Chcę od września iść na aranżację wnętrz. Szukam szkoły

metkas

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Od września chciałabym zacząć uczyć się na kierunku aranżacja wnętrz. Znajoma polecała mi jeden kurs, ale kosztował on prawie 3 tysiące zł i zrezygnowałam, za duże koszta. Gdzie można iść żeby się faktycznie czegoś nauczyć, ale jednak w niższej cenie?
 

karakara

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
metkas napisał:
Od września chciałabym zacząć uczyć się na kierunku aranżacja wnętrz. Znajoma polecała mi jeden kurs, ale kosztował on prawie 3 tysiące zł i zrezygnowałam, za duże koszta. Gdzie można iść żeby się faktycznie czegoś nauczyć, ale jednak w niższej cenie?
Dekorator wnętrz jest w szkole policealnej Go Work w Łodzi i innych miastach w całej Polsce zanm tą szkołę mają dobry poziom nauczania, wykwalifikowaną kadrę nauczycieli i miłą atmosfere
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiele szkół ma w swojej ofercie aranżację wnętrz. Zależy jeszcze o jakie miasto pytasz. Szkół jest dużo, pamiętaj żeby wybrać taką w której NIE PŁACI SIĘ za egzaminy końcowe (!) bo niektóre szkoły tego bezczelnie wymagają. Ja chodzę do progresu, tam czegoś takiego na szczęście nie ma.
 

metkas

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Pytałam, w Progresie się nie płaci. Zapisałam się, mam nadzieję, że kierunek powstanie bo z mojego porównania wynika, że cenowo wychodzą praktycznie najlepiej, a do tego na zajęcia mam blisko więc jest to dla mnie spora oszczędność czasu. A wiadomo, w Warszawie przedostać się z jednego końca miasta na drugi wcale nie jest łatwo więc im gdzieś bliżej tym lepiej.
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
A pytałaś ile osób jest już zapisanych? Grupy tworzą się kiedy zapisanych jest z tego co wiem kilkanaście osób, myślę, że się uda. Progres jest dość popularną szkołą, mają spory wybór kierunków. Bądź dobrej myśli!
 

metkas

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
No zapisałam się do Progresu. Długo szukałam ofert, chodziłam po sekretariatach, pytałam i szperałam w internecie. Zdecydowałam się na szkołe policealną, chyba dobrze zrobiłam. To znaczy czy dobrze to się okaże na zajęciach, ale opinie ogólnie dobre czytałam więc nastawiona jestem pozytywnie.
 
Do góry