celulitis i rozstępy

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
No własnie wiem ze masaże dają efekt, ale mi po prostu nie chce się lub nie mam czasu na masownanie codziennie podczas kąpieli... :mruga:
Fakt, ze koszty minimalne, ale czas dłuuuuuuuuugaśny. ja to bym chciała tak JUŻ! :p
ale chipsy to sie jadlo calymi paczkami a teraz efekt kremiku to od razu ma byc, taaak?:D nie ma ta latwo , na widoczne rezultaty balsamow trzeba czekac conajmniej tygodnie..
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
według mnie bardzo fajna
http://www.facebook.com/pages/Kobiety-laczci e-sie/113671365312516?v=app_4949752878&ref=ts#

trzeba się zapisać do jednej z grup i ta która zdobędzie najwięcej fanów wygrywa roczny zapas kosmetyków Vichy do ciała i twarzy :D
bez wysiłku wystarczy klik :)

A kiedy kończy sie ten konkurs na facebooku? :)

Nalewka_poziomkowa, o tych chipsach ciii... ;D wcale nie jadłam ;P:p
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
A kiedy kończy sie ten konkurs na facebooku? :)

Nalewka_poziomkowa, o tych chipsach ciii... ;D wcale nie jadłam ;P:p
dobre pytanie bo nie moge znalesc na nie odpowiedzi :p ale niech sie nie konczy szybko, albo szybko niech sie zaczyna nastepna edycja ,zeby wiecj kobietek moglo wygrac te kremiki od niech :D juz idze te radosc na twarzy wygranej ;]
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
chyba 10 maja się kończy, gdzieś mi taka informacja się przewinęła :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
wow, dziwczyny, ale macie sposobow na cellulit;p na pewno z nich skorzystam i wzielam tez udzial w waszym konkursie, a wiec jak macie ochote to zapraszam tez do mojje grupy:D http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=117333658286892
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Stanęłam dziś przed lustrem obejrzałam się dokładnie, zważyłam zmierzyłam i jestem prze szczęśliwa :) Zdecydowanie widoczna poprawa. Pupa wygląda na napiętą i podniesioną nie ma tak widocznej skórki pomarańczowej i w dotyku też jest bardziej równa :)naprawdę dziękuje Wam,że poleciłyście mi ten krem :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
przeslemy dalej link do Twojej grupy i zyczymy powodzenia w konkursie ;D Bardzo fajne masz te efekty az Ci zazdroszcze:p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja chyba mam celluit ale maly. Rozstepy mam bardzo duze, kiedys je smarowalam jak w sumie byly czerwone, ale nic praktycznie nie dalo. Teraz mam biale i to bardzo duzo , na posladkach , udach, lydkach troche, az tworza taka mozaike i widac bardzo. Na poczatku bylam zalamana, ale teraz w ogole mi nie przeszkadzaja. Moze jestem dziwna, bo wiekszosc kobiet sie przejmuje, ale ja juz chyba tego nie zmienie.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
to znaczy, że akceptujesz siebie gratuluję postawy :)
z akcje na FB przeczytałam o konsultacji ze specjalistą http://www.facebook.com/pages/Kobiety-laczcie-sie/113671365312516#!/pages/Kobiety-laczcie-sie/113671365312516?v=wall można skorzystać :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
fajnie ze siebie akceptujesz;]ale mysle ze warto by bylo sie wziac na siebie bo pozniej moze byc gorzej ;] piszemy tu o cellulicie ale na rynku sa tez preparaty na rozstepy :)


sa, ale uzywalam takich sporo naprawde i zreszta bialych rozstepow nie zniszczy nic, wiec wypada sie pogodzic, chyba ze kiedys bedzie mnie stac na taki kosztowny zabieg.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Dziewczyny sprawdziłam, konkurs na FB kończy się 11 maja o 20.00 także do roboty!
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
sa, ale uzywalam takich sporo naprawde i zreszta bialych rozstepow nie zniszczy nic, wiec wypada sie pogodzic, chyba ze kiedys bedzie mnie stac na taki kosztowny zabieg.

Masz racje, czerwone jeszcze da się zmniejszyć, ale białych to już niebardzo ;/ bo one wtedy sa mniej więcej tak jak blizny, a wiadomo jak cięzko zlikwidowac blizny... mogłabyś popróbowac jakaś mascią na blizny, np cepan, ale jakikolwiek efekt może uzyskasz po pół roku regularnego smarowa...

W kazdym razie, rozstepy rozstepami, ale cellulit da się zlikwidować :) wiec jesli masz, nawet niewielki to może przynajmniej spóbuj powalczyc z nim :)
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Bierz się za cellulita póki mały będzie szybciej i sprawniej można się go pozbyć! Ja się rozrośnie będziesz się męczyć tak jak my ;/
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Dokładnie, mały cellulit łatwo zlitwidować :) nawet jesli teraz Ci nie przeszkadza, to za jakiś czas może stac sie gigantyczny i nie bedzie Ci się juz podobała Twoja pupa, a wtedy może być bardzo cięzko sobie z nim poradzić :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
dokładnie! tak jak dziewczyny pisza! warto sie wziac za siebie ;] z nowymi kosmetykami mysle ze jest juz o duzo duzo łatwiej pozbyc sie cellulitu tylko trzeba tego chciec:D poczytaj o tym nowym celludestock`u z vichy;]
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ja tam dziewczyny będę walczyć z Cellulitem póki nie zginie! trafiłam na świetny krem który sobie super radzi bez prawie żadnego wkładu z mojej strony i będę go stosować tyle i będzie trzeba :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
zgadzam sie kremik świetny pod wieloma wzgledami ale życze Ci jednak zeby jak najszybciej zniknął Ci cellulit i juz nie powrocił;]bo chyba tego docelowo chcemy :>
 
Do góry