cera, a spostrzeżenia facetów

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pytanie szczególnie do was, panowie, dlatego w tym dziale.
Chodzi mi o to, czy zwracacie dużą uwagę na cerę(chodzi mi głownie o jakieś krosty i przebarwienia). Czy to jest dla was ważna kwestia czy olewacie to, kto jaką posiada(u kobiet oczywiście).
Niedługo wyjeżdżam na wycieczke i raczej bede musiala obyc sie bez choć odrobiny podkładu, a moja cera nie jest w najlepszym stanie, stąd to pytanie.
Proszę o SZCZERE odpowiedzi.
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
to zalezy od kobiety;p na fotce moglbym ocenic.
ogolnie z makijazem to jest tak ze jak go nie masz wsrod ludzi to sie wyrozniasz wiec delikatny podklad zrob, ale nie przesadzaj zeby trzeba bylo to szpachla poprawiac;p
 

kelter

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
sam miałem problemy z cerą i potrafię zrozumieć innych co przez to przechodzą. jak dziewczyna jest ok to mi to mi nie przeszkadza. jak nie jest ok to nawet cera mi przeszkadza ;)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Nie ukrywam, że w przypadku dziewczyn to jednak bardzo szpeci. Oczywiście jedna czy 2 krostki to żadna tragedia, ale jak czasem u kogoś pojawia się "wysyp" no to wiadomo, jakie sa reakcje...
 

Tomek88

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Centrum Polski
Szczerze mówiąc to nie zwracam większej uwagi na to jaką dziewczyna ma cerę, ale włosy i oczka to już inna sprawa :p
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
:cenzura: prawda. Tylko 1 na 100 facetów nie zwraca na to uwagi, prawdziwy mężczyzna potrzebuje ładnej kobiety, chociażby z twarzy. Fałdki na brzuchu, małe cycki, krzywe nogi, płasko:cenzura:e - to wszystko można zniwelować do minimum odpowiednim ubiorem, niestety przez niedbalstwo później spotyka się na ulicy dziewczyny z toną makijażu. Mam taką koleżankę, brzydka jak noc grudniowa i chodzi wymalowana na pomarańczowo, wygląda jeszcze gorzej niż zwykle...

Co do autorki - jest tak wiele stron z różnymi domowymi sposobami na pozbycie się wyprysków, że aż głowa boli. Oczywiście, na niektórych to nie działa ale nie przesadzajmy, przecież rękawica do peelingu, peeling enzymatyczny i maseczka rozjaśniająca to nie jest jakiś kosmiczny wydatek, a efekt murowany.

PS Jeśli rzuci się na mnie chociaż jeden urażony samiec, niech przypomni sobie swoją reakcje na plaży, widząc ładne dupcie leżące na ręcznikach, nagle taka jedna się odwraca i... czar prysł.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
^Zgadzam się w powyższą wypowiedzią. Niestety tak jesteśmy skonstruowani, no ale dziewczyny wcale nie są pod tym względem dużo lepsze. Po prostu, wygląd się liczy.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Dokładnie. I takie pier****nie 'nie mi to nie przeszkadza, ważne żeby miała fajny charakter' po prostu mnie denerwuje. Nie oszukujmy się, pierwszym czynnikiem na który zwracamy uwagę to wygląd - tacy już jesteśmy, zarówno kobiety jak i mężczyźni.
 

Tomek88

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Centrum Polski
Ok, zgadzam się z Wami, że wygląd cholernie się liczy, ale ja mam to gdzieś jaką dziewczyna ma cerę. Znam laskę która ma okropną cerę ale za to zaj***te ciało, fajny styl, fryzurę i jestem pewny, że niejednemu z Was ślina by pociekła na Jej widok...
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
Zależy ile tego jest :) jeśli pare krostek to raczej nie zwracam uwagi :p

Ale jeśli ktoś jest tym wysypany jak troll bagienny to trochę odrzuca :p u mnie na mieście jest koleś który ma tyle tego na sobie że prawie nosa nie widać :p ale to żul więc to chyba od alko :D
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Zależy ile tego jest :) jeśli pare krostek to raczej nie zwracam uwagi :p

