chce bym sie odczepił

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
Witam wszystkich.. Mam pytanie czy dziewczyna z która bylem 2 lata mowi do mnie bym sie odczepił chce tego naprawde. Nie jesteśmy ze soba od koncówki grudnia. Poszła do typa z ktorym sie kiedyś spotykała po to by zrobic mi na złość.Walczyć o nią czy sobie odpuscić?? dodam ze bylem jej pierwszym. Pozdrawiam
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Skoro Ci nie są potrzebne odpowiedzi, to po co zadajesz pytania?
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
gdybym znał to bym nie pytał. nie mysle rozsadnie bo zalezy mi na niej. Kocham ją... gdy sie do niej odezwe odpowiada agresywnie.. 11 lutego mielismy miec rocznice 2 lat.. moze poczekać i wtedy sprobowac??
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
A może faktycznie się od niej odczep i daj jej ułożyć sobie życie zamiast ciągle zawracać gitarę?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
"agresywnie" - może zrobiłeś coś co ją uraziło i nawet o tym nie wiesz ... ?
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
zeby to bylo takie proste..

olewałem ja troche i to ja bolało.. zmienilem sie i wiem ze zle robilem. teraz jest inaczej tylko czy nie zapozno to zrozumialem??
 
B

Blancos

Guest
Poszła do typa z ktorym sie kiedyś spotykała po to by zrobic mi na złość.
Ja bym się na Twoim miejscu zapytał, czy warto walczyć o dziewczynę, która zachowuje się w taki sposób.

Walczyć o nią czy sobie odpuscić??
Moim zdaniem nie warto o nią walczyć, więc należałoby odpuścić. Nie muszę jej znać, aby wydać taki osąd - dla mnie osoba, która "zostawia partnera dla innego na złość" (jeżeli faktycznie tak było) to zwykłe emocjonalne piskle, przepraszam, jajko i to raczej jakiś zbuk, a nie takie dorodne jajo kurze. W związku z tym Twoje pytanie - czy ona chce, abyś walczył nie ma dla mnie racji bytu.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jak można olewać osobę na której nam zależy ?!
Ale jeśli cię kocha to wróci . A jeśli nie masz nauczkę na przyszłość...
Na razie daj jej spokój , niech ochłonie .
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
czy 11 lutego w naszą rocznice bylo by stosowne gdybym ja zaprosił na kolacje?? po mimo tego ze mowi ze mnie nienawidzi

na początku napisala ze boi dac mi szanse teraz mnie nienawidzi..
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jeżeli ci bardzo na niej zależy , i naprawdę się zmieniłeś.... możesz.
Tylko się nie narzucaj napisz jej o tym 2-3 dni (9,10 luty) wcześniej i zaznacz że się zmieniłeś itp. żeby ci dała ostatnią szansę .
Niech ona wyznaczy godzinę ,bo może mieć jakieś plany. Zaznacz to w rozmowie i powiedz że było by super gdyby znalazła dla ciebie godzinkę.( czy ile tam chcesz)
Jeżeli odmówi to po prostu powiedz ,że szkoda bo naprawdę chciałeś spróbować jeszcze raz..
I tyle . Chyba proste?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Taaa inną pannę ...
Myślę ,że przyczyna tkwi w tym ,że ostatnio więcej czasu poświęcałeś na kumpli niż na laskę na której ci niby zależy... i to głównie musisz zmienić.
Nie mówię że masz być na każde jej kiwnięcie palcem ale w miarę możliwości być przy niej gdy tego potrzebuje.
Nie odzywaj się do niej aż do 9 lutego. (do ego czasu powinna wszystko sobie przemyśleć)
Będzie myślała ,że sobie dałeś spokój i może sama zrozumie że też Ciebie kocha i brakuje jej Twojej obecności .
W wiadomości zaznacz też ,że pamiętasz o waszej rocznicy.
Będzie jej miło jeżeli dalej Cię kocha ,a jeśli cię nie kocha to i tak to doceni . ;)
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
mam nadzieje ze kocha noo ale nadzieja matka glupich. zrobie tak jak piszesz. wydaje mi sie ze ma metlik w glowie bo nie zawsze odpisuje agresywnie choc ostatnio czesciej. moze probuje wyprowadzic mnie z rownowagi??
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
A może ma jakieś problemy o których chciała z tobą porozmawiać a Ty to olałeś?
Przecież świat nie kręci się wokół Ciebie .
Po prostu chce żebyś się czuł winny bo ona czuje się zraniona...
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
mozliwe ze potrzebowala mnie a ja ja zlałem.. wiem ze to moja wina i chce to naprawic. sprobuje nie pisac do niej choc ciezko jest..
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Daj jej trochę czasu....
Widocznie bardzo ją zraniłeś .
Trzymaj się :D i nie pisz bo to tylko powoduje u niej większą agresję.
A co jej pisałeś ? że przepraszasz że wiesz że to twoja wina itp. ?
 
Do góry