Chelsea Londyn

M

marco9512

Guest
Nie oglądam meczów Chelsea( ostatni jaki widziałem to półfinał z Barcą, w której Barca niesłusznie wygrała), ale wiadome, że jakiś sędzia im podyktował coś niezasłużonego, tak samo jak i wszystkie inne drużyny tego doświadczyły.

Ty wiesz co ty mówisz. Mecz Z Barcą 5 razy ręką zagrywali obrońcy Barcy w polu karnym oczywiście sędzia tego nie widział. Mecz z Manchesterem United co chyba Drogba wybiegał już niemal sam na sam i Evans go kopnął i oczywiście Drogba został ukarany. Może więcej

Widzę przesłanie w tym, że należę do społeczności, która nie potrzebuje szejka, czy bogatego ruska żeby utrzymać klub na dobrym poziomie.
No i jeszcze przez to, że klub nie chce grubej kasy od sponsora, a płaci grubą kasę, żeby mieć logo Unicef'u.
Nie wiesz, że drużyny piłkarskie takie jak Real, Barca czy Chelsea ma ponad 20 sponsorów i mi się zdaje, że to raczej UNICEF płaci Barsie a nie Barca Unicefu.
 
W

wroneczki4

Guest
Nie wiesz, że drużyny piłkarskie takie jak Real, Barca czy Chelsea ma ponad 20 sponsorów i mi się zdaje, że to raczej UNICEF płaci Barsie a nie Barca Unicefu.
To Ci się niestety źle wydaje, ale nie będę się rozpisywał. Polecam poszukać w internecie.
A to, że większe kluby mają kilkunastu sponsorów to wiem, ale najwięcej zawsze daje ten, którego logo widnieje na koszulce.

Parodia ? Ta parodia w każdej edycji ligi mistrzów jest w ścisłej czołówce. Więc jeśli Chelsea jest parodią to czym jest Barca która dostaje baty w fazie grupowej ligi mistrzów od Rubina Kazań ? Zaraz zripostujesz, że wpadka ale dobrym drużynom w tej fazie rozgrywek nie mogą się przydarzyć.
Nikt nie jest idealny i każdemu zdarzają się błędy. Oczywiście nie Tobie, bo Ty zawsze robisz wszystko dobrze :)

Chelsea była cienizną ? Nie wiesz, że w Chelsea przed przyjściem "ruska" grały takie gwiazdy jak Tore André Flo? No i twoje przesłanie... Chelsea ma sponsora więc to źle, a może najpierw zastanów się skąd kasę mają inni giganci w światowej i europejskiej piłce.
Nie tylko Chelsea miała przed swoim teraźniejszym poziomem dobrych piłkarzy. Zobacz sobie jakich piłkarzy miał WHU i teraz upada, bo nie ma jej miliarder :p
Każdy klub ma sponsorów. Tylko, że niektóre kluby potrafią się utrzymać ze składek i sponsorów, a inne muszą mieć właścicieli.

Tu mogę się z tobą zgodzić masz prawo ich nie lubić czy też zazdrościć ponieważ ci kibice kibicują lepiej niż ty i są z Chelsea na dobre i na złe.
Mogę Ci na to odpowiedzieć tylko, że każdy człowiek jest inny i nie wiesz jakby się zachowali kibice gdyby Chelsea jakimś cudem spadła do niższej ligi. Chociaż wiemy, że to niemożliwe, to wiemy też, że dużo tych kibiców zaczęłoby kibicować Arsenalowi, MU i Live.

Hmm... bo tu nie wystarczy wyjść. Trzeba jeszcze kibicować.
Kibicować? Kibicować wolę swojej drużynie :)
Co do samej piłki nożnej, to bardziej od atmosfery liczy się spektakl piłkarski.

No i jeszcze jedno ja kibicowałem Chelsea jeszcze zanim zmienił się właściciel więc nie pisz o rzeczach o których nie wiesz :)
Nie pisałem, że nie kibicowałeś Chelsea przed ruskiem, więc raczej przeczytaj ponownie co napisałem i przekształć swoją myśl, bo ta jest nieuzasadniona. FL8 mógłby mi tak spokojnie napisać, ale tej części z Twojej wypowiedzi nie rozumiem.

Co do samego zazdroszczenia Chelsea, to nie mam w sumie czego zazdrościć. Przecież Barcelona nie jest moim klubem, bo nie wpłacam składek więc nie ma chociażby najmniejszych powodów.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Barcelona:
Oficjalni sponsorzy:
* Nike
* Coca Cola
* TV3
* Audi
* Estrella Damm
* La Caixa
* Telefonica

Oficjalni zaopatrzeniowcy:
* ASC
* RACC
* FujiFilm
* Hitachi
* Frosties
* Efecsa Endesa

Oficjalni współpracownicy:
* Artyplan
* Cap Gemini
* Autopullman Padrós
* Atesa
* Sacoor
* Les Glories

Patroni medialni:
* Mundo Deportivo
* EL 9
* Kataloński dziennik Sport

Sponsorzy sportowi:
* Winterthur
* Cifec
* Sorli Discau
* Mitsubishi Electric
* Llet Nostra

Chelsea:

* Adidas – stroje meczowe
* Samsung – producent sprzętu elektronicznego
* Etihad Airways – linie lotnicze
* EA Sports – gry wideo o tematyce sportowej
* Thomas Cook Sport – podróże
* Viagogo – dystrybucja biletów
* Heineken – browar
* Asian Football Confederation – partner ds. rozwoju piłki nożnej w Azji
* Ladbrokers – zakłady bukmacherskie
* Pepsi / Gatorade – napoje
* National Car Rental – wynajem samochodów
* Giorgio Armani – garnitury
* Laurent Perrier – szampan
* CDM Partners – telekomunikacja i media
 
