Chętnia poznam jakieś Młode Mamy :)

printech

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiecie co ja mam 38 lat i 10 miesięcy temu urodziłam ślicznego zdrowego synka. Ważył 3750 i miał 55 cm. Mam jeszcze starszą córkę, ma 14 lat. No to chyba pobiłam tu rekord.
Pozdrawiam Agnieszka. :papa:
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Ja mam 26 i 2 letniego synka.na sygnaturze i w profilu jest jego zdjecie.mysle ze nie pobilas rekordu bo napewno sa tu jeszcze starsze osoby od ciebie a nawet w twoim wieku.
 

printech

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Z tym rekordem to tak mi się tylko powiedziało. Żaden wyczyn i nie w tym sensie to powiedziałam. Po prostu czytając wypowiedzi 17, 19 i dwudziestoparoletnich mam, poczułam się troche jak dinozaur.
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ja mam 29 lat a moj synek ma 5 w tym roku skonczy 6 nie jest juz taki malutki chociaz dla mnie jest :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja mam 23 lata a mój maluszek 3 dni temu skończył roczek :)

Jej jak mi to zleciało!
Mój maluszek już nie jest taki malutki =^^=
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Strasznie leci ten czas.juz 2 latka ma moj synus a ja sie czuje jakby on sie dopiero urodzil:)Strasznie leci ten czas.zawsze nie moglam sie doczekac kiedy bede miala 18 lat.a teraz chcialabym zeby ten czas na troche sie zatrzymal:)
 

żemperlię

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
dzieńdobry
Jestem mamą z października 2006 :)
czyli dzidzia obecnie ma 15 mies, a ja mam 25 lat
Witam wszystkie mamy !! :laska:
 

navette

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
czesc wszystkim, to ja tez sie przywitam :)
lat mam 21 córeczka tak jak widac na suwaczku ;)
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Hej , Hej mlode mamuski łaczmy sie chcialoby sie krzyczec...:)
ja od dwoch latek jestem DUUUUmna mamuska , mam sliczna coreczke OLIMPIE-, smam mam niespełna 24 lata...
pozdrawiam wasze skarby i WAs drogie mateczki:)
 

Attachments

  • nasz_urwiss__1_.jpg
    nasz_urwiss__1_.jpg
    67,2 KB · Wyświetleń: 40

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Witam! własnie udało mi sie uspić moją Kasie ma 4,5 msc, chyba wypiłam dzis za mocna kawe i mała dokazywała jak nakręcona, w końcu włączyłam jej głośniej muzykę, dalam smoka wyszłam z pokoju, bo jak siedziałm z nia to sie do mnie non stop śmiała, w końcu padła i śpi, a ja dopiero zaczynam zycie! :)
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Witajcie, ja za kilka tyg będę miała 25latek, mam prawie 20-miesięcznego synka, Krzysia :p. Jestem póki co na wychowawczym, a do pracy wybieram się dopiero po ukończeniu przez małego 3 latek :p Poza tym jestem mamą samotnie wychowującą dziecko, choć mieszkam z rodzicami... :D
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Witam :)
Mam 22 lata i jestem Mamą prawie 4miesięcznej Córci :) Uważam, ze to odpowiedni wiek na macierzyństwo - oboje z Mężem chcieliśmy mieć dzieci w młodym wieku i dlatego od razu po ślubie zaczęliśmy starania :)
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
ja również się przywitam.Ja mam 23 lata a moja Perełka ma na imię Adrianna i ma już prawie 9 miesięcy(choć to wcześniak i rozwojowo oraz żywieniowo muszę jej odliczać półtorej miesiąca).Jest wspaniałym dzieckiem,a ja uwielbiam być mamą.Jestem z niej BARDZOOO DUMNA :):):)Niestety musiałam wrócić do pracy jak miała sześć miesięcy i do tej pory ciężko mi się z nią rozstawać,ale na szczęście pracuję w firmie która respektuje przywileje mam.Pracuje po 8 godzin i mam godzinną przerwę na karmienie.W praktyce po prostu wychodzę godzinę wcześniej do domu.Ale osobiście stwierdzam że urlop macierzyński jest zdecydowanie ZA KRóTKI!!!

pozdrawiam wszystkie mamusie:):):)
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
I ja sie przywitam.
Mam 32 lata i dwoch synow.14-letniego Mateusza i prawie 2,5 letniego Filipa.
Na razie siedze w domu i tak do kwietnia jeszcze bede sie nudzic ;)
 

seatibiza

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
41
witam,może też się tu wpiszę,jestem mamą 2 letniej Oliwci i 4 miesięcznego Adasia :) a co do Kazia ,to naprawdę porażka :bag:

pomyłka o Kaziu była mowa na 1 stronie :( nie tu odpowiedziałam :/
 
Do góry