chłopacy... ehh

Status
Zamknięty.

nieobliczalna

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
A dlaczego to Ty nie zagadasz?
Nieśmiałość?
Za brzydcy chłopcy?
Beznadziejność?

Albo zbyt ładny - może mieć kogoś lub jest pusty.
Nie mam co powiedzieć...
Wole napisać na fotce, szybko, łatwo i wygodnie. Albo odpisze albo next plz ;D
Zagadywanie w rl pochlania dużo energii... poza tym niby facet powinnien zabiegać o względy dziewczyny...
 

papla170

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
8
Hehe jak tak się zachowujesz jak piszesz to nie spotkasz:D:D Moim zdaniem nikt Cię po ramieniu klepać nie będzie... Masz dziewczyno 17lat:D:D (tak samo jak ja) hehe...:D Wszyscy źle czytamy, a to tylko Ty masz racje!:D Nie znajdziesz faceta bo wszyscy są beznadziejni:) Pogadaj z mamusią jak poznała tatusia to może zrozumiesz, że wszystko przychodzi z czasem!! A tak poza tym przez fotkę nie będziesz z nim:
-Chodziła za rękę
-Chodziła do kina
-Chodziła na kolację
-Całowała się
-Nawet patrzyła mu w oczy
Więc zrozum, że pisanie przez fotkę to SHIT!!!
 

nieobliczalna

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Hehe jak tak się zachowujesz jak piszesz to nie spotkasz:D:D Moim zdaniem nikt Cię po ramieniu klepać nie będzie... Masz dziewczyno 17lat:D:D (tak samo jak ja) hehe...:D Wszyscy źle czytamy, a to tylko Ty masz racje!:D Nie znajdziesz faceta bo wszyscy są beznadziejni:) Pogadaj z mamusią jak poznała tatusia to może zrozumiesz, że wszystko przychodzi z czasem!! A tak poza tym przez fotkę nie będziesz z nim:
-Chodziła za rękę
-Chodziła do kina
-Chodziła na kolację
-Całowała się
-Nawet patrzyła mu w oczy
Więc zrozum, że pisanie przez fotkę to SHIT!!!

Przecież można umówić się na spotkanie.
 

papla170

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
8
heh ale to i tak nie to samo... Dziewczyno powiedz mi ilu już facetów tak wyrwałaś przez fotkę i wasze pierwsze spotkanie wyglądało normalnie...?

Zamknąć to ale wieczorem bo nudno mi teraz:D i przynajmniej jest co porobić:D
 

Patryk.75

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
6
Nieobliczalna mnie przeraża, to co się dzieje z dziewczynami zaczyna mnie przerażać, ehh chłopacy ? A może ehh dziewczyny, bo piszesz, że w twoim otoczeniu są sami beznadziejni faceci, a ty piszesz tak, że mam wrażenie że to ciebie także dotyczy. Co do zamknięcia to jestem za.


BTW, może tym "ładnym" chłopakom się nie podobasz.
 

almirante

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
164
Punkty reakcji
17
Miasto
Hades
Przesadziłem z unikatem, zwykła, sfrustrowana siedemnastolatka. Widzę sporo zaprzeczeń w twoich postach, widzę również agresię i lekkie poddenerwowanie. Spokojnie, to tylko forum, tu się tak robi :D

Szukasz chłopaka, narzekasz na brak odpowiedniego, piszesz że wszyscy którzy interesują się tobą są brzydcy, beznadziejni, tak to mam rozumieć? wszyscy którzy chcą Cię poznać mają w tym podtekst seksualny? mam również rozumieć że jeśli spotkasz miłego, przystojnego kolesia dasz mu się wyrżnąć? Nie rozumiem dlaczego określasz przystojnego faceta jako pustą istotę, podobno za takiego mnie biorą, nie pustego, to drugie, ale bardziej uważam się są płytkiego i chamskiego :)
Nie lubię portali społecznościowych takich jak, Fotka, NK itp. nie jest to odpowiednie miejsce do poznawania sympatii. Zdecydowanie jestem zwolennikiem forów, nie oceniasz ludzi po wyglądzie tylko po treści posta, sposobie myślenia. Fotka jest sposobem dowartościowania się, nie ważne jak wyglądasz, liczą się tylko oceny, jak najwyższe średnie. W świecie realnym trzeba natrudzić się by znaleźć kogoś interesującego, osobę poznajesz przebywając z nią, po sposobie jaki patrzy na Ciebie, zwraca się do Ciebie. W internecie są to tylko głupie, niewiele znaczące literki. Narzekasz, obwiniasz facetów o ich naturę nie robiąc zarazem kompletnie nic. Myślisz że facet jakiego szukasz podejdzie do Ciebie pierwszy i zacznie Cię bajerować? źle myślisz, jest nieśmiały bądź też nie szukający, a może po prostu niezainteresowany twoją osobą. Nie mam pojęcia jak wyglądasz, może drobne przybliżenie, zdjęcie, nawet opis swojej osoby, może problem faktycznie leży w wyglądzie.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
no ja jestem za zamknięciem

