":cenzura: Na Impreze"

Status
Zamknięty.

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tylko ze właśnie koleżanki nie chca już ze mna chodzic bo i tak je zostawaim :/
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
a ja wiecie co uważam za dziecinne?

że w temacie (przykładowo) Seks bez zobowiązań - piszecie jakie to straszne kiedy wspołżyje sie z kimś bez uczuc

a do calowania oraz niepelnych stosunków to uczuc nie trzeba?

conajmniej smieszne jak dla mnie. czasami jestescie zmienni jak chorągiewka na wietrze
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Taa.... Ja nie wiedze problemu. Karolina baw się ile się podoba, kolezanki anjwyraxniej zazdroszca, a jeżeli tak to powiedz im,zęby tezkogoś poderwały idx z jakąś alska- mzoę sa niesmiałe, Ty jej 'podsuń' pod nos chłopaka i dalej w tany :p
 

lineczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
HEj Właśnie niby proste pytanie cechy przyjaciela ale kazdy oczekuje czegoś innego od przyjaciół więc mam pytanie czego wy oczekujecie od przyjaciół i czy oni tacy są?? Ja np. mam przyjaciela z którym o wszystkim mogę pogadać, zawsze mnie wysłucha poradzi, przytuli, otrze łzy, rozbawi do łez i uważam że właśnie taki przyjaciel powinien być taki co wysłucha ale też opowie o swoich problemach wahaniach. My z Dawidem tak mamy i uważamy siebie za przyjaciół, pomagamy sobie w złych chwilach. No więc jakich cech przyjaciela oczekujecie??
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
ja uważam tak jżeli koleś jakiś wpadnie w oko to czemu nie można się pobawić przecież to nic złego... :D



:aniol:
 

Attachments

  • imprezka.gif
    imprezka.gif
    6,9 KB · Wyświetleń: 24

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja idac na impreze mam w zamiarze dobra zabawe na maxa-po to one sa zeby sie wyszalec i tyle!!!Jezeli jeszcze ide sama bez jakiegos partnera to wrecz wsakzane.Przeciez zabawa z koleseim to nie zadne zobowiazanie prawda??A jezeli ktos wtedy mysli o kolesaince zle to ma cos nie tak poukladane i zle kojarzy fakty !!!!:) :tanczy:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No i włąśnie wybieram sie z 2 kumpelami na impreze w piatek a tu mi koleżanka wyskakuje : "tylko nie zostawaij nas samych tak jak zawsze" a ja jej powiedzialam "chyba po to ide na impreze zeby dobrze sie bawic" nic nie powiedziała...i znowu pewnie beda złe jak je zostawie :/ No i co ja mam zrobic?
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ajjjj Karolina nie przejmuj się :] Wyjasni im ze chcesz sie pobawic, a nie tylko siedziec przy nich i pczeć jak się nudzą.. Jak sie obraza albo cos takiego to są wdg. mnie jakies dziwne :mruga: Głowa do góry i miłej zabawy :* I pamietaj nie przejmuj się :przytul:
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ajjjj Karolina nie przejmuj się :] Wyjasni im ze chcesz sie pobawic, a nie tylko siedziec przy nich i pczeć jak się nudzą.. Jak sie obraza albo cos takiego to są wdg. mnie jakies dziwne :mruga: Głowa do góry i miłej zabawy :* I pamietaj nie przejmuj się :przytul:
Racja :)
Ja kiedys na disco też tak siedziałam z koleżankami, bo im się nie chciało "ruszać". Ale wkońcu się wkurzyłam i znalazłam sobie inne osoby do tańców :D :D ;)
 

qqrydza

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
3 planeta od Słońca ;)
qqrydza co amsz na mysli? :>

Hmm na przykład siadanie chłopakowi na kolanach całowanie się itp nawet jeśli się nie ma chłopaka. Bo nie warto tego robić z takim co się przyszło na imprezę tylko raz poprostu się pobawić. A w tym, że można co imprezę iść z innym kolegą nie widzę zadnego problemu w końcu imprezy są po to żebye się bawić.
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No wlasnie imprezy sa po to by sie bawic czyli wsazystkie chwyty dozwolone :p ja tam lubie siadac chlopakom na kolana czy sie z nimi calowac a reszte mam gleboko w pupie :) zreszta moim znajomym to nie przeszkadza tym bardziej ze ja zazwyczaj mam chlopaka a jak nie....to wtedy szaleje :) 3maj sie karolinko i olej system ;)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to nic zlego porostu potrafisz sie bawic a kolezanki widac nie :p Powiedz im czy one ida na ta impreze zamulac czy sie pobawic bo chyba tylko ci humorek psuja..A co do troszeczke "wiekszej" zabawy jak pocalunki mysle ze to juz zobowiazuje...Np. Jest chlopak ktoremy sie podobasz na imprezie cos sie miedzy wami stanie on narobi sobie nadzieji a pozniej lipa :p bolesne
 
Status
Zamknięty.
Do góry