Chirurdzy (Grey's Anatomy)

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Witam, od jakiegoś czasu zaczęłam oglądać GA od pierwszego sezonu i tak w kilka tygodniu skończyłam 7 sezon (8 od września podobno).
A Wy co sądzicie o serialu, bohaterach, akcjach?
Ja jestem nim zafascynowana! :O
 

Konwalia89

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
oglądałam do 5 serii, potem jakoś przestał mi się podobać- fabuła rozwijała się za wolno, wszyscy już ze wszystkimi spali i zaczęło mnie to denerwować
ale zawsze podobała mi się muzyka do GA
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Nieprawda.. bo Meredith nie spała ze Sloanem, a Dereck tylko z nią i z Addison :p
Jak dla mnie fabuła się toczy dośc szybko. Stale coś się dzieje.. Ja proponuję, żebyś kontynuuowała oglądanie.. 7 sezon jest najlepszy!! a odcinek musicalowy oglądałam kilka razy, bo jest doskonały! ;)
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Nie wolno tak!! :D to trzeba tak każdy!! Moją siostrę uzależniłam i w dwa dni ogląda 1 sezon! Ja aż tak nie robiłam, ale ona na początku: No nie chcę, nie interesuje mnie medycyna! A ja, że tylko jeden odcinek i obejrzała 1, potem 2 i 3 i kolejne i tak się uzależniła :D
Moja cała grupa to ogląda, jak nie cały rok! I oczywiście na bieżąco omawianie:
"Dlaczego Lexie teraz sypia z Jacksonem?" "Bo jest s*ką." :p
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Oglądałam kilka serii, skończyłam chyba na 5. Bardzo fajny serial, swego czasu też mnie wciągnął ;) Ale tak, jak w przypadku koleżanki wyżej, jakoś mi się znudził. Może kiedyś obejrzę resztę, chociaż na razie nie ciągnie mnie do tego ;)
 

new_boyArt

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
uwielbiam bo bardzo interesuje mnie medycyna, podoba mi się sposób powiązania problemów życia codziennego z problemami w pracy, ale też z medycznymi przypadkami ;), podoba mi się realizm chorób i operacji, widzę, że ktoś tu porusza dr House'a, jak dla mnie za mało krwi, ale House jest zabawny, lubię go
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Serial podobno medyczny, który zrobił się telenowelą. Same romanse i układy między lekarzami. Ktoś widział gdziekolwiek tak działający szpital? Zwykły serial romansidło, który dodatkowo traktuje o życiu w szpitalu, które wygląda tak jak wyśniło się scenarzyście.
 

lov

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Oglądałam ten serial już parę razy. Bardzo mi się podoba. I nie ukrywam że podoba mi się Patrick Dempsey ;P
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
Serial podobno medyczny, który zrobił się telenowelą. Same romanse i układy między lekarzami. Ktoś widział gdziekolwiek tak działający szpital? Zwykły serial romansidło, który dodatkowo traktuje o życiu w szpitalu, które wygląda tak jak wyśniło się scenarzyście.
Podobnie go odbieram. Kręcony raczej dla kobiet bo żaden facet tych intryg i romansów nie wytrzyma ;)
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Zdarzy się że obejrze jakiś odcinek na FoxLife ale nie czekam na niego z niecierpliwością jak babcię na modę na sukces;) pierwsze odcinki,sezony owszem przypadły mi do gustu ale dalsze perypetie bohaterów nudzą a mnogość ważnych aktorów w dalszych seriach przytłacza. Ogólnie powiedzmy że to średniej klasy serial. :)
 

saysomethingbad

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
GA- ubóstwiam ten serial! Oglądam go chyba 5 raz od początku. To chyba pierwsze takie cudo, które się nie nudzi i mimo niektórych mało prawdopodobnych wątków lub zbiegów okoliczności i, że prawie każdy tam spał z każdym, to serial jest poprostu cudowny, oryginalny, zaskakaujący i zabawny. Dla mnie zawsze numer jeden.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ja niedawno zaczęłam oglądać od 1. sezonu, bo do tej pory widziałam tylko kilka odcinków wyrywkowo. No i się wciągnęłam ;) Ale ja ogółem lubię seriale medyczne, chociaż tutaj bardziej skupiają się na życiu prywatnym bohaterów niż na pacjentach. No i duży plus ode mnie za fajne piosenki lecące w tle ;)
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Tak, tak! piosenki są fantastyczne!
Mi bardzo podobają się dialogi! Nigdy nie lubiłam niczego analizować, ale te teksty są rzeczywiście trafne i oryginalne.
Nienawidzę romansów, bo są strasznie przewidywalne, ale nie tym razem! Tutaj tak mówią o miłości, że aż się chce słuchać. Nie jest to zwykłe: "Kocham Cię! Nie mogę żyć bez Ciebie, rozumiesz?!" ("rozumiesz" to takie trochę z TVN seriali).
Polecam ten fragment:
 
Do góry