Chandra

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Wasze sposoby na zle samopoczucie. Co je najczesciej wywoluje, a co najbardziej pomaga? Podzielcie sie z innymi! ^_^
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Co wywoluje?
To, że ktos mnie rani..
Wspomnienia.
Czasem muzyka.
Jak sobie radze?
Często ktoś mi pomaga.
Muzyką też da się to wyleczyć.
Silną wolą.
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Powiem wam szczerze ze na moje zle sampoczucie to czekolada jest faktycznie dobra, ale nie zawsze wyleczy... :niepewny: A co do muzyki, to czasem mnie jeszcze bardziej "przybije", ale to w koncu zalezy od powodu mojego smutku....
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czekolada na mnie nie działa.
Zjem całą i gorzej się czuje bo boli mnie brzuch.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Jeżeli ma się złe samopuczucie to najlepiej zająć się czymś co się lubi i co nas pochłania do reszty - efekt gwarantowany ;)
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Mi pomaga przeważnie muzyka (głównie rock), czasem spacer, a czasem sen - wszystko zależy od okoliczności.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Mysle ze XADK ma racje , na chandre najlepiej sie czyms interesujacym zajac , siedzenie i myslenie do niczego nie doprowadzi
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Na mnie rock działa pobudzająco do życia, oczywiście nie każdy, ale mam swoje ulubione kawałki, które dobrze na mnie działają.

Nika, wiesz jak się ma chandrę wtedy ciężko się nieraz zabrać za cokolwiek, muzyka pomaga pozbyć mi się złych emocji i potem już jest fajnie :)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
nika przecież szef nie musi wiedzieć, że do twojego uch z kieszeni biegnie maluteńka słuchawka :walkman: :daibel2:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
oj to nie jest takie proste , ja w pracy musze dopilnowac produkcji wiec niema mowy o muzyce bo jeden blad w pracy drogo kosztuje
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
hm..a ja na złe samopoczucie nalewam sobie lampeczkę, słodkiego pyszniutkiego winka:) czasami pomaga a czasami jeszcze bardziej dołuje;) Najlepszym lekarstwem jest spacer z przyjaciólką!
 
Do góry