Centrum Uwagi

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Ale wiesz? Czasami łatwiej jest się 'wyżalić' osobie zupełnie nieznanej, neutralnej powiedzmy, która będzie na całość patrzyła bardziej chłodno, obiektywnie.. łatwiej się z kimś takim gada, prościej, tak mi się wydaje.

No to bardzo dobrze Ci się wydaję.

Przyjaciele, rodzina nie zawsze pomogą. Nie wszyscy mają tak dobrze że mogą liczyć na osoby króte wydawały by się Nam "najbliższe". A przyjaciele są w sumie w Naszym wieku lub troszkę starsi- sami nie wiele o życiu wiedzą. (o rodzicach nie będę sie wypowiadać)

Także podtrzymuję że nastolatek który czuje że potzrebuje skorzystać z takiej "wizyty"- nie widzę w tym nic złego.
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...A może stoi za tym nagła zmiana nastrojów. Mi samej czasami nawet zdarza się, że rano mam doła, a np. wieczorem tryskam szczęściem.Może niektórzy ludzie z forum mają podobnie. Ale sadzę też, iż pełno jest osób, które mają dwa oblicza i są po prostu fałszywe, gdyż faktycznie piszą co im ślina na język przyniesie.Każdy człowwiek jest inny i nie da się takiego zachowania racjonalnie wytłumaczyć :)
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
po to jest forum,zeby na nim pisać, jezeli ktos nie ma ochoty nie musi tego czytać i komentować:) są tez tacy, ktorzy chetniej dzielą się swoimi uwagami, poddsuwają dobre i cenne rady :) Takie wyzalanie się na forum, to jakgdyby"wyzalanie sie komus na rekaw" a czesto to robimy, chociazby swoim przyjaciołą :) nie ma co krytykować czyichs uczuć. Jezeli ma się doła, normalne, ze nie docenia się wartości samego siebie, dlatego też wsparcie innych jest niezwykle wazne i nie uwazam , ze ktoś robi coś złego pisząc o sobie, o swoich kłopotach i zmartwieniach :)
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...ALe tu nie chodzi o to,że ktos robi cos złego wyżalając się kiedy ma doła :) Przeczytaj dokładnie jeszcze raz ten temat. Tu jest mowa o forumowiczach którzy mają dwie twarze i nie wiadomo w sumie po co. Co im to daje właściwie,że wypisują czasami jakieś bzdury??
 
Do góry