Ale jeśli ktoś jest tym wysypany jak troll bagienny to trochę odrzuca :p u mnie na mieście jest koleś który ma tyle tego na sobie że prawie nosa nie widać :p ale to żul więc to chyba od alko :D
he no bez przesady, ja raczej krost nie mam(moze kilka) bardziej denerwują mnie moje przebarwienia na policzkach(wrr), a cenię sobie bardziej naturalny makijaż(nie lubie tapety)
 

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie ukrywam, że w przypadku dziewczyn to jednak bardzo szpeci. Oczywiście jedna czy 2 krostki to żadna tragedia, ale jak czasem u kogoś pojawia się "wysyp" no to wiadomo, jakie sa reakcje...
a co? facetów nie szpeci? :mruga:

a jednak, panowie, nie każdy myśli jak wy
znam wiele dziewczyn z dość kiepską cerą a mimo to znalazły sobie chłopaków naprawdę przystojnych, więc widocznie to nie był dla nich jakoś ważny aspekt[w drugą stronę też to idzie]

ja osobiście też nie zwracam dużej uwagi na cerę[u chłopaków oczywiście], zresztą trądzik z wiekiem mija, więc to nie jest dla mnie tak wazne
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Faceci zwracaja uwage na wszytsko :)

Ale to nie oznacza ze jak sa jakies male wady to kobieta przepada,

najgorsze co moze byc to i tak tapeta na twarzy :)
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Pytanie szczególnie do was, panowie, dlatego w tym dziale.
Chodzi mi o to, czy zwracacie dużą uwagę na cerę(chodzi mi głownie o jakieś krosty i przebarwienia). Czy to jest dla was ważna kwestia czy olewacie to, kto jaką posiada(u kobiet oczywiście).
Niedługo wyjeżdżam na wycieczke i raczej bede musiala obyc sie bez choć odrobiny podkładu, a moja cera nie jest w najlepszym stanie, stąd to pytanie.
Proszę o SZCZERE odpowiedzi.

Ja wolę naturalną cerę u kobiety nawet z jakimiś tam krostkami niż z kilogramem tapety.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
To może inaczej - spróbuj do wyjazdu używać kremu - idź do drogerii i poproś o poradę. Może poprawi Ci się cera do wyjazdu chociaż trochę, jeśli Ci to przeszkadza. ;)
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie chodzi mi o stan mojej cery[to w tym momencie nie jest wazne], ale jak ta kwestia jest ważna dla facetów, bo mnie to interesuje
więc proszę jeszcze o odp
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Generalnie: ładna, promienna cera wysyła komunikat, że dziewczyna jest zdrowa i sprawia dobre wrażenie. Brzydka cera odwrotnie, ale to tylko niewielki szczegół, jakiś mały procent całokształtu. Tak więc jeśli masz brzydką cerę to nie jest to wyrok, ani nawet powód do załamywania się
 

stolar7

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
W pełni zgadzam się z miss.sunshine :D Lekki podkładzik bardzo by się przydał, ale lepiej żebyś nie miała w ogóle podkładu, niż tyle makijażu, że chyba wiertłem trzeba by było się przewiercać do naturalnej tanki ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Generalnie: ładna, promienna cera wysyła komunikat, że dziewczyna jest zdrowa i sprawia dobre wrażenie. Brzydka cera odwrotnie, ale to tylko niewielki szczegół, jakiś mały procent całokształtu. Tak więc jeśli masz brzydką cerę to nie jest to wyrok, ani nawet powód do załamywania się
A ja sie nie zgadzam :D To kobiety oceniaja pod katem tego czy facet jest zdrowym "dawca" :) Faceci nie maja tak glebokich przemyslen i interesuje ich to, zeby dziewczyna po prostu byla goraca :)

a odnosnie autorki - polecam Brevoxyl (bez recepty dostepny), zreszta tutaj chyba na forum jest gdzies temat odnosnie tego specyfiku. Moge potwierdzic, ze nie tylko dziala na wypryski (i to w ciagu kilku dni), ale takze na odbarwienia. Mialem w jednym miejscu na twarzu takie odbarwienie (wrecz chyba blizne od permenentnego zacinania sie) no i po paru dniach sie zrownalo kolorem z reszta skory. Troche nie wierzylem w ten specyfik bo inne srodki dostepne w marketach to w zasadzie nigdy nie dzialaly na mnie jak nalezy ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Tak... jest to dla mnie bardzo ważne.
Najważniejsze wręcz bym powiedział.
Piękna twarz+ minimum średnie ciało= sukces ;)
 
Do góry