Chciałabym być ...

bajkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
no tu gdzie patrzysz ;]
Hej :)

Jestem uczennica 3 klasy gimnazjum. Jak wiecie czekaja mnie teraz 3 koncowe egzaminy, majace wplyw na moja dalsza edukacje, gdyz punkty z egzaminow wliczane se w rekrutacje do szkoly sredniej, w ktorej chcialabym byc.
Moj problem polega na tym, ze nie mam pojęcia co chcialabym robic w przyszlosci, nie wiem do jakiej szkoly chcialabym sie dostac, i gdzie potem kontynuowac swoja edukacje. Natomiast od jakiejs 2 klasy gim na wakacjach, wpadl mi do glowy pomysl ze chcialabym byc strazaczka hehe. Znacie moze procedury, sciezke zawodowa do tego zawodu? Maarze o tym.
Jesli to sie nie powiedzie, nie mam pojecia co bede robic dalej. Znacie moze jakies testy zebym sie dowiedziala jaki zawod by mi odpowiadal? Nie chce popelnic bledu jak niektorzy z moich rowiesnikow, ze nie przykladaja sie do nauki i zupelnie obejetne jest to gdzie sie dostana i co beda dalej robic. Chcialbym wiedziec z jakich przedmiotw powinnam sie przylozyc, do mojego zawodu. Z gory dzieki. Pozdrawiam.
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
szkoła to nie wszystko... marzenia są ważniejsze od wiedzy a człowiek uczy się całe życie :D
 
Do góry