Chińczycy

penguin

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Napiszcie co myślicie o Chińczykach, z czym się Wam kojarzą i jakie są według Was cechy charakterystyczne tej narodowości.
Czy według Was są mili, chamscy? uczciwi czy źli? itd..

Za wszelką pomoc będę wdzięczna, jeśli nie będzie Wam to przeszkadzało to podajcie też swoją płeć i wykształcenie.
 
M

Mia

Guest
kobita, studentka.
chinczycy- hmm.. zasadniczy, pracowici. jakby takie male skosnookie zaprogramowane robociki.
nie wiem tak mi sie nasuneło
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Miałem ostatnio okazję pracowac z kilkoma Chińczykami i muszę powiedzieć ze to sumienni ludzie,pomocni,zabawni i ...troche pokręceni
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Chińczycy! mmm... mój ulubiony temat :D
pracowici, wytrwali. z tego co wiem, cechuje ich nadmierna duma granicząca z samouwielbieniem do własnego narodu i przekonaniem o nieograniczonych możliwościach. Chińczyk nie przyzna się do błędu, nie powie, że czegoś zrobić nie potrafi. zrobi to. często spartoli, ale zrobi. :]

jestem w klasie 2 LO. płeć? chyba kobieta :D
 

penguin

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
myślicie że Chińczycy zaleją świat?? w końcu trochę ich tam jest.. zaraz skończy im się miejsce i wtedy przywędrują do nas??

nie mam nic przeciwko temu, gdyż znam paru Chińczyków i uważam, że są bardzo sympatyczni..

a co Wy myślicie??
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
hmmm... a możliwe xD
ale czemu taki czarny scenariusz od razu? jakaś inwazja żółtków? i dlaczego mają przywędrować do nas akurat?
najpierw niech powstanie granica polsko-chińska :lol:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Chińczycy stworzyli cywilizację, której niejeden naród mógłby pozazdrościć, zwłaszcza te czarne. Chińczycy jeśli przyjeżdżają do innych zajmują się pracą, a nie żebractwem i naciąganiem gospoodarzy. Pozdrawiam rumunów i czeczenów. Chińczykom pełny szacunek.
Outremer, męszczyzna, wyższe.
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Chińczycy stworzyli cywilizację, której niejeden naród mógłby pozazdrościć, zwłaszcza te czarne. Chińczycy jeśli przyjeżdżają do innych zajmują się pracą, a nie żebractwem i naciąganiem gospoodarzy. Pozdrawiam rumunów i czeczenów. Chińczykom pełny szacunek.
Outremer, męszczyzna, wyższe.
I z tym sie zgodze; Pracowitosc Azjatow jest wrecz legendarna (hindusi,chinczycy,koranczycy itp) co nie dotyczy krajow azjatyckich dotknietych tfu koranem.
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
napewno są bardzo pracowici spowodu swej mentalności, ten naród już tak ma. Czasami są kłótliwi np. z powodu kasy ale o to to każy naród może się kłócić :) niezle się targują prawie tak jak arabowie. Można się trochę bać tego że zaleją rynek w Europie i nie będzie miejsc pracy za granicą dla Polaków, ale to w dalekiej przyszłości.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
widze wyznawce prawd obiegowych w koljnym temacie...

napewno są bardzo pracowici spowodu swej mentalności, ten naród już tak ma.
to mentalnosc wszytkich narodow azji poludniowo wschodniej

Czasami są kłótliwi np. z powodu kasy ale o to to każy naród może się kłócić
oczywiscie jest dokladnie odwrotnie klotliwi nie a nieuczciwi tak (wobec siebie)

niezle się targują prawie tak jak arabowie.
o boze w koncu cos co ma zwiazek z reczywistoscia...

Można się trochę bać tego że zaleją rynek w Europie i nie będzie miejsc pracy za granicą dla Polaków, ale to w dalekiej przyszłości.
zaleja niezaleznie od naszego chcenia badz niechcenia - robia to od lat, np w samym budpeszczie ilosc skosnookich ocenia sie na 300tys
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
chinczycy..mysle ze są fajni...(ale jeszcze fajniejsi są japonczycy)..ciekawy narod...i kultura... :)
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Chiny to najstarsze państwo swiata. Gdy inne panstwa powstawały, bądz upadały chiny trwały aż do dziś. Chiny borykają się teraz z niski przyrostem naturalnym i starzejącym się społeczeństwem, spowodowanym kontrolowaniem urodzeń - jedno dziecko na dwoje rodziców. Na waszym miejscu bardziej bym obawiał się inwazji Hindusów niż samych Chińczyków. Chinczycy i Hindusi to ludzie sumienni i pracowic. BB)
 

Mamonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
<<DaLeKo>>
Kobieta, 2 klasa technikum

Chińczycy <mmm> lubie ten naród, tak szczerze to podobają mi się skośnoocy faceci ;P ale ogólnie nie mam nic przeciwko nim, wydaje mi się, że to są świetni ludzie, może trochę za bardzo pochłonięci pracą ;)
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
studentka, kobieta

mam przyjemność [a może i nie?], że pracuję z chińczykami. ba! chińczyki to moje szefostwo. jacy są? sumienni, dokładni, zdrowo walnięci na punkcie drobiazgów, często zachowują się bezmyślnie i nie potrafią dobrze prowadzić samochodu :p
 
Do góry