Chciałabym Go Mile Zaskoczyc

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
hej chciałabym któregoś dnia zrobić niespodzianke mojemu chłopakowi. A mianowicie chciałabym bardzo seksownie wyglądać, żeby było mu przyjemnie. Dziewczyny zrobiłyście kiedyś taką niespodzianke partnerowi? co wtedy najlepiej zrobic? i jak to zrobic. bo nie wiem czy nawet potrafiłabym seksownie wygladac...... :(
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Zrobiłam kiedyś tak. Chatę miałam wolną przez całą noc, nieproszonych gości się nie spodziewałam, więc postanowiłam zaskoczyć mojego Misia. Wykąpałam się, ładsnie wybalsamowałam i co tylko, malowałam się i zrobiłam super fryzurę. Założyłam krótka spódnicę i bluzkę z dekoltem i czekałam aż przyjdzie. Jak juz się doczekałam na wejściu zapytał co się tak odwaliłam. No, ale nic. Później siedzieliśmy, gadaliśmy, przygotowałam kolację, cały czas go kokietowałam, ale nie dałam mu sie dotknąc, poza delikatnymi muśnięciamy. Po kolacji zaczęłąm grę wstępną, która trawła ok. 30 min, jak mało kiedy. A później kochaliśmuy się przez 2,5 godziny i jeszcze trzy razy w środku nocy. Czekam na kolejny taki maraton ;)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
tez chcialabym mojego Miska jakos zaskoczyc,ale nie wiem,jak... pomysl z wolna chata raczej nie wypali,bo to nierealne ani u mnie ani u niego :/ macie jeszcze jakies pomysly??
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja bym opowiedziała co i jak ale woe tu nie bo to zrobiłam bylemu chlopakowi a nie chce by muj robaczek tego czytał wiec sorki :/ mam nadziej ze ominie ten temat :(
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
noo Vixa mój Szaleniec też może tu wlecieć, ale ja tam chyba nie musze specjalnie nic wymyslać , my oboje jesteśmy mocno szaleni i gdzie by to nie było jest milutko ;)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
tak ale ja bym niechciala zeby mnie potem wypytaywal co i jak bo nie hcce o tym mowic opowiem ci na priv zeby nie bylo :)
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ogólnie to tysiące możliwości jest, ale wszystko zależy kto jakie klimaty lubi. Bo jedni lubia tak a inni inaczej... ale troche wyobraźni i dacie rade :)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
To jak długo jesteście razem że brak Ci pewności????

13 miesięcy...... ale nie o to chodzi ze sie go wstydze czy cos chodzi o to ze ja nie wiem czy ja moge byc taka seksowna i pociagajaca jak inne dziewczyny. NIe jestem jakaś paskuda czy coś nie jestem tez gruba nie o to chodzi tu chodzi o taką barierę psychiczną
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Przywitaj go w szlafroku, pod szlafrokiem nic i po jakims czasie dorwij go w ciemnym koncie - na pewno mu się spodoba :D
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
Przywitaj go w szlafroku, pod szlafrokiem nic i po jakims czasie dorwij go w ciemnym koncie - na pewno mu się spodoba :D

dobry pomysł ciezko bedzie z realizacją przeciez nie mieszkamy razem..:( gdybyśmy razem mieszkali to juz ja bym coś fajnego wyszmąciła ;) ale dziekuje za rade :)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
No jeśli nie mieszkacie razem, a Ty chcesz go zaskakiwać to jaki sposób ma być dobry???
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm...niestety ja mu takiej niespodzianki nie zrobiłam ale się szykuje :) To prawda , potrafie go zaskoczyć na wiele różnych sposobów. Ostatnio spędziliśmy upojne chwile w łazience...najpierw wspólna kąpiel a potem :sexy:
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
A potem poslizgnął się na mydle i klapa............ :D
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja ostatnio zapalilam świece w pokoju właczyłam nastrojowa muzyke powiedziałam ze ide do ubikacji i wróciłam w ekstra seksownej piżamce :p
 
Do góry