:cenzura:ony internet z orange

delius

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
:cenzura: mnie trafia jak musze korzystać z internetu mobilnego tych wyzyskiwaczy. Mam telefon z tp na łączu radiowym i dlatego nie moge mieć szerokopasmowego dostępu do internetu. Do chuja ludzie co z internetem na wsi. Mam umowę na dwa lata ale wcześniej wyląduje w psychiatryku. dziś chciałem ściągnąć instrukcję obsługi do lodówki którą niedawno kupiłem, ściągałem ją dwie godz (plik 725 kb) po czym po ściągniętych 90 % pliku przerwalo ściąganie i oczywiście instrukcji nie mam. takich stron jak YouTube, Wrzuta itp nawet nie ma co otwierać. płace przez pięć pierwszych miesięcy 30zł a później 60 zł i sami powiedzcie czy to nie jest wyzysk.
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Chciałeś się wyżalić :) Czego się spodziewałeś, że będzie tak pięknie jak powiedzieli w salonie. Mogę Cię jedynie pocieszyć, że u konkurencji jest podobnie, tzn. w erze, bo akurat miałem i prędkości tragiczne. Taki mobilny internet nadaje się jedynie do przeglądania tekstowego. Trochę lepiej jest jak złapię EDGE, który powinien być zawsze, ale w rzeczywistość to raz go złapię na pół dnia, a potem przez kilka dni nie ma.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
a nie możesz sobie założyć łącza w TP? wtedy droga do szerokopasmowego orange freedom na kablach tepsy otwarta. Pozbędziesz się kłopotów i instrukcje do pralki ściągniesz ;)
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Według mnie najlepszy jest internet z Play a najgorszy z Orange I Ery... Pozdrawiam. ^_^
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
ja nie dawno korzystałem z tego biznesowego netu w orange (z CDMA) i nie mogę narzekać - pożyczyłem na wyjazd. Wszędzie gdzie byłem miałem zasięg - w przeciwieństwie do playa...
 
Do góry