Chcę Być Fryzjerem

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Być a chcieć to jest zasadnicza różnica. Nie każdy nadaje się do bycia sprzedawcą, fryzjerem czy kierowcą.

Pracuj w zawodzie który kochasz, praca dla i za pieniądze szybko wypala.
 
D

Dosiek77

Guest
Być a chcieć to jest zasadnicza różnica. Nie każdy nadaje się do bycia sprzedawcą, fryzjerem czy kierowcą.

Pracuj w zawodzie który kochasz, praca dla i za pieniądze szybko wypala.
Nic dodać nic ująć!
A nie ma nic gorszego niż ogromna frustracja przed pójściem do pracy
 
V

Vislea

Guest
Jezeli masz zawód i umiesz strzygnąć to odrazu bdzeisz zarabiał, u mojego fryzjera zawsze jest ruch
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Moja kolezanka kończyła w Łodzi szkołe Cosinus na kierunku fryzjerstwo. Wiec moze właśnie warto tez i tam spróbowac, zwłaszcza ze szkoła cieszy sie dobrą opinia.
 

Jasiunia

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
To opłacalny zawód, ale trzeba też wiedzieć, gdzie otworzyć salon. No, chyba, że chce się pracować normalnie u kogoś na etacie, wtedy jest się spokojniejszym, ma się stałą pensję, ale też nie za wysoką. Jeśli chcesz otworzyć własny salon to możesz się nieźle dorobić (choć początki jak wszędzie, mogą być ciężkie). A najlepsze jest to, że wcale długo się uczyć nie trzeba, mam znajomą, która ukończyła jeden kurs frysjerski i znalazła świetne miejsce (mała miejscowość, gdzie brakowało fryzjerów), otworzyła zakład i ma mnóstwo klientów. Fakt, że dużo pracuje, ale dużo też zarabia.
 

KloszeK

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Każdy musi ciąć włosy, więc o pracę dla fryzjerów martwić się nie trzeba, jeśli to lubisz - masz ogromne pole do popisu.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No masz racje, to też dokladnie mozna tak samo powiedzieć o zawodzie kosmetyczki. Od zawsze kobiety korzystały z ich uslug i jednak dla nich równiez pracy nie zabraknie. Wiec warto również rozwazyć ten kierunek.
 
K

kargin

Guest
Fryzjer... Powiem ci tak... Chodziłam po kilku fryzjerach w Katowicach, zadanie bardzo proste - zwiększenie objętości włosów. Wiesz kto sobie z tym poradził? Tylko ja sama, poprzez szampon HB Jeunnese. Ok, fryzjer, rozumiem, ale to musi być naprawdę dobry fryzjer.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Dlatego tutaj bardzo wazne jest to zeby wlasnie postawić na naprawde dobrą szkołe. Inaczej sie nie da, i potem ta wiedza i umiejetności musi się przełozyć na nasz zawod.
 
B

bajderman

Guest
Najbardziej opłaca się zainwestowanie we własny sprzęt fryzjerski i działalność na własną rękę. Jako samodzielny fryzjer zarabiasz nawet ponad 100 złotych na godzinę, no ale najpierw musisz być w tym na prawdę dobry.
 

daamianos

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
2
Jak bedziesz dobrym fryzjerem, to bedziesz zarabiac wiecej , ale pewnie nie bardzo duzo :)
 

zennon

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dokładnie, dobry fryzjer ma klientów, a co za tym idzie i kasę. Mój znajomy pracuje teraz w renomowanym salonie Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Koleś nie narzeka na brak gotówki, narobi się co prawda przy tym, ale kasę tłucze.
 
Do góry