chłopacy.dlaczego akurat zawsze ona?

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Sprawa wygląda tak : niby jestem ładna i spoko laska bla bla. Gdy jestem sama chłopacy za mną się oglądają ,kiedy wychodzę na miasto z moja przyjaciółką i pozostałą paczką ZAWSZE a to ZAWSZE chłopacy których spotykamy gdzieś w pizzerni u kumpeli poznani itp zlewają mnie dla mojej przyjaciółki. Sądzę że obydwie jesteśmy równie tej samej urody i równie miłe że powinły byśmy mieć wyrównane szanse co do chłopaków. A jest całkiem odwrotnie :( w niej wszyscy coś widzą super wyjątkowego i chcą z nią być i wtedy ja czuje się jak szmata. Bardzo cenie swoją przyjaciółkę i staram się nie odbierać tego tak że to ona mi zamiata spod nosa chłopaków choć bardzo boli mnie to że ona jest tak uwielbiana przez chłopaków a ja nie mogę mieć nawet jednego fajnego :(
ostatnio nawet widziałam jej rozmowę na gg z takim jednym kolesiem do którego chciałam zagadać.Mówiła mu o mnie że może pogada ze mną , że sem spoko laska,że może się spotkamy bo warto będzie a on stwierdził że poczeka na nią [moją przyjaciółkę] aż zerwie ze swoim chłopakiem bo warto będzie czekać. i co mam robić w takiej sytuacji ?
nawet taki jeden w którym się bujałam kiedyś to on mnie odrzucił dla niej i nadal podkochuje się w niej..
 

LifeIsTooBrutal

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Musi w sobie mieć coś lepszego niż Ty, skoro jest taka sytuacja. O urodzie można by polemizować, ale mimo wszystko faceci to wzrokowcy.
 

Renay

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ludzie oceniają innych, patrząc pod względem innych osób z ich "grupy" dookoła. Najwidoczniej Twoja koleżanka jest bardziej atrakcyjna, więc w jej świetle wypadasz gorzej, niż gdybyś prezentowała się innym np. sama i w rezultacie tak jesteś niżej oceniania przez chłopaków. Takie są prawa psychologii.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie zawsze to uroda jest na pierwszy miejscu.
Trzeba umieć sie 'sprzedać'. Czyste, schludne, pachnące ubrania, fajne dodatki, makijaż, uśmiech na twarzy.
To przyciąga. Wtedy nawet niezbyt ładna buzia wydaje sie o wiele bardziej pociągająca.
Do tego jest pozytywne nastawienie, otwartość na ludzi, SZCZERAuprzejmość - wszystko procentuje ;)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
nie chlopacy a chlopcy

widocznie nie widza w tobie nic ciekawego
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
a pokażesz swoje fotki??? pozwolisz ocenić??? możesz mi napisać prywatną wiadomość z jakimś linkiem czy coś...
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Kocha sie sercem a nie wyglądem :p

Po przeczytaniu twego tematu też mam myśli jak wielu tych "fajnych chłopaków" :p
<myśli> a jak gwiżdżą na mieście za tobą to sie odwracasz ?
 

bania66166

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Sadzac po poście to raczej jestes gdzies w wieku 13-16 no gora 17. A w tym wieku to raczej kocha sie wygladem a nie sercem. Sercem zaczyna sie kochac jak sie troche dojrzeje. Oczywiscie moze to tez byc wczesniej, ale przewaznie to tak jest. ALE ZAMOTALEM :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm...może ma w sobie jakąś cechce charakteru ,która sprawia,że wydaje sie ,że jest atrakcyjniejsza?
Np. dobry dowcip, większa pewność siebie... , umiejętność flirtowania?
Cóż...jeśli nie chcesz czuć się "tą gorszą" wychodź na miasto z kimś innym/sama.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Wydaje mi się że może być tak jak napisała PanDora:)) NIe umiesz sie "sprzedać".
Twoja przyjaciółka pewnie jest bardziej towarzyska, łatwiej jej nawiązywac znajomości.
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Dlaczego akurat zawsze ona? A tego nie wiem. Nie znam jej przecież.
Najwidoczniej ma w sobie coś, co ciągnie do niej przedstawicieli płci brzydszej ;) I wcale tu nie musi chodzić o wygląd.
Popracuj nad cechami, którymi wyróżniasz się wśród innych - poczucie humoru, inteligencja, błyskotliwość. O opinię, w czym jesteś dobra, możesz poprosić przyjaciółkę. W końcu zna Cię pewnie, jak nikt inny.

