Chcę mieć bulimię...!

Dzibasek-?

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim. Bardzo chciałbym mieć bulimię. Jak mam dążyć do tego, co muszę robić aby mieć tą chorobą. Jestem strasznie gruba. Kocham jeść, nie potrafię utrzymać diety. Pragnę schudnąć i chcę mieć bulimię . Błagam o pomoc! dziękuję.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
czy ty oszalałaś?! weź się za cwiczenia i diete!! a nie chcesz miec bulimie...
to jest ciężka choroba a nie od tak bo masz taki kaprys...
 

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
są inne sposoby, wiesz? a ten jest wyjątkowo głupi...
 
M

Mia

Guest
czekaj, czekaj, zaraz cos wymysle...
o mam! nazryj sie ile wlezie, potem zapros mnie do siebie ja cie pier.dolne tak w łeb łopata ze bedziesz miała odruch wymiotny jako reakcja na ból.
bede to robiła tak czesto az wytłuke ci z głowy ta głupote . co ty na to.

nota bene moja droga z bulimii to co najwyzej przytyjesz a nie schudniesz.
boze tak tepej laski to tu chyba nigdy nie było, myle sie dziewczyny?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Hehe jakby to było coś trudnego...
Wydaje mi sie że bulimia polega między innymi na wywoływaniu wymiotów...
Więc co? My mamy Ci wsadzić palec do gęby żebyś wymiotowała?

Mia - zgadzam sie.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
boże jaka durnota!!
tyle osób walczy z tym a ty chcesz to mieć!!
ile masz lat?
11?
czy 10?
...
wiecie co nie warto tego komentować...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Google nie bolą. Na tym forum nie będzie zbyt wielu chetnych do pomocy... Co do bulimii - z tego co wiem, to ciągłe wymiotowanie strasznie niszczy przełyk (kwasy żołądkowe wraz z wymiocinami mogą Ci narobić niezłych dziur).
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
i niszczy zęby ;]
w ogóle wyniszcza cały organizm...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
boze tak tepej laski to tu chyba nigdy nie było, myle sie dziewczyny?

Jedna fanka pro-any z forumowiska wylądowała w szpitalu, a później nas opuściła.

Co do tematu, hmm..nie, nie mam nic do powiedzenia co by Cię nie obraziło.
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Dziewczyno czy ciebie po.:cenzura:.ało??
chyba sobie nie zdajesz jakie są konsekwencje tej choroby.. może kilka z nich ci przytoczę to może wtedy się opamiętasz
a więc:
1. zaparcia
2. nieregularne miesiączki lub ich brak
3. uszkodzenia tylnej ściany gardła i przełyku aż do przerwania jego ciągłości
4. rozstępy skórne wynikające z wahań wagi
5. opuchnięcie twarzy
6. awitaminoza
7. rozciągnięcie do znacznych rozmiarów żołądka(przez to będzie ci jeszcze trudniej schudnąć)
8. osłabienie serca, wątroby i układu pokarmowego
9. uszkodzenie szkliwa zębów (wyszczerbienia, nierówności)
Po pierwsze idź porozmawiaj o tym z matka to może ona ci jakoś pomoże. Pójdźcie do dietetyka. Ułoży dla ciebie dietę (niezawodny sposób, moja koleżanka schudła 5 kilogramów w ciągu dwóch miesięcy). Może nie jest to takie hop siup, ale działa, trochę samozaparcia i sukces masz w kieszeni.

przemyśl to co chcesz zrobic
pozdrawiam
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
O własnie poproś mamę i idź z nią do lekarza. Moja koleżanka schudła tak dobre kilkanaście kilo w ciągu wakacji :)
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Cześć wszystkim. Bardzo chciałbym mieć bulimię. Jak mam dążyć do tego, co muszę robić aby mieć tą chorobą. Jestem strasznie gruba. Kocham jeść, nie potrafię utrzymać diety. Pragnę schudnąć i chcę mieć bulimię . Błagam o pomoc! dziękuję.


TY JESTEś PIERD**A!!
TO JEST CHOROBA, TY WOGóLE WIESZ CO TO ZA CHOROBA?

