Chelsea Londyn

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja osobiście nie lubię czytać newsów sportowych na portalach pokroju wp interia etc.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Wiadome ;) pokazałem tylko co piszą o nas w mediach ;). Ja już chcę powrót ligi. Lampard w formie ;>?
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
No oby, liczę również na to, że klasę w tym sezonie pokaże nowy nabytek Chelsea Romelu Lukaku :)

Licze też, że w tym sezonie Josh Maceahran dostanie więcej czasu gry przeciwko drużyną z Premier League :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Josh McEachran
smile.png
... on powinien grać zamiast lamparda, a przynajmniej zajmować jego miejsce w pierwszym składzie od czasu do czasu.

Chelsea - Everton 3-1 (Sterridge, A. Cole, Terry) Cieszy też fakt, że remisuje Man U.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Czołówka się nie zmieniła. Zmieniły się jedynie różnice punktów.
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Jest coraz lepiej , sam jestem zdziwiony tym dość łatwym zwycięstwem :) Szkoda , że Liverpool dał sobie strzelić bramkę w 80 minucie , ale remis to też niezły rezultat. A tutaj górna połowa tabeli :
  • 1.Man. City22
  • 2.Man. United20
  • 3.Chelsea19
  • 4.Newcastle15
  • 5.Liverpool14
  • 6.Tottenham12
  • 7.Stoke City12
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
United traci punkty, ale ma już teraz teoretycznie słabszych przeciwników. Myślę jednak, że Chelsea będzie kroczyć od wygranej do wygranej i nie będzie tracić głupio punktów. Torresowi minął 1 dzień zawieszenia.
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
I całe szczęście . Mam nadzieję , że będzie tak jak mówisz i manu potraci punkty. Ważne jest , żeby ciułać te punkty i nie tracić punktów na łatwych drużynach . Mam dobre przeczucia co do tego sezonu ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
I całe szczęście . Mam nadzieję , że będzie tak jak mówisz i manu potraci punkty. Ważne jest , żeby ciułać te punkty i nie tracić punktów na łatwych drużynach . Mam dobre przeczucia co do tego sezonu
mruga.gif

Ja się cieszę, bo nasz zespół coraz bardziej jest zgrany, a do tego trzymają się w czubie tabeli. Z roku na rok będziemy stawali się coraz to lepszą drużyną jeżeli na stanowisku zostanie Andres Villas-Boas, ponieważ potrzebuje 2-3 lat by zbudować swój zespół. Na razie powoli zmienia na swój zespół korzystając z zawodników, których miał po Carlo. Mata, Meireles, Lukaku. To jedyne wzmocnienia. Korzysta na zmianie trenera też bardzo Torres, który zaczął dostawać w końcu prostopadłe piłki i zaczął strzelać bramki. Wróci dopiero na Arsenal, ale ma trochę czasu by pograć sobie w Lidze Mistrzów, a na Arsenal będzie gotowy i głodny gry. Strzeli w derbach bramkę
smile.png
, ale najpierw wygrajmy te 2 mecze po drodze i będzie dobrze.




Chelsea - Genk 5-0 (Meireles, Torres, Torres, Ivanovic, Kalou)

Mecz świetny, a wynik to odzwierciedla. Torres jest w tak niesamowitej formie, że zaczyna każdy zapominać te mecze bez bramek bo teraz strzela na zawołanie. Jestem jedną z nielicznych osób, które nigdy w niego nie zwątpiły i były za nim. Dużą rolę w tym odgrywa. Taktyka oraz Meireles, Mata oni szukają go ciągle na boisku i dostarczają mu multum prostopadłych piłek, a on już wie co z nimi robić.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Arcyciekawy mecz się zbliża. Derby Manchesteru. Jezeli CFC wygra swój mecz to awansujemy na 2 miejsce.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja mam nadzieje, że nie zawalimy 2 najbliższych meczów i do Arsenalu przystąpimy w świetnych humorach i głodny gry Torres pokaże to samo co z Genk. Mamy szanse na dobry wynik w tym sezonie, coraz bardziej podoba mi się Chelsea Andresa Villasa-Boasa :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie się nie układa tak jak powinno. Najpierw City wygrało teraz my taki mecz zawaliliśmy. ehh
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Brak słów, po pierwszej połowie byłem pełen optymizmu, ale nasza gra obronna woła o pomstę do nieba. Szkoda, jestem załamany. W tej chwili ciężko mi napisać coś więcej.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No troszkę ten ultra ofensywny styl gry się tutaj nie sprawdza. Bo w Anglii zespoły mają lepszych zawodników niż w Portugalii i jeszcze tam jakoś się udawało bronić. Teraz mam mieszane troszkę uczucia. Bo gramy bardzo ofensywnie i kreatywnie. Może powstać z nas taki Arsenal 2, tylko musimy jeszcze zacząć pracować nad defensywą. Bo 5 bramek w jednym meczy nie straciliśmy prawie nigdy w historii, No, ale cóż sport bywa piękny. Trzeba iść na przód i uczyć się na błędach. Niech Andre Villas-Boas robi dalej swoje i zbuduje swój zespół. Dam mu sezon na zbudowanie i od następnego już go ocenie. Lukaku to zawodnik nie będzie miary jak Drogba. Na lepszych rywali się nie nadaje.
 

maciej_86

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem zawalił petr cech słaby w tym sezonie jest powinni rozglądać się za lepszym bramkarzem 3 bramy jego.

Gdy by nie błąd john terry to mecz by się pewnie ułożył inaczej z korzyścią dla chelsea.4-3
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Błąd Terrego? Raczej Maloudy bo on to sprokurował całą sytuacje. Cech moim zdaniem zawalił 3 bramki i bramkarz nam jest potrzebny. Myślę, że Courtis powinien wrócić po sezonie i zacząć grać już u nas :)
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Cech nie jest zły, ale jakiś tam błąd popełnił. Stracona bramka absolutnie nie obciąża konta Terrego , kolego. Również wydaję mi się, że trenerowi trzeba dać trochę czasu, mam nadzieję, że będzie dobrze, Martwi mnie trochę bardzo dobra postawa Man.City, uciekają w tabeli .
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Nie ma co się przejmować iść na przód. Awansować dzisiaj z grupy, a przynajmniej odskoczyć już i poczekać na wypełnienie formalności w ostatnich 2 meczach. A ligę jak najwyżej skończyć i coś wygrać w pucharze :p, albo LM :)
 
Do góry