Chce mnie wrobić ?!

Gomez91

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam pewien problem i zwracam się do was KOBIET !
Byłem z dziewczyną ostatni raz końcem września czyli 22 tyg. temu prawie 6 miechów !
Po rozstaniu dzwoniła do mnie jeszcze w październiku listopadzie i w sylwestra !
Potem cisza ! I tu nagle !
'JESTEM W CIĄŻY' haha... śmieszy mnie to bo dziewczyna twierdzi ze to 7 miesiąc ! a mi się to nie zgadza.
Pisze dziwne esy, dzwoni po 100 razy dziennie !

I tu moje pytania !

1.Czy to możliwe ze zobaczyła to w 7 miesiącu ? to nie logiczne :/
2.Twierdzi ze to 27 tydzień i wazy 57, a gdy widziałem się z nią ostatni raz to miała 51 kg.
3.Twierdzi ze przez te 7 miesięcy miała "CO MIESIĄC DZIWNA MIESIĄCZKĘ"
4.Gdy pytam o zdjęcie ona twierdzi ze ma ale jest zaznaczony 'MAŁY PUNKT' w 7 miesiącu ? to dziecko już jest rozwinięte i niekiedy się rodzi !!
5.Czy dziewczyna mogła to sobie uroić ? ze bym do niej wrócił ?

Z góry dzięki!
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
1) Rzadko, jednakże jest możliwe zauważenie ciąży dopiero w tym terminie, lecz jest to bardzo mało prawdopodobne
2) Poniżej przyrost wagi w ciąży:
13 – 15 tydzień 3 x 250g = 750g
16 – 18 tydzień 3 x 300g = 900g
19 – 22 tydzień 4 x 350g = 1400g
23 – 24 tydzień 2 x 400g = 800g
25 – 26 tydzień 2 x 450g = 900g
27 – 38 tydzień 12 x 500g = 6000g
39 tydzień 1 x 250g = 250g
Jeśli twierdzi, że jest to 27 tydzień to wyliczamy:
750+900+1400+800+900+500= 5,25 kg - średnio tyle powinna przytyć kobieta w tym czasie.
Czyli waga realna.
3) Czasami miesiączka podczas ciąży występuje i jest mniej obfita czyli skąpa.
4) W 27. tygodniu ciąży macica osiąga wielkość piłki do koszykówki.. czyli widać ciąże, chociaż zależy od postury kobiety.
5) Oczywiście, że mogła sobie uroić, zresztą są testy, więc może wykonać i przedstawić, a ponadto to w tym czasie powinna być już dawno u ginekologa, bo może zagrozić życiu dziecka.

Reasumując:
Wygląda mi to na prowokację w celu nawiązania dialogu, szantażu emocjonalnego.
Nie zgadzają Ci się fakty- może chce Ci wmówić swoje racje.
Wydzwania 100 razy dziennie- nadpobudliwość.
Przebieg ciąży niezwykle rzadki..
Bo z tego co napisałeś, dowiedziała się w 7 miesiącu o ciąży, testów dla pewności nie wykonywała, objawów, typu. wymioty itd.. są nie znane.. więc myślę, że to może być równie dobrze ciąża urojona, a objawy ze stresu.

Najpewniej będzie jak uda się do ginekologa i wtedy przedstawi Ci wynik.
Pozdrawiam Cię!
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Rozdi, podany przez Ciebie przyrost wagi jest baaardzo względny ;)
Poza tym autorze w siódmym miesiącu brzucha juz raczej nie da się ukryć i jest on widoczny, poza tym takie "ciąże z zaskoczenia" się zdarzają, ale wątpię by jej ofiarą padła Twoja eks :)
Nie możecie sie spotkać po prostu i porozmawiać? Nawet jeśli dowiedziała się o ciąży dopiero teraz, to powinna juz być po wizycie u lekarza, niech Ci pokaże jakieś wyniki badań, może zdjecie usg, a najlepiej zaproponuj jej wspólną wizytę u lekarza i rozmowę z rodzicami o wspólnej przyszłosci - wtedy albo cię wycofa, albo będziesz tatą ;)
Ale tak jak Rozdi stawiam na prowokację
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
hehe co za ludzie, a nie prościej byłoby ją zobaczyć czy rzeczywiscie ma brzuch ;)?

swoją drogą, kiepska prowokacja :/
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
A nie lepiej jej spytać o usg lub badania, przecież musi mieć zrobione i jak jest to chyba nie jest a tyle głupia by nie być pod stałą kontrolą ginekologa.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Mogła sobie uroić, to jest najbardziej prawdopodobna wersja.
Aaa jeśli nie daje Ci to spokoju, zwyczajnie się umów i wówczas zobaczysz czy ma brzuszek, w 7 miesiącu, jest dość znaczny :p
 

borka1988

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dla mnie to prowokacja. najlepiej jak zaproponujesz wspólną wizyte u ginekologa. a jeśli okaże się że jednak ciąża to proponuję zrobić testy na ojcostwo:) pozdrawiam:)
 
Do góry