Chelsea Londyn

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Dzisiaj gramy pierwszy mecz w tym sezonie na Stamford Bridge. Powinniśmy odnieść zwycięstwo, ale coś mi się wydaje, że Reading tanio skóry nie sprzeda.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Za dwa dni QPR. Trudny przeciwnik. Mam nadzieję, że uda się przywieźć trzy punkty do Londynu.
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Właściwie to nie będziemy musieli przywozić tych punktów, w końcu to derby są :)
Teraz już na serio, QPR to taki przeciwnik który na pewno elektryzuje. Chociażby przez pamiętny mecz z przed roku kiedy zostaliśmy wykartkowani, czy też sprawę Terry'ego i Antona Ferdinanda.
QPR dokonało dużych wzmocnień ale na razie zawodzą. 1 punkt w trzech meczach to na pewno nie powód do radości. Liczę na spokojne zwycięstwo Chelsea.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Miałem na myśli przywiezienie tych punktów na Fulham Road, Źle to ująłem.
 

Diegtiariow

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2012
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Radzyń Podlaski
Jakoś nie mogę przetrawić tego remisu. Dziwią mnie wypowiedzi Di Matteo o tym, że wygralibyśmy gdyby sędzia podyktował karnego. Czyli nasz plan zakładał czekanie aż sędzia się nad nami zlituje i wskaże wapno? Nie rozumiem też decyzji o tym by na skrzydłach wystawić po raz kolejny lewego obrońcę i środkowego pomocnika. Bertrand i Ramires owszem powinni grać, ale na swoich nominalnych pozycjach. Po co były te zakupy skoro ci nowi piłkarze nie dostają szans nawet w meczach z QPR? Trzeba mieć nadzieję, że do środy Mata wystarczająco wypocznie i jakoś uratuje naszą grę skrzydłami, bo inaczej czarno widzę mecz z Juve. Hazard nie wygra dla nas wszystkich meczów.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Pragnę zauważyć, że QPR nie należy do łatwych przeciwników więc stwierdzenie

skoro ci nowi piłkarze nie dostają szans nawet w meczach z QPR

jest trochę nie na miejscu.
 

Nooby

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Pragnę zauważyć, że QPR nie należy do łatwych przeciwników więc stwierdzenie

Ja z kolei pragnę dodać, że w Premier League w ogóle nie ma łatwych przeciwników.

Wczoraj bardzo udane popołudnie z PL, dwa bardzo ciekawe spotkania z Liverpoolu z Manchesterem United, oraz City z Arsenalem. Na Anfield było nieco kontrowersji za sprawą decyzji sędziego... choć ja tam się cieszę, że Czerwone Diabły zgarnęły 3 pkt i podążają tuż za Chelsea, która nie bez kłopotów uporała się ze Stoke :) noo i dobrze, że Kanonierzy urwali punkty Obywatolem, w przekroju całego spotkania byli chyba nawet lepsi niż gospodarze :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Teraz w Chelsea doszło do dużych zmian, a dla kibiców Chelsea zmiany oznaczają bardzo dobry kierunek. Trenerem zespołu został Jose Mourinho, a nowym nabytkiem Schurrle, skrzydłowy/napastnik Bayeru Leverkusen. Co myślicie o tym transferze? Kto powinien wzmocnić zespół Chelsea, a kto waszym zdaniem nie jest zawodnikiem odpowiednim ku temu. I kto powinien opuścić szeregi The Blues.

