Chce .. ale .. sie boje ; / pomocy !

kocham_Cie_Facet

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
a co Cię to ?
zakłada z kolegami ?? <_<
ile masz lat ??

jesli go kochasz to mu to napisz !!
ale dodaj że seks przedmałżeński w gre nie wchodzi :sexy:



kilka temu nie spojrzałaś na niego
Bo nie miał szkoły
Dziś nadal jesteś nikim a on Twoim przełozonym <_< :mruga: :D
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
jesli go kochasz to mu to napisz !!
ale dodaj że seks przedmałżeński w gre nie wchodzi :sexy:
Chcesz, aby dziewczyna nigdy nie znalazła ogarniętego kolesia?
Samo pisanie to kiepski pomysł.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
15? aaaa! :lol:

Nie łódź się, że ta miłość będzie trwała do końca życia...
a swoją drogą masz na to jeszcze czas....

Nie byłbym takim pesymistą. Mam 21 lat. Swoją dziewczynę poznałem w wieku 15 lat, od tego czasu z nią chodzę. Znam osoby które są ze sobą od dziecka w zasadzie. Nigdy więc nie mów nigdy.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Nie byłbym takim pesymistą. Mam 21 lat. Swoją dziewczynę poznałem w wieku 15 lat, od tego czasu z nią chodzę. Znam osoby które są ze sobą od dziecka w zasadzie. Nigdy więc nie mów nigdy.
A fakt, zdarza się, ale jednak chyba w większosci takie związki się konczą.

Nie porównywałbym też 15-latków sprzed 6 lat do obecnych...
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
A fakt, zdarza się, ale jednak chyba w większosci takie związki się konczą.
Ja jakoś nie wyobrażam sobie być z jedną dziewczyną te 6 lat, a co dopiero od dzieciństwa się znać i jeszcze być razem.
 

Launch Look

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Starogard Gdański
Miłość to ten moment, gdy mężczyzna myśli: "od teraz chcę bzykać tylko tą jedyną"??

Może Ty tak myślisz, ale większość ludzi poprzez kochanie rozumie chęć czegoś więcej
niż przyjaźń z drugą osobą, spędzanie większej ilości czasu... bzykanie to chyba dodatek...


W Twoim wieku... to już innym dają, a Ty robisz jakieś problemy dziwne.

Po prostu dziewczyna boi się jak to będzie, bo nie miała jeszcze chłopaka.

Spróbuj, bo jak wszyscy mówią nie masz nic do stracenia.
Tak ogółem to to jest pierwszy chłopak, który się Tobą zainteresował?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Może Ty tak myślisz, ale większość ludzi poprzez kochanie rozumie chęć czegoś więcej
niż przyjaźń z drugą osobą, spędzanie większej ilości czasu... bzykanie to chyba dodatek...
Bzykanie to akurat jeden z ważniejszych elementów związku. Cały haczyk polega na tym, że jeżeli ludzie nie będą potrafili w tym związku zaspokoic się seksualnie to w większości przypadków pewnie się rozejdą, ale jeżeli mają do siebie zaufanie i darzą się dużym uczuciem to zdaniem "ekspertów" są sposoby na to, aby poprawic jakośc seksu.

Niemniej fakt, kochanie to nie tylko seks, to bardzo dużo poza tym seksem.
 

loveme_

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
100
Punkty reakcji
0
Może Ty tak myślisz, ale większość ludzi poprzez kochanie rozumie chęć czegoś więcej
niż przyjaźń z drugą osobą, spędzanie większej ilości czasu... bzykanie to chyba dodatek...




Po prostu dziewczyna boi się jak to będzie, bo nie miała jeszcze chłopaka.

Spróbuj, bo jak wszyscy mówią nie masz nic do stracenia.
Tak ogółem to to jest pierwszy chłopak, który się Tobą zainteresował?

Hmm .. nie, z wieloma osobami ' kręciłam '
Ale .. przy innych sie tego nie obawiam , a w nim byłam zakochana od jakiś ok. 2 lat i dalej jestem .
Dlatego sie boje być może.
 

AishaButterfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Twojego snu
Ja nie rozumiem... Skoro go kochasz to czego się boisz?? W moim przypadku gdybym dowiedziała się że chłopak się o coś takiego zakłada to już dawno bym o nim zapomniała.

krzysztofandraszak i inni, chcę Wam powiedzieć że mój kolega poznał swoją dziewczynę na obozie w wieku 12lat, ona miała 11. Byli z jednego miasta i tak zaczęli być ze sobą, dzisiaj mają 34,35lat i są 15lat po ślubie, i jakoś świetnie im się układa. Nawet nigdy się nie pokłócili. :]
ehh... też bym tak chciała.. chyba...
 

loveme_

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
100
Punkty reakcji
0
Tak.. dlatego że go kocham, boje sie że coś nie wyjdzie a jest w tym 50 % pewności, że tak będzie .
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
A wolisz skakać z kwiatka na kwiatek? Do czego to prowadzi?
Hmm... spełnienia seksualnego i możliwe, że do jakiejś choroby wenerycznej.

6 lat? nie wyobrażasz sobie? ja jakbym znalazła tego idealnego to bym z nim chciała być 100lat
Po przemyśleniu dochodzę do wniosku, że byłoby to możliwe, ale musiałbym mieć kobietę, która by była taka, abym nie zwracał uwagi na inne... czyli raczej byłoby ciężko znaleźć taką od której nie ma lepszych.

Może Ty tak myślisz, ale większość ludzi poprzez kochanie rozumie chęć czegoś więcej
niż przyjaźń z drugą osobą, spędzanie większej ilości czasu... bzykanie to chyba dodatek...
Od kiedy przez dodatek może się rozpaść związek?
 
Do góry