W

wroneczki4

Guest
I w ten sposób się wyrównuje. Przecież wiadome, że bez Abramowicza i mając tylko tylu sponsorów Chelsea by za dużo nie osiągnęła.
Barcelona znowu z taką ilością sponsorów jaką ma Chelsea by nie ogarnęła, bo sami kibice nie utrzymaliby klubu :p
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W takim razie wytłumacz dlaczego nie pasuje Ci, że Roman Abramowicz jest właścicielem CFC ?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli mod uzna, że złamałem regulamin proszę o warna, ale to, że Chelsea trafiła w losowaniu LM na Inter Mediolan jest bardzo ważne. Niedawno słyszałem w radiu informację, że Morinho po odejściu z CFC mówił, że bez niego ten klub nie będzie już taki jaki był gdy on go prowadził. Po informacji, że Chelsea zmierzy się z Interem jestem głęboko przekonany, że Jose będzie chciał za wszelką cenę udowodnić prawdziwość swoich słów pokonując naszą drużynę. Będą to więc dla niego bardzo ważne mecze. Ja osobiście uważam, że to drużyna z Londynu jest tu faworytem. (Nawiasem mówiąc Barcy nieźle się poszczęściło w losowaniu ;) )
 
M

marco9512

Guest
Chcę aby Chelsea wygrała z Interem. Należy im się zwycięstwo w LM już od dłuższego czasu ale najbardziej chciałbym scenariusz, że Real wygra
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Mam nadzieję że Chelsea wygra z Interem, tym samym utarliby nosa Mourinho który lubi się przechwalać i dużo mówić ;)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
...a w następnej rundzie przejadą się po Barcelonie, której wydaje się, że jest najlepsza ;)
 
M

marco9512

Guest
A w finale z Realem baty !!. Jeśli oczywiście Chelsea da radę w ogóle przejść Inter
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Poczucie humoru to Ty masz wyborne!
 
M

marco9512

Guest
Poczucie humoru mam wyborne to fakt. Ale mówię Ci, że w tym sezonie Real wygra LM. Wystarczy zobaczyć na statystyki inwidualne jak i zespołowe w tej edycji LM
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Nie mam ochoty po raz kolejny kłócić się z jakimś quasi-fanatykiem, tak więc odpowiem wymijająco - czas pokaże! :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Poczucie humoru mam wyborne to fakt. Ale mówię Ci, że w tym sezonie Real wygra LM. Wystarczy zobaczyć na statystyki inwidualne jak i zespołowe w tej edycji LM
Akurat piłka nożna to sport w którym statystyki nie są najważniejsze, gorszy dzień, kontuzje, zła pogoda, sędzia i klub skazany na porażkę wygrywa z faworytem. Nie ma co teraz rzucać słów na wiatr, trzeba poczekać do meczu.
 
M

marco9512

Guest
Kazik zapewniam Cię. Real, Barca, Chelsea, Arsenal i wiele innych bogatych i znanych klubów mają takich fizjoterapeutów, że mogą przewidzieć w jakim momencie mogą doznać kontuzji.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Kazik zapewniam Cię. Real, Barca, Chelsea, Arsenal i wiele innych bogatych i znanych klubów mają takich fizjoterapeutów, że mogą przewidzieć w jakim momencie mogą doznać kontuzji.
Teraz mnie zabiłeś, więc co, fizjoterapeuta mówi do piłkarza- nie wychodź na boisko bo na pewno zostaniesz kontuzjowany? Szkoda że Wsilewskiemu tego nie powiedzieli...
 
M

marco9512

Guest
Teraz mnie zabiłeś, więc co, fizjoterapeuta mówi do piłkarza- nie wychodź na boisko bo na pewno zostaniesz kontuzjowany? Szkoda że Wsilewskiemu tego nie powiedzieli...
Chodziło mi o to, że sztab medyczny ma specjalne urządzenia dzięki, którym np. monitorują zawodnika i zapisują sobie co i jak. Np. w Realu sztab medyczny dostał urządzenie dzięki, którym potrafi określić kiedy zawodnik jest najbardziej narażony na kontuzję. Np. Drenthe robił za duże kroki gdy biegał i to przyczyniło się do pewnych kontuzji teraz dzięki tej maszynie mogą określić gdzie dany zawodnik robi błąd np. podczas biegania
 
W

wroneczki4

Guest
Chodziło mi o to, że sztab medyczny ma specjalne urządzenia dzięki, którym np. monitorują zawodnika i zapisują sobie co i jak. Np. w Realu sztab medyczny dostał urządzenie dzięki, którym potrafi określić kiedy zawodnik jest najbardziej narażony na kontuzję. Np. Drenthe robił za duże kroki gdy biegał i to przyczyniło się do pewnych kontuzji teraz dzięki tej maszynie mogą określić gdzie dany zawodnik robi błąd np. podczas biegania
Nie no fajnie. A mi się wydawało, że przy ostrzejszym faulu może nastąpić kontuzja, ale to chyba jakaś osoba ze sztabu Realu przewidują.
Czyli jest maszyna w którą piłkarz wsadza nogi, a ona daje wyniki czy zawodnik jest bardziej narażony na kontuzje, a bierze pod uwagę możliwość faulu?

Szkoda że Wsilewskiemu tego nie powiedzieli...
Mówili mu, ale on powiedział, że jest "prze kozak" i chce zagrać pokrzywdzonego.
 
Do góry