Chcę kupić inteligentny telefon, Który mam kupić?

kasiajoasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
no bardzo mi się podoba, ale jeszcze nie wiem, muszę najpierw jakoś odzyskać doświadczenia przed zakupen telefony...

ale dzięki za informację :eek:k:
 

adamtowarowski

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tak wiem ze trzeba kupic obudowe do telefonu. Duzo czytalem o tym XperiaX10 i wydaje mi sie ze bedzie calkiem spoko telefon tylko dlamnie troche drogie. Teraz kosztuje 2200 zl ale myszle ze za pary miesacy bedzie kosztowac mniej i za 2 lata bedzie kosztowacz 1 gr. na abonament:)
 

Gerlev01

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja wiem tak, że musisz kupić plastikową obudowę osobno:(. Jego cena jest dla mnie trochę... Czy chcesz kupić???


Jest już na rynku u nas też nowy SE X10! Podoba mi się , ponieważ on ma dwie nowe aplikaje: Timescape i Mediascape. Tymi aplikacjami możesz obejrzeć twój znajomy na Facebooku, oprócz tego możesz przesłać zdjęcia bardzo szybko na internet itd. Po prostu super!:)
 

beatka3200

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.xperiaxten.com/index.php?pmLang=pl

tutaj mozecie wyprobowac na zywo funkcje Timescape i Mediascape :)milej zabawy zycze :)
 

nowyjorkHC

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
http://www.xperiaxten.com/index.php?pmLang=pl

tutaj mozecie wyprobowac na zywo funkcje Timescape i Mediascape :)milej zabawy zycze :)


Wypróbowałam tę stronę..Teraz mam szansę wygrać nowy SE X10!:)Podobało mi się, że wysłałam wiadomość do telefonu i parę minut później tam była na ekranie:):)
 

troll27

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wypróbowałam tę stronę..Teraz mam szansę wygrać nowy SE X10!:)Podobało mi się, że wysłałam wiadomość do telefonu i parę minut później tam była na ekranie:):)

ja też spróbowałem! poprostu zajefajny jest ten telefon. nie mogę doczekacz żebym trzymał w renku sony ericssona!
 

takker007

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
znalazłem dobra stronę gdzie sam możesz sobie klikać po aplikacjach.fajna sprawa tak jak byś trzymał w reku komórkę.
jak chcesz lepiej poznać jak działa aplikacja time albo mediascape to radze wam zobaczyć i się nim pobawić.
sony xperia x10 test
Po tym juz wiem o co chodzi w tych aplikacjach bo trochę ciężko zrozumieć czytając o tym.
 

qapot01

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wypróbowałam tę stronę..Teraz mam szansę wygrać nowy SE X10!:)Podobało mi się, że wysłałam wiadomość do telefonu i parę minut później tam była na ekranie:):)


Fajne aplikacje są Timescape i Mediascape. Tymi aplikacjami można obejrzeć kto coś nowego pisał lub przerzucił na Facebooku. Tą zabawką można wygrać taki nowoczesny telefon. Po prostu super!
 

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
a ten konkurs to nie jakaś lipa? bo chętnie bym wzięła udział... napewno można tam wygrać ten telefon i nie trzeba nic płacić?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
To mit, pisanie sms na telefonie z ekranem dotykowym nie jest wcale niewygodne ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
Też tak uważam, jest to kwestia przyzwyczajenia, jednym lepiej jest pisać na telefonie z klawiaturą na dotyk innym z alfanumeryczna, ja lubię to pierwszą opcję.
 
Do góry