Też nie lubię portali społecznościowych jak kolega wyżej wymienił

ale to przeraża co się dzieje z polską nastolatką w tych czasach, nie chciałbym nawet już czytać co ta nastolatka ma w głowie :] jeszcze wyjdzie że w szkole bawią się w słoneczko... :bag:

Żenujące.
Znajdź beznadziejnego chłopaka dla siebie który się nie odezwie bo jest stworzony dla Ciebie . :]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No moznaby :D Moim zdaniem ten temat nic nowego nie wnosi. Autorka sie o byle co wkurza i widac szuka chlopaka na sile. Dziewczyna musi dorosnac. Nie chce oceniac po pisowni tez, ale takie sformulowania "next plz" "rl" zamiast real np uzywala taka jedna dziewczyna kiedys i niezly pustak byla. Taka naprawde pusta lalka barbie byla, raczej wiecie o co chodzi.
 

nieobliczalna

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wściekam się, bo nie prosilam o ocene mojej osoby tylko o wypowiedź na dany temat. Zresztą co wy możecie o mnie wiedzieć skoro napisałam tylko kilka postów?

Jaby ktoś był zainteresowany to nie bawię się w żadne słoneczka, nie palę i nie pije i jestem dziewicą. Uczę się w liceum. Wierzyć nie musicie, ale ja wiem dobrze, że nie jestem głupia oraz że mam coś w głowie!

I każdy ma prawo do błędu, własnego zdania, przekonań, poglądów i do bycia dzieckiem. Jestem tylko nastolatką i mam prawo palnąć jakieś głupstwo. A jeśli z takowych się śmiejecie to wygląda na to, że to wy jesteście niedojrzali.
Na forum powinny panować jakieś reguły, a ja widzę, że nawet moderatorzy potrafią być chamsy, wredni i niemili, a to oni powinni dawać dobry przykład. Moderator to taki sam użytkownik tego forum jak ja, więc niby czemu jego nie mają obowiązywać zasady? Potem taki daje mi ostrzeżenia a sam nie widzi tego, że obraża innych.

Nigdy bez powodu się nie obraziłam, nie byłam zła na coś/kogoś czy nie starałam się odegrać.

A co do stylu pisma to chyba dobrze, że nie piszę $wEEtaŚnIe czy jeszcze w jakiś bardziej pokemoniasty sposób.
Kto w dzisiejszych czasach nie używa skrótków? Rl to taki sam skrót jak tzw. czy tzn. tylko mniej popularny ;]
 

papla170

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
8
Heh dziewczyno... Admin jest człowiekiem który pilnuje porządku, a jeżeli Ty nie dasz sobie nic powiedzieć to ten temat nie ma racji bytu.
Zrozum to, że obrażasz chłopaków, a sama nie jesteś bez winy! Nie powinno się uogólniać i oceniać innych. Ty mówisz, że my nic o Tobie nie wiemy i nie możemy Ciebie oceniać. Popatrz na to jak Ty piszesz, że zdesperowani faceci to frajerzy itp itd. Rl to nie jest jakiś skrót tylko slang młodzieżowy tak samo jak sweetaśnie, lol, wow itp itd. a tak poza tym rl można też uznać jako rulez... Jeżeli mógłbym coś o Tobie powiedzieć to wydaje mi się, że wcale głupią dziewczyną nie jesteś tylko trochę zagubioną i musisz się trochę naprostować...
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Na forum powinny panować jakieś reguły, a ja widzę, że nawet moderatorzy potrafią być chamsy, wredni i niemili, a to oni powinni dawać dobry przykład. Moderator to taki sam użytkownik tego forum jak ja, więc niby czemu jego nie mają obowiązywać zasady? Potem taki daje mi ostrzeżenia a sam nie widzi tego, że obraża innych.

Nie pisałem postów pod postami, oraz nie przeklinałem (w przeciwieństwie do Ciebie). :)
Obrażam? Nie, ja tylko wyrażam własne zdanie. A w jaki sposób je wyrażam, to świadczy tylko o mnie... no cóż. Nie każdy jest idełem.

Cieszymy się, że jesteś taka, a nie inna. To dobrze.

Jak to mówią: każda potwora znajdzie swojego amatora.
Temat wyczerpany. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry