chce być sama...co dalej

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Wiem jak ciezko jest się rozstać z kimś w sensie emocjonalnymm,ale ktoś kto nie jest Ciebie wart nie zasługuje na to,aby się nim dalej interesiowac. Po prostu odpuść,początkowo będzie trudno i nie ma się co oszukiwac,ale potem stopniowo miesiac po meisiącu odzyskasz równowagę i poznasz wartościową kobietę.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
To nie jest tak ze kobiety nie wiedza czego chca, jesli kobieta nie chce z toba byc to jest jakis powod, nie ma sensu czekac na cos co moze nigdy nie przyjsc
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Powiedziała ,że chce być sama to miejże troche honoru i odpuść ...
Liczysz ,że co przyjdzie do Ciebie i Cię przeprosi? Na Twoim miejscu bym jej nawet szans powrotu nie dał a co dopiero ją prosić by z Tobą była.Facet/Kobieta to nie zabawka ,że jak się znudzi to idzie w odstawkę.


Nie to nie ,krótka piłka

Pozdrawiam
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
rozstaliśmy się z powodu nijakiego...w ciągu 30 minut podjęła decyzję, że chce być sama i chce pobyć teraz sama...według mnie to ona ma po prostu jakieś problemy emocjonalne, ale widzicie człowiek jak się zakocha to jest ślepy....gada mi, że tęskni za mną i brakuje jej mnie...ale chce być sama....
Czarny Lokaj tak to ta sama dziewczyna co pisałem wcześniej...

wiem, że źle robię itp. ale kurczę ja też tak do życia podchodzę, że walczę, aż do wyczerpania sił....próbuje różnych metod, technik itp. bo nie chce później żałować, że mogłem coś więcej zrobić...

Cała czas mi pisze, że nie wiem co dalej, ale tęskni i brakuje jej mnie.

Walczy sie tylko wtedy gdy jest naprawde o co.

pozdrawiam,
 

Zbyszek19

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zapomnij o niej,ona traktuje Ciebie jak zabawkę.Żeby walczyć to trzeba mieć o co.Ty ze swojej strony zrobiłeś dużo,próbowałeś coś z tym zrobić.Szkoda marnować życia,trzeba iść do przodu a nie tkwić w jednym punkcie.Żyj tak jakby to był ostatni dzień w twoim życiu a miłości nie szukaj na siłę,zobaczysz kiedyś znajdziesz tą prawdziwą.Wiem co mówię ;) Trzymaj się.
 

Nevizus

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak kobieta mówi że potrzebuje czasu, ale bo "musimy od siebie odpocząć" to znaczy się w wolnym tłumaczeniu "odczep sie odemnie już mam innego na oku ale dobrze mi się z toba rozmawia to czasami możemy się posexić"
 
Do góry