Moim zdaniem Niemiec jest bardzo dobrym technicznie, szybkim zawodnikiem i nie grzeszy warunkami fizycznymi. Myślę, że będzie ważnym zawodnikiem w nadchodzącym sezonie i znacznie pomoże Chelsea w ustabilizowaniu formy, a do tego poprawienie wyników. Jest też zawodnikiem mogącym dać kilka rozwiązań na boisku w ustawieniu i dużo pracuj dla zespołu. Nie jest też jakąś wielką gwiazdą i transfer nie był przepłacony za miliony jak wiele ostatnio takich na całym globie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ktoś mądrze powiedział, że Jose uzupełni w PL lukę po odejściu Alexa Fergusona. Charyzmę Portugalczyk ma niemałą. Wiadomo, że będzie on układał zespół pod swój styl gry - mało atrakcyjny dla oka, ale skuteczny. Ja będę bardzo bacznie obserwował zbliżający się sezon i tak jak wielu sympatyków The Blues liczę, że Jose osiągnie to czego wcześniej mu się nie udało - wygra Liga Mistrzów.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
To z jednej strony fakt,właśnie za to tez lubie Premiership- za dobrych i charyzmatycznych trenerów. Zobaczymy jakie będzie drugie podejście Jose do Chelsea,czekam też z niecirpliwością na transfery.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Myślę, że za bardzo się ono nie zmieni. Kiedy pierwszy raz Jose pojawił się w Londynie by trenować The Blues swoim charakterem zyskał przychylność zawodników, kibiców oraz mediów. To co osiągnął z klubem oraz to na jakie gwiazdy pod jego skrzydłami wyrośli niektórzy zawodnicy tylko potwierdza, że przydome The Special One nie został mu nadany przypadkowo. Ja jestem całym sercem za Chelsea i wierzę, że Jose nas kibiców nie zawiedzie.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Mou wprowadził Chelsea na salony europejskiej piłki i choć LM z nią nie wygrał, uczynił to dopiero di Matteo - to postawił fundamenty pod ten sukces. Oczywiście nie można zapomnieć o "drobnych" Abramowicza, niektórych nietrafionych transferach jak np. "Sheva", jednak uformowanie drużyny, wykrzesanie z zawodników to, co w nich najlepsze, świetne ustawienie taktyczne, to zasługa Jose. Dla porównania, takie City karmione petrodolarami szejka Mansour'a bin Zayed Al Nahyan'a pod wodzą Manciniego w Europie praktycznie nie istniało. Teraz CFC potrzebuje zmian, świeżości, bo ostatnio złapało w Premier League małą zadyszkę.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Andre Schurrle przeniósł się na Stamford Bridge i podpisał 5-letni kontrakt z ekipą 'The Blues'. Nowy skrzydłowy :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Liga się zaczęła 6 punktów jest teraz dwa ważne mecze pierw Manchester United, a potem pojedynek z Pepem i jego Bayernem. Na razie jestem zadowolony ze stylu gry, chociaż z Aston Villą nie było szału, ale ważne że taki mecz został wygrany i 3 punkty więcej w tabeli bo wygrywa się ligi takimi meczami jak nie idzie jakoś wygrać ten mecz i zapomnieć. Czas pokaże jak to będzie, ale zespół się nie osłabił. W zamian dostarczył masę transferów i teraz jest naszpikowany talentami. Moim zdaniem najważniejszym celem w tym sezonie jest wygranie Ligii to stawiam na priorytet. Bo w końcu po kilku sezonów brakuje tego trofeum.
 
Y

Yelonek

Guest
Bayern już nie jest taki kosmiczny, jak w zeszłym sezonie. Guardiola go psuje swoją tiki-sraką. Wczoraj 70% posiadania piłki i 1-1 z Freiburgiem. Pozdro. Chelsea może ich w piątek pyknąć - wystarczy dobra obrona i brutalne kontry.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Chelsea grała solidny, a nawet dobry mecz. Szkoda bramki straconej w ostatnich sekundach dogrywki, a potem już przegrana w karnych po fatalnym karnym w wykonaniu Lukaku. Szkoda, szkoda... Wielka szkoda, ale głowa do góry i trzeba grać dalej. Przede wszystkim w tym roku kibicuję by wygrać Ligę, bo to według mnie priorytet. Zawodnicy powinni się opierzyć przez sezon... A potem podbijanie europy przez tą młodzież niebieską. No nic zobaczymy co przyniesie przyszłość.
 
Y

Yelonek

Guest
Yelonek napisał:
wystarczy dobra obrona i brutalne kontry.
No i prawie wystarczyło, zabrakło kilku sekund. Piłkarze Chelsea zagrali coś w stylu tego, co swego czasu z Barceloną. Tak już trzeba grać z tą tiki-sraką - szczęście Niebieskich było blisko.
 
Y

Yelonek

Guest
Pierwsza ligowa porażka Mourinho po powrocie. W pupkę z Evertonem. Widziałem tylko pół godzinki, więc trudno mi ocenić. A tak swoją drogą, to trochę dziwi mnie transfer pewnego Kameruńczyka do Chelsea.
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
A co powiecie na temat postawy Chelsea w Lidze Mistrzów? Porażka u siebie z FC Basel na pewno nie była planowana.
 
Do góry