Chce Zrobic Karierę!pomóżcie..

Status
Zamknięty.

Asia383

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
No cóż...chciałabym zrobić jakąś karierę jeśli chodzi o śpiewanie albo projektowanie ubrań. Śpiewam w szkolnym zespole, śpiewam w domu...chyba dobrze mi to wychodzi. Projektuje ubrania od 5 lat...kiedy potrzebuje jakis wystrzałowych ciuchów to je projektuje i ide do krawcowej...sa świetne... Od razu mówie , że gdyby ktos chciał to moge mu zaprojektowac jakiś ciuch i przesłąc projekt na jego e-maila... a jesli chodzi o spiewanie to chciałabym spiewac w jakims zespole...Gdyby ktos mógłby mi jakoś pomóc..ktos życzliwy to bardzo prosze...
 

Asia383

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tylko napisz co chcesz....na dyske, na bal..no na co ten strój, bo ja tak nhie moge ot tak wysłać....":p może coś nowego zaprojektuję:)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Asieńka14 jak możesz to przeslij mi projekt albo najchetniej kilka. Interesuje się modą. A za 4 miesiące idę na studniówkę i niechce kupowac sukienki w sklepie, bo tam już są tylko te ograne. Planowałam sama coś zaprojektować i dać do krawcowej. Ale niewiem co z tego by wyszło. Tak więc bardzo bym prosiła o jakieś projekty. Bardzo chetnie obejrzę, a może nawet wykorzystam. Mój mail kinga_ink@vp.pl
 

Asia383

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Już wysłąlam wam 2 projekty...:) wiecie projektowałąm je na szybkiego..jak dacie mi troszkę czasu to zaprojektuje lepsze...teraz miałąm mało czasu bo dzisiaj miałam wystep..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ooo..
A ja poprosze projekt jakiejs sukienki na wesele/bal.
najlepiej gorset i spódnica długa.
jestem niska ;)

kruszynia@poczta.fm.
dziekuje :)
 

Asieńka-Meryl-fan

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Hej! Też jestem Asieńka=) Mam 16 lat i uwielbiam śpiewać. Załóżmy razem jakiś zespolik ;P A tak na serio to proponuję zapisać się na zajęcia z emisji głosu (sama na takie chodzę). To zależy, czy mieszkasz w jakimś większym mieście. Nauczyciel nauczy cię, jak panować nad głosem itd. Potem zaczniesz chodzić na jakieś konkursy (jeżeli rzeczywiście jesteś dobra) i, kto wie, może ktoś Cię zauwarzy. Pozdrowionka=)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Heh, też chcialabym zrobić jakąś karierę... Pewnego dnia znajomi otwierają gazetę a tam: Agnieszka Kozielska odkrycie roku bla bla bla... Ale jak narazie to tylko marzenia... I pewnie tylko marzeniami pozostaną na zawsze. Niestety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry