Chce mieć dzidzie...

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Witajcie :).
Musze sie z wami podzielić tym o czym cały czas myśle. Od jakiś 6miesięcy totalnie oszalałam, bo cały czas myśle o dzieciach ponieważ bardzo bym chciała mieć dzidziusia :). Cały czas tylko oglądam w internecie wózeczki ubranka i wiele wiele innych rzeczy zwiazane z dziećmi. A jak widze na ulicy mamusie z dzidziusiami w wozeczkach to tak mowie sobie ze tak fajnie miec kim sie opiekowac i wogole to jest takie słodkie i kochane...
Wiem ile czasu potrzeba na wychowywanie itp..
Sama nie wiem czy bym teraz w tej chwili do konca chciała z jednej strony tak a z drogiej nie bo mam dopiero 20lat i stdiuje. Wiec mowie sobie przeciez mam tyle czasu jeszcze na dzieci chodzby po studiach.

Co myślcie o tym??

Pozdrawiam Serdecznie
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
hehe, też teraz tak mam ale w ciąży jestem :)
HEHEH, a Ty jeśli partner się zgodzi to czemu nie:)?!
u mnie na uczelni było kilka studjujących matek, i powiem że całekiem całkiem sobie radziły:):)
Najgorsze były podobno te ostatanie dni przed porodem i i dni po porodzie, kiedy nie miały jak iść na uczelnie, ale zaległosci szybko nadrobiły:)
Mamam nadzieje, ze ten "szał dziecięcy" nie jest chwilowy :p:p pozdrawiam cieplutko
 

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
no własnie z partnerem mam troszke problemy..
ale jak sie go pytalam nawet niedawno to powiedzial ze nie jest jeszcze gotowy chociaz ma 23 lata.
pomijajac te sprawy to nie mamy swojego mieszkanka nawet chodzby pokoju.. wiec to jest tez munus..
nawet mojemu narzeczonu nie pwiedzialam ze tak mysle o dzieciach.
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
to normalne ze o tym myślisz...chyba większość dziewczyn to przechodzi.Ja sama tez miałam taki okres.A co do partnera...23 lata to nie tak dużo...mój mąż ma 30 na karku i dopiero niecały rok temu zdecydowaliśmy się na dziecko.A ja mam 23.Na pewno poradzić ci mogę abyś się nie spieszyła...co ma byc to będzie...zostaw sprawy własnemu biegowi.A jeśli partner nie jest gotów to go nie zmuszaj,bo potem może byc róznie,albo okaże sie ze jednak będzieszczęsliwy...albo że faktycznie nie dojżał do tego i bedzie ci to wyrzucał przez resztę życia że go zmusiłaś...
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
też kiedyś przez pewien okres czasu chciałam mieć już dzidzię... ale szybko mi przeszło. Nie wiem kiedy następny raz obudzi się we mnie instynkt macierzyński, ale mam nadzieję że nie prędko ;)
 
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
witajcie wcale sie nie dziwie ze ogarnal cie szla musze powiedziec ze jestem mloda mama w sylwestra urodzilam coreczke mojego pierwszego ukochanego dzidziusia ma skonczone trzy miesiace dla mnie jest poprostu naaaaajukochansza na swiecie chyba jak kazde dziecko dla swojej mamy ale tak do niczego sie nie zmuszajcie nie mozna tak to wszystko co ma byc to samo do was przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie i bedziecie sie cieszyc oboje waszym malutkim szczesciem :)
pozdrowuenia
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja też tak czasem mam, żę bardzo bym chciała ale znów z drugiej strony podchodzę do tego racjonalnie i sprowadzam się na ziemię- że mam jeszcze czas
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja tez bardzo bym chciała mieć dzidzie ale chyba to jeszcze nie czas , chce skończyć studia mieć prace żeby dziecku nic nie brakowało i żeby było najszczęśliwszym dzieckiem na świecie :D
 

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Ja sie boje ze cos mi odbieje jak tak caly czas bede myslec o dzidziusiu. To juz ponad pol roku a nei wiem kiedy mi sie to skonczy. Tak sobie mysle ze chyba za malo mam uczuc ze strony mojego ukochanego i dlatego potrzebuje milosci. Nie wiem jakos od czasu mam bardzo rozne mysli.
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Ja sie boje ze cos mi odbieje jak tak caly czas bede myslec o dzidziusiu. To juz ponad pol roku a nei wiem kiedy mi sie to skonczy. Tak sobie mysle ze chyba za malo mam uczuc ze strony mojego ukochanego i dlatego potrzebuje milosci. Nie wiem jakos od czasu mam bardzo rozne mysli.


ja mam podobnie wiem ze to nie realne- miec teraz dzidziusia ale czesto mysle o tym ze chcialabym tulic w ramionach i opiekowac sie juz swoim dzieckiem.
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Chcesz moja kumpela ma 17 lat i jest w ciazy i jakos z tego powodu nie jest szczesliwa wie ze juz najlepsze lata jej zycia bedzie musiala spedzic z dzieckiem.
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli sie zaczyna uprawiac seks w tak młodym wieku to trzeba byc konsekwentnym wiec sama sobie zaszkodziła
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Chcesz moja kumpela ma 17 lat i jest w ciazy i jakos z tego powodu nie jest szczesliwa wie ze juz najlepsze lata jej zycia bedzie musiala spedzic z dzieckiem.

Moja najlepsza kolezanka wpadła w wieku 17 lat, była załamana a teraz to dziecko wypełnia jej cały świat. Bardzo go kocha i myśle, że jest świetną mamusia. Często dziewczyny się zmieniają jak zobaczą to malenstwo wierze, że tak tez bedzie z Twoją kolezanką.
 

vVana

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
hej dziewczyny :) ja tak samo chciałabym juz takie maleństwo :) wypowiedzcie sie jakie jest waszym zdaniem prawdopodobieństwo ze bede w ciązy jesli kochaliśmy sie z chłopakiem w 12 dniu cyklu do końca ;) a wspomne ze cykle mam 28 dniowe ;) pozdrawiam:*
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
hej dziewczyny :) ja tak samo chciałabym juz takie maleństwo :) wypowiedzcie sie jakie jest waszym zdaniem prawdopodobieństwo ze bede w ciązy jesli kochaliśmy sie z chłopakiem w 12 dniu cyklu do końca ;) a wspomne ze cykle mam 28 dniowe ;) pozdrawiam:*

wg mnie szanse są duże :) powodzenia zycze bo rozumiem ze planujecie?:)
 

vVana

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
tak :) juz od jakiegos czasu o tym myslimy i rozmawiamy :) i to byla nasza pierwsza proba :) wszyscy mowia ze 2 dni przed owulacja najlepiej i miejmy nadzieje :) kiedy byscie radzily zebym wykonala test? :) narazie minely 3 dni wiec to za krotko ale strasznie bym juz chciaua znac wynik :)

kurcze jak tak czytam niektore posty ze kobiety sie staraja po pol roku to ta moja 1sza próba raczej jest chybiona :(

jest ktoś na ym forUm ? :) od wczoraj nie umiem sie doczekać czyjejś opini ? dziewczyny nO jesteśmy tu żeby pomagać a więc ..? ;)

kOchane odpowiedzCie mi jeszcze na jednO pytanie... dziś bardzo bOli mnie jeden jajnik troszke promieniując na drugi i to jak szalony więc to znaczy ze mam chyba dzisiaj owulacje a dziś jest 16 dzień, wiec chyba nic z tego. Ale czy jest taka możliwosc ze doszło do zaplodnienia i mogą bolec 2 dni pozniej czy nie bardzO ? :(
 

mewka5

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
nawet jak jesteś w ciąży to okres teraz możesz mieć i dostać :) jeszcze przez 3 miesiące :) ja też tak mam , a to czy jestes tego nie wiem ale nie myśl tak o tym, czasami jest tak że jak sie tego bardzo chce, myśli o tym itd to może nie wyjść i żebyś nie była zawiedziona , więc spokojnie czekaj , co ma być to będzie , test zrób za jakieś hm za jakiś tydzień mysle że najlepiej tak , i najlepiej raniutko jak wstaniesz :) no to mimo wszystko trzymam kciuki :)
 
B

Blancaaa

Guest
wiec tak nie ma reguły kiedy najlepiej planowac ciaze,test wykonaj w dzien spodziewanej miesiaczki. w ciaze nie jest tak łatwo zajsc. bol jajnika nie musi oznaczac owulacji!!! najlepiej mierzyc sobie temp jezeli planuje sie dziecko, musisz obserwowac swoja temp przez min 3 mies i ja zapisywac, kiedy wystepuje najwiekasza tmp jest to okres owulacji. chyba ze jakims fartem uda Ci sie zajsc w ciaze to bedzie dobrze ;) co do wypowiedzi mewka5 miesiaczke, okres, krwawienie jak kto woli w czasie ciazy moze wystapic nawet do 5 mies ciazy, wszystko zalezy od oraganizmu kobiety i za tydzien test moze nie wykazac ciazy.
 
Do góry