BULIMIA NIE JEST CHOROBą, W KTóREJ JESTEś CHUDA, ONA ZABIJA CIE POWOLI!!
BULIMIA TAK JAK ANOREKSJA JEST CHOROBą śMIERTELNą!!!

BULIMIA A SAMOBóJSTWO TO TOSAMO:/

O TU MASZ ZDJęCIE TO JEST SEXY NO NIE?:/ BOżE CO ZA GóWNAżERIA....
 

Attachments

  • anoreksja.jpg
    anoreksja.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 74

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
kilka dni temu czytalam post jak zlamac jakas tam czesc ciala;/ teraz jak zrobic zeby miec bulimie;/ straszne to;/ swiat schodzi na psy;/
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Olsztyn
Cześć wszystkim. Bardzo chciałbym mieć bulimię. Jak mam dążyć do tego, co muszę robić aby mieć tą chorobą.potrafię utrzymać diety.
Dziewczyno dobrze się czujesz :| ? Wydaje mi się, że nie. Nikt normalny nie chciałby mieć Bulimii. Jak chcesz schudnąć, to są różne sposoby na odchudzanie :] Może najlepiej będzie jak przeczytasz sobie w internecie na temat BULIMII? Na pewno zmienisz zdanie :]

boze tak tepej laski to tu chyba nigdy nie było, myle sie dziewczyny?
Nie wiem, czy taka laska tępa jak ona była kiedykolwiek. Ale Mia z tą tępotą, to się z Tobą zgodzę, bo widzę, ze laska jest niekumata :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
eh to jest żałosne...
wiecie co jest smutne? ile osób nie może z tego wyjść... dla ilu jest to koszmarem...
a ta sobie pisze 'chcę mieć bulimię'

no ku*** inaczej nie da się tego skomentować ;/

swoją drogą ciekawe, czy nasze super inteligentna kolezanka się jeszcze odezwie ;]
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
no ludu mój ludu jak ja to przeczytałam...no aż żal i ból.
Bardziej pieprzniętej dziewczyny nie widziałam. Ciekawe co twoja matka na to??Co zadowolona jest że ma tak pustą córkę??Co ta telewizja robi z ludźmi to ja nie wiem.
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
Kobiety mają tendencje do wmawiania sobie, iż są grube. A bulimii nie mozna 'złapac'. To nie grypa. Najprawdopodobniej wydaje Ci sie, iz jestes gruba. A nawet jesli to prawda, choc szczerze w to wątpie, to sprubój znaleźć niepowtarzalny styl dla siebie i podkreślić swoje atuty, ktore, moglabym sie z resztą założyć, posiadasz! Jeśli masz aktualną fotkę, to zachecam do umieszczenia jej tu i zapytania o zdanie 'naszych' mężczyzn... :)

Podrawiam serdecznie :)

P.S.
Mam prośbę do Was, moi Kochani. Nie obrażajcie tej zagubionej dziewczyny, ona poprostu sie troszkę pogubiła. Nie dołujcie jej również.

Buziaki ;*
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
LOL. i co lepiej wam jak jej napiszecie jaka to tępa nie jest? żenujące lekko :/ moze jest naprawde zdesperowana i po co bardziej dołować?
bardzo psychologiczne podejscie Mia, naprawde gratuluje, godne przyszłego terapeuty

co do tematu to tak jak wyzej sprobuj mniej inwazyjnej metody :) zdrowa dieta moze dzialac cuda, napewno nie jest tak zle jak myslisz ;).. bulimia powoduje ogromne zaburzenia i klopoty ze zdrowiem wiec to bez sensu, a jezeli chodzi o chudnięcie no to nic Ci to nie da.. tak jak wyzej : do dietetyka! i przestan sie otaczac rzeczami na ktore masz ochote bo nie dasz rady - popros tez domownikow zeby nie kupowali nic co powoduje tycie... dasz rade napewno.. dorzuc jakis basenik bieganie czy cos innego qrcze..

(chyba ze to prowokacja ;) )
 
Do góry