Pozdrowienia.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
moze kolezanka mowi poprawna polszczyzna w przeciwienstwie do Ciebie i chlopakom sie wydaje mądrzejsza :)

poza tym stwierdzenie ze jestescie tak samo ładne jest żałosne...

hehe dokładnie
 

paranoid

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
skoro wszyscy zwracjaą uwagę na nia a nie na Ciebie to może jednak nie jesteście "równie tej samej urody"? bo sama taką "obiektywna" ocene wydałaś oczywiście?

a może po prostu przy kumpeli czujesz sie bardziej skrępowana i inni to czują?

a może "chłopacy"nie tylko na wygląd zwracaja uwagę?
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
CYTAT
poza tym stwierdzenie ze jestescie tak samo ładne jest żałosne...

hehe dokładnie

wlasnie

po prostu ma w sobie cos co im sie podoba.
a jesli chodzi o urode czy czynniki zewnetrzne to nie sa ciebie warci :p
nie ma sie co zalamywac
kiedys znajdzie sie ktos dla ciebie

ja naprzyklad wole poczekac, ale miec jednego na cale zycie niz 100 a w rezultacie zadnego :)


widocznie tak musi byc i tyle :D

a wlasnie
moze oni po prostu czuja ze jestes skrepowana??
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ona nie mówi lepiej poprawną polszczyzną! ma ledwo dwóje z polaka a to że napisałam chłopacy zamiast chłopcy to nie powód że nie zasługuje na czwórke i nie wysławiam się dość poprawnie <_<

hmm wszyscy mówią mi że jestem tak dowcipna ale przy chłopakach tak jakoś zastygam.Tzn przy kumplach jestem śmiała i normalnie jestem sobą a jak ktoś mi się podoba to jakoś zastygam i miękną mi nogi.
ona więcej umie flirtować tak jak tu jedna osoba się wypowiadała

MlodyDlaCiebie
jak gwiżdzą to się nie odwracam bo k.. za przeproszeniem nie jestem :/
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
MlodyDlaCiebie
jak gwiżdzą to się nie odwracam bo k.. za przeproszeniem nie jestem :/
ona mi zamiata spod nosa chłopaków choć bardzo boli mnie to że ona jest tak uwielbiana przez chłopaków a ja nie mogę mieć nawet jednego fajnego

Nie rozumiem Cię...

Ktoś Ci się spodoba, będzie Cię pociągał, to wtedy się z Nim zapoznasz.. no i może przyjdzie 'to' uczucie...
I nie radzę Ci szukać chłopaka.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
ona nie mówi lepiej poprawną polszczyzną! ma ledwo dwóje z polaka a to że napisałam chłopacy zamiast chłopcy to nie powód że nie zasługuje na czwórke i nie wysławiam się dość poprawnie <_<

hmm wszyscy mówią mi że jestem tak dowcipna ale przy chłopakach tak jakoś zastygam.Tzn przy kumplach jestem śmiała i normalnie jestem sobą a jak ktoś mi się podoba to jakoś zastygam i miękną mi nogi.
ona więcej umie flirtować tak jak tu jedna osoba się wypowiadała

MlodyDlaCiebie
jak gwiżdzą to się nie odwracam bo k.. za przeproszeniem nie jestem :/
sama odpowiadasz sobie na pytanie. Bo ona umie flirtować. Może przez to, że "zastygasz" chłopacy wolą ją. Może z nią im się lepiej dogaduje? Może spróbuj się bardziej otworzyć, bądź bardziej towarzyska, uśmiechnięta, rozmowna.
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Brak mi słów, więc nie wypowiem się na temat Twojego problemu.

Ale radzę Ci nie mówić o tym przyjaciółce, czy jakoś specjalnie się jej zwierzać.

Bo jak już nie wytrzymasz i wybuchniesz, to
"Wszystko co powiesz może być użyte przeciwko Tobie",

a ludzie to świnie :p (tej linijki nie cytować, nie komentować).

i nie zawachają się dopiec Tobie nawet Twoimi sekretami (tej też nie)

// edit
gdybyś jednak chciała żebym powiedział coś więcej na temat TWOJEGO problemu, to napisz, rozbiorę Twój post na części pierwsze ^^
 
Do góry