :D :D :D tlyko zetroche dziwnie wszyszedł)
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Charakter- przede wszystkim szczery, prawdomówny, taki który nie potrafiłby zdradzić.. szanujący cudze zdanie (ale jednoczesnie mający swoje) taki z którym można mówić jednocześnie o wszystkim i o niczym. Napewno wygadany, i inteligentny (chodzi o to że nie taki jak małe dziecko który zadaje głupie pytania jak niektóre "blondynki")
Wygląd- ważne żeby mi się podobał, schludny i wysoki to przede wszystkim :) musi mieć to "coś" i tyle.
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Szczerze mówiąc miałam zawsze swój typ: blondyn z zielonymi bądź niebieskimi oczkami , przystojny. Ale po dłuższym zastanowieniu , to nie liczy się dla mnie wygląd zew. , raczej bardziej zależy mi na charakterze i na tym abyśmy sie dobrze dogadywali i mieli wspólne zainteresowania. Nade wszystko musi być opiekuńczy , z poczuciem humoru , szarmancki , miły , no i wogóle same superlatywy , ale musi mnie zaje...... kochaći szanować !!!!!!!!!
:)
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Ideał? Żeby wyglądał jak Gackt :zakochany: :zakochany: :heart:
Żeby miał chociaz trochę podobne zainteresowania. Musi być inteligentny ,opiekuńczy, elokwentny, czuły... Fajnie by było, jakby miał wyczucie estetyki i niebanalne poczucie humoru. XD
Ale to takie marzenie ideału, ale ideały są nudne :p
 

jamon

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Pakość (ja to nazywam Dolina Pakoska:p)
Ja z doswiadczenia wiem, ze takie wyobrazanie sobie idealnej partnerki lub idealnego partnera jest bezsensu. Dlaczego? Zakochalem sie w dziewczynie (nie od pierwszego spojrzenia). Wczesniej nie wydawala mi sie jakas wyjatkowa. Kiedy jednak lepiej ja poznalem okazalo sie, ze to wlasnie Ona jest ta idealna. I wtedy nic sie nie liczy - ani to, ze moglaby byc wyzsza, nizsza czy szczuplejsza. Wtedy na dziewczyne patrzy sie zupelnie inaczej...
 

kaja1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Dla mnie ideał mężczyzny to taki, który uważa, że ja jestem ideałem kobiety :)
 

Equlleus

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
179
Punkty reakcji
0
Czyli wygląd dla Ciebie nie ma znaczenia?? Brawo. Nie oszukujmy się, jesteśmy wzrokowcami i głównie patrzymy na wygląd a dopiero później na wnętrze kobiety, taka jest prawda.
powiedziałem że najważniejsze.. wygląd mi bedzie raczej obojętny, bylebym nie obrzydzał sie patrząc na Nią..

Jesli chodzi o wygląd, mówiąc o ideale.. hmm..

Czarne kręcone kruczoczarne włosy, trochę niższa odemnie, o ładnej twarzy...

nawyki...nie może palić...

jak powiedziałem opisuję ideał... ale ideałów nie ma :)

Sztuka akceptowania wad drugiej osoby ;)

Najwspanialsza i tak jest Ta dziewczyna która mnie kocha.. i ja kocham Ją..

Finito w tej kwestii :)
 

Tronholm

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niedrzwica Dużą
Mój stereotyp idealnej dziewczyny:

Włosy: zależy gdzie :D ale te na głowie są mi obojętne
Oczy: napewno nie wyłupiste (tak na serio to nie ma różnicy)
Wzrost: umiarkowany (gdzieś ok. 170cm, sam mam 180 parę)
Pochodzenie: musi być szlachetnie urodzona (w mieście) ale ze wsi nie są gorsze
Pieniądze: najlepiej dochód na jedną osobę w rodzinie powien nie spadać poniżej 5 000 zł (człowiek z czegoś się musi utrzymywać i raty za moje Porsche płacić)
Pokrewieństwo: najlepiej córka jakiego bossa mafii abym mógł się bujać bez problemu po mieście (ewentualnie po wsi)
Wiek: gdzieś około tyle co ja czyli nie wiem ile (???)
Rasa: człowiek
Narodowość: polka
Wymiary: 170x40x20 (wys. x szer. x dł.) objetość od 4 m3 (sześcienne)
Waga: poł ciężka
Wykrztałcenie: najlepiej zawodowe ale może być też wyższe (w ostateczności)
Inteligencja: nie wskazana

Tak na serio to nie mam dziewczyny swoich mażeń.
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
:daibel2: no jak facet ładnie pachnie to czasem az sie na ulicy ogladam za nim jeszcze z dobre 5 minut:)
 

owiecusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
gdynia
odpowiedzialny, męski, zdecydowany, dominujący, wyższy, krótkie włosy, inteligentny, nie egoista, ale duzo mówiacy, jednoczesnie lubiacy sie od czasu do czasu zamknąc i dac pogadac komus innemu, impulsywny, szalony, nieprzewidywalny, spontaniczny ale z pełną kontrolą...
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
taki nie za wysoki ~175
ciemne oczy, ciemne włosy (krótkie), ładny uśmiech, ubrany w fajne luźne ciuszki , zadbany
tak.. kochać mnie powinien.. i być moim najlepszym przyjacielem (co wszystko tłumaczy), powinnam się przy nim czuć bezpiecznie..
 

aluuusia

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
O, temat w sam raz dla mnie :D
Jakby to najkrócej ująć -książę z bajki :p :D

A tak bardziej realnie...
facet powinien przede wszystkim mnie kochać i akceptować taką, jaką jestem. romantyk, szarmancki, dowcipny, inteligentny, wrażliwy, troszkę szalony... Żeby był przede wszytkim moim przyjacielem, któremu mogę zaufać, powierzyć najgłebsze tajemnice, bez obaw niezrozumienia czy zdradzenia, który gotów byłby dla mnie oddać wszystko, nie oczekując niczego w zamian i dla którego ja gotowa byłabym poświęcić życie. Żeby nigdy nie wsydziła sie przy nim byc soba, a on nigdy nie wsydzil sie swoich uczuc do mnie, zeby był szczery wobec mnie, a kiedy trzeba skarcił i naprowadził na własciwa sciezke, zebysmy byli, po prostu, jednoscia...

oj... troszkę patetycznie się zrobiło, więc dodam jeszcze, że mógłby mieć długie włosoki i jezdzic na motorze :zakochany: :D

Miało być realnie, a chyba po prostu opisałam mojego Księcia... ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
zwykły, przeciętny.. o kolorowej osobowości i niebiańskiej duszy :)
zwariowany, ale nie bardziej niż ja :D
po prostu żeby był człowiekiem. człowiekiem, a nie chodzącym chamem.

ja swój ideał straciłam. niestety.
 
Do góry