Chcę kupić inteligentny telefon, Który mam kupić?

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Sony Ericsson Xperia X10
Sony-Ericsson-Xperia-X10.jpg


Nexus One
nexus_one_2.jpg


HTC Desire
09302.jpg



Może ktoś mi pomoże:)
 

kozlowskamarta

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czytalem o tej telefonie na internecie i moim zdaniem jest bardzo inteligentny! kamere ma 8.1MP+lampeczka:p wi-fi, 16gb,vpn,email,65milliów kolo.itd
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Czytalem o tej telefonie na internecie i moim zdaniem jest bardzo inteligentny! kamere ma 8.1MP+lampeczka:p wi-fi, 16gb,vpn,email,65milliów kolo.itd


Cześć!

przepraszam ale nie wyjaśniłaś o którym telefonie napisałaś. :S
albo o wszystkich ?Dzięki za odpowiedz :)
 

luca01

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo mi się pomoga pierszy telefon, Sony Ericsson Xperia X10. Nie wiem , że można kupić, moim zdaniem jeszcie nie, chyba latem albo jesienią.
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
No to okey że podoba ci się ale nic konkretnego nie napisałaś :D mi też się podoba, nawet ten drugi i trzeci też. Zaplanowałem że kupie już jakiś porządny telefon. Ale nie za bardzo znam się na telefonach dlatego chcę pomocy, bo nie chcę kupować jakiegoś "dziadostwa" :p
 
D

danusia24

Guest
Może ktoś mi pomoże:)

Ja bym kupiła X10... Ma aplikację Timespace, która zawiera facebook, twitter'a i myspace. W pewnym sensie to komórka moich marzeń :eek:k: Gdzieś czytałam, że ma plastkową obudowę, ale co mi tam :D Nie będę rzucała komórką o beton :D
 

luca01

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć!

przepraszam ale nie wyjaśniłaś o którym telefonie napisałaś. :S
albo o wszystkich ?Dzięki za odpowiedz :)


Ja nie wiem dokładnie, ale moim zadniem, że o pierszym telefonie napiszał, ponieważ ja też przeczytałam te informacji o pierwszym telefonie (Sony Ericsson Xperia X10).
 

takker007

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja tez nie mógł bym wybrać wszystkie są fajne,o tej sony ericcson x10 jeszcze nawet nic nie słyszałem ale z wyglądu jest ładny.
O HTC słyszę tylko ze zawsze coś nim jest nie tak ,psuje się bardzo.Nexus jest spoko dużo dobrego o nim czytałem.Ja mam iPhona ale
tez planuje go zmienić na coś lepszego bo nie za bardzo lubie go.
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Danusia24!

Hmm.. plastikową?! mój kumpel mówił mi że metalową. :)
Może troszeczkę wyjaśniłaby mi co to jest Timespace ? bo tym słowem teraz spotkałem się pierwszy raz :p :)
A HTC i Necus nie ma "Timespace" ??
 
D

danusia24

Guest
Danusia24!

Hmm.. plastikową?! mój kumpel mówił mi że metalową. :)
Może troszeczkę wyjaśniłaby mi co to jest Timespace ? bo tym słowem teraz spotkałem się pierwszy raz :p :)
A HTC i Necus nie ma "Timespace" ??

O ile dobrze się orintuję, żaden inny telefon nie ma jeszcze funkcji Timespace'u.
Odpowiedź na twoje pytanie:
"Aplikacja Sony Ericsson Timescape™ będzie zarządzała wszystkim, co dotyczy Twojej komunikacji z daną osobą lokalizując to w jednym miejscu. W ten nowy, inteligentny sposób będziesz mógł przeglądać swoje rozmowy, sprawdzać co słychać na portalach takich jak Facebook™ czy Twitter™, a także przeglądać zdjęcia, korespondencję elektroniczną i teksty." :eek:k:
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Acham ale myśle że na HTC czy Nexus też jest aplikacja Facebook a może Twitter też(tylko nie w jednym aplikacji). To Xperia różni się tylko z tym "Timespace"-m od HTC i Nexus ??
Ciekawy jestem czy Xperia ma multitouch ?? bo szukałem na internecie ale nigdzie nie znalazłem :) może ty mi powiesz :p albo ktoś inny :p
 
D

danusia24

Guest
Acham ale myśle że na HTC czy Nexus też jest aplikacja Facebook a może Twitter też(tylko nie w jednym aplikacji). To Xperia różni się tylko z tym "Timespace"-m od HTC i Nexus ??
Ciekawy jestem czy Xperia ma multitouch ?? bo szukałem na internecie ale nigdzie nie znalazłem :) może ty mi powiesz :p albo ktoś inny :p

nie, niestety narazie nie ma MT, ale podobno jeśli wciśniesz mu update'a (chodzi mi o Android 2.1), to multitouch będzie działał. :eek:k:
 

luca01

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie, niestety narazie nie ma MT, ale podobno jeśli wciśniesz mu update'a (chodzi mi o Android 2.1), to multitouch b²dzie działał. :eek:k:

Hallooo,
Sony Ericsson ma Android 1.6 system operacyjny, i możesz czytać więcej o tym temacie na www.androidal.pl!
 
D

danusia24

Guest
a już widzę że ta komórka naprawdę mi pasuje, bo będzie X10mini też. czekam :)
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Xperia X10 mini to sam raz dla dziewczyn, bo jest mały i ma klawiaturę qwerty:p
Jeszcze nie mogę zdecydować się. Ale tak wygląda że Xperia bardzo dla mnie pasuje.. ale nie zły telefon jest ten Nexus też..
Ale o Xperii znalazłem filmik.:) może kogoś interesuje :p

Sony Ericsson Xperia X10
 

nowyjorkHC

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
hejka, moim zdaniem X10 jest najbardziej elegancki, te inne dwa wyglądają troszeczkę beznadziejnie, jak na mój gust.
 

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
hejka, moim zdaniem X10 jest najbardziej elegancki, te inne dwa wyglądają troszeczkę beznadziejnie, jak na mój gust.


Tak, Sony Ericsson Xperia X10 jest bardzo elegancki i inteligenty. I Teraz tylko kilka dnia ny rynku u nas ;) .Mi się podoba biały kolor :) . Bardzo pakticzne, że dużo ważnych funkcj jest w jednym miescu i ten nowoczesny system operacyjny jest super!!!I latem będzie lepiej, ponieważ wychodi z 2.x.
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Ja bym jednak wybrał coś z klawiaturą qwerty np. Omnia PRO, A jeśli szukasz czegoś bez klawi to polecan HTC HD2.
 

kasiajoasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ta funkcja Timescape to naprawdę jest bardzo pożyteczna, po prostu super :eek:k: ,ale ja też preferuję telefony z klawiaturą qwerty.
 

kasiajoasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
a jeszcze jedno pytanie: czy do telefonu od razu dostaniesz plastikową obudowę czy musisz nią kupić osobno?
 
Do góry