Celulit...

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
kasiaamol napisał:
U mnie problem z tym dziadostwem wielki, jak sobie pomóc? Domowe sposoby średnio działają, dieta, ruch - wszystko chyba jednak mało. Gdzie można sprawdzić co jest przyczyną jego powstania i jak z nim skutecznie walczyć, jaki zabieg polecacie?
masaż banka chinska i odstawienie nabialu :)
 
D

Dobrawa

Guest
Zachwycona jestem serum antycellulitowym Slim Fit z Perfecty. Nie wyobrażam sobie, że mialo by go u mnie teraz zabraknąć. Ma w składzie morskie algii i kofeinę. Jest nie tylko antycellulitowe, ale i wyszczuplające. Niedrogie, wydajne i według mnie niezastąpione.
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
U mnie problem z tym dziadostwem wielki, jak sobie pomóc? Domowe sposoby średnio działają, dieta, ruch - wszystko chyba jednak mało. Gdzie można sprawdzić co jest przyczyną jego powstania i jak z nim skutecznie walczyć, jaki zabieg polecacie?
masaż banka chinska i odstawienie nabialu :)
Nabiał tak wpływa na cellulit?
Mi pomagają ćwiczenia, no i regularne peelingi, np, z kawy albo kupiony professional home expert z Bielendy. Można tez masowac mocno gąbką te miejsca
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
właśnie kupilam ten professional z bielendy, calkiem fajny cenowo, a dodoatkowo mocno skoncentrowany sklad, nie zaszkodzi dodatkowo wyprobowac^^
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
właśnie kupilam ten professional z bielendy, calkiem fajny cenowo, a dodoatkowo mocno skoncentrowany sklad, nie zaszkodzi dodatkowo wyprobowac^^
A którą masz dokładnie serię? Bo z tego co widziałam to tam jest ich kilka, na różne partie ciała...Ja mam akurat zabieg intensywnie wyszczuplający i redukujący cellulit, tam jest 5 preparatów które stosuje się po kolei
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
tez ten mam bo na tym mi nabardziej zalezy :) wszystkich preparatow nie mam, dopiero kilka dni stosuje, ale mam zamiar wyprobowac w calym skladzie :)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
tez ten mam bo na tym mi nabardziej zalezy :) wszystkich preparatow nie mam, dopiero kilka dni stosuje, ale mam zamiar wyprobowac w calym skladzie :)
No właśnie byłam ciekawa czy ten preparat do ujędrniania pośladków jest dobry, bo czytałam o nim i z chęcią bym wypróbowała...
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
tez ten mam bo na tym mi nabardziej zalezy :) wszystkich preparatow nie mam, dopiero kilka dni stosuje, ale mam zamiar wyprobowac w calym skladzie :)
No właśnie byłam ciekawa czy ten preparat do ujędrniania pośladków jest dobry, bo czytałam o nim i z chęcią bym wypróbowała...
ja mam ten zestaw: Kremowa maska algowa do ciała ANTYCELLULIT na cellulit wodny i tłuszczowy CELLU-CORRECTOR
i jestem zadowolona, chociaz wiadomo ze troche na efekty trzeba poczekac- nie od razu Rzym zbudowano :)
 

Frida_19

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
1
Ćwiczenia dają bardzo, bardzo dużo. Ja zaczynałam od Skalpela, ale ostatnio przerzuciłam się na treningi z Natalią Gacką - są naprawdę skuteczne i przyjemne. Staram się też zdrowo odżywiać. Cellulit zmniejsza się z tygodnia na tydzień. Pewnie różne zabiegi pomagają i dają szybszy efekt, ale mnie na nie nie stać,a na = książkę Gackiej z ćwiczeniami - tak :)
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Same ćwiczenia nie zawsze pomagają, albo są okresy kiedy nie da rady ćwiczyć ja np. po operacji kolana długo nie mogę nadwyrezac jeszcze nogi. Ratuje się wiec zabiegami na ciało typu venus legancy - fale radiowe polaczone z drenażem :) super sprawa
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Patyszka napisał:
Same ćwiczenia nie zawsze pomagają, albo są okresy kiedy nie da rady ćwiczyć ja np. po operacji kolana długo nie mogę nadwyrezac jeszcze nogi. Ratuje się wiec zabiegami na ciało typu venus legancy - fale radiowe polaczone z drenażem :) super sprawa
jak efekty po tego typu zabiegach u Ciebie? jeszcze masaż bańką chińską mnie kusi w sumie i ciężko się zdecydować a obiecałam sobie że do lata będzie ze mnie laska :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
U mnie problem z tym dziadostwem wielki, jak sobie pomóc? Domowe sposoby średnio działają, dieta, ruch - wszystko chyba jednak mało. Gdzie można sprawdzić co jest przyczyną jego powstania i jak z nim skutecznie walczyć, jaki zabieg polecacie?
masaż banka chinska i odstawienie nabialu :)
Nabiał ma aż takie znacznie ??
:(

a co do masaży to jak na razie kupiłam sobie szczotkę do ciała Brista i masuję się codziennie i pod prysznicem i na tzw. sucho. Do tego więcej ruchu, piję dużo wody codziennie. Małe efekty są.
 
J

Jula92

Guest
na cellulit warto też używać peelingu cukrowego, jest jeden fajny z bielendy, nazywa się Spa Azja, w sumie to mój ulubiony peeling. Podobno ważne żeby wybierać te gruboziarniste, lepiej złuszczają naskórek
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Niestety cellulit to twardy przeciwnik i tak łatwo nie jest go pokonać, ale niewątpliwie wszystko to co piszecie ma sens o ile jest się konsekwentnym i systematycznie się masuję, czy nawilża odpowiednio skórę...
 
M

MarcysiaK

Guest
Walka z cellulitem jest do wygrania, wiem to po sobie :) z wagi 78 do wagi 65 doszłam dosyć szybko :D ale trzeba ćwiczyć, to nie jest tak, ze poleżę sobie na kanapie, a cellulit sobie pójdzie ( a szkoda ). Ćwiczyłam, a raczej katowałam się 5 razy w tygodniu po minimum godzinę! Do tego polecam również rożne balsamy/kremy/ żele itp, które ujędrniają, nawilżają i przywracają elastyczność skórze.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
na cellulit warto też używać peelingu cukrowego, jest jeden fajny z bielendy, nazywa się Spa Azja, w sumie to mój ulubiony peeling. Podobno ważne żeby wybierać te gruboziarniste, lepiej złuszczają naskórek
ja od nich wybrałam raczej balsam chłodzacy, cellulitu nie pokona się raczej, trzeba jakoś zapogiegac jego powstawaniu np pic duzo wody, czy wykonywac roll masaze
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
uzywac balsamy , ćwiczyć intensywnie . tylko jedna uwaga , wybierając balsamy powinno sie popatrzeć na skład , ważne by takie serum na cellulit nie zawierało parabenów , bo sa rakotwórcze niestety . W ostateczności jest coś takiego jak laserowe usuwanie cellulitu.
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
oprocz peelingu tylko nawilzanie, doglebne, dokladne. Ja codziennie stosuje balsam do ciala Eloderm. Ma super sklad z olejkow, nie zawiera parabenow. Ja mam dodatkowo troche wysuszona skore, wiec jest rewelacyjny. Kupilam w aptece.
 
Do góry