Celeron D

magikziomek

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
ja zmieniam tylko na celerony i jak narazie jestem zadowolony z tego procesora a plyta powinna byc tez niezla z tego co jest napisane
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Cena przystępna, taktowanie i ogólnie elektronika jak do dzisiejszych potrzeb wystarczająca - w/g mnie całkiem,całkiem.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Kuzyn ma tez Celka D, ale 2,4 Ghz. Ja miałem brac tego co ty chcesz, ale postanowiłem dołożyć troche i wziaść AMD Athlona 3000+ (385zł - ProLine). O wiele lepszy, a cena nie jest wygórowana.
Co do płyty głównej z zintegrowana grafa to musiałbyś poszukać. Napewno jakies są.

P.S. Nie kupuj w Komputroniku. Ceny mają zawsze o 20 - 30 zł wyzsze niz w innych sklepach. Tutaj dla przykładu: procek ten sam co poleciłem w Komputroniku i w ProLine
 

misiekk

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
a jaka masz plyte bo ja chyba tez kupie tego procka 80zł róznicy to nieduzo
 

misiekk

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
juz niewiem co mam robic :( na poczatku chciałem kupić tylko karte graficzna na agp x8 ale sie okazało że mam płyte na agp x4 (jak bym kupił tą karte to by niedziałała tak jak powienna byłby spadek wydajności. chciałem kupić GeForce 6600gt) no to sobie pomyslałem że kupie procka i płyte główną ze zintegrowaną kartą a
później dokupie karte na pci-e. Co ja mam w końcu zrobić pomuszcie!!!!!!
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Może zaczynijmy od tego:
1. Jaki masz teraz komp?
2. Ile kasy chcesz przeznaczyc na zainwestowanie w nowy sprzęt?
 

misiekk

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
AMD Athlon 1800xp
512ram
GeForce 2 mx 64mb
płyta solteka niepamietam numeru

mam ok 700zł moze troche wiecej albo mniej
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Sprzętu to nie masz najgorszego. Ja wczesniej miałem PIII 933Mhz, Radeon 9200SE i 256MB RAM. Na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze z wymianą sprzętu. Lepiej nazbierać więcej kasy i kupic coś lepszego. Bo za 700 zł. to możesz kupic w miare porównywalny sprzet do tego co masz. Jeżeli weźmiesz zintegrowana grafe to licz sie z dużym spadkiem jakości obrazu.

I jeszcze do czego głównie używasz komputera?
 

SanchoP

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Kraków
@misiekk: Moim zdaniem powinienes sprzedac na allegro caly swoj sprzet dolozyc te 700PLN i kupic:
płyta: Gigabyte K8N51GMF-9 cena 219
procesor: Sempron 3000+ cena 305PLN
pamięć: Kingmax 512MB PC3200 cena 155PLN
A reszte kasy przeznaczasz na lepszy zasilacz (ModeCom 350W GTF okolo 100PLN) bo na Twoim miejscu nie ryzykowalbym uruchamiac tego sprzetu na zasilaczu nieznanego producenta (Codegen, Tracer i IBox to jest chlam na ktorego nie warto zwracac uwagi).
Jesli zostanie Ci okolo 400PLN to mozesz poszukac Galaxy 7300GT 256mb DDR3 1,2ns napewno beda do dostania lada dzien na allegro.

Jesli czegos nie bedziesz wiedzial to napisz tu albo na PM a postaram Ci sie jakos pomoc.
 

misiekk

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Uzywam kompa do gier i internetu :D
zasilasz mam bardzo dobry bo był niedawno zmieniany
a co myślicie o takim sprzecie:
PŁYTA GŁÓWNA http://proline.pl/shop.php?prodid=ASROCK+K8+939DUAL-S2
PROCESOR:http://proline.pl/shop.php?prodid=AMD+64+3000%2B+939+V+B
KARTA GRAFICZNA: Radeon 9600pro za 90zł od kolegi dzisiaj sie go spytam jakiej firmy itp

Jeszcze małe pytanie ile moge dostać za te moje czesci(nieliczac ramu)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Płytka dobra jak za taka cene. Procek mam ten sam i bede go polecał :) A co do tej karty graficznej to jest zapewne na AGP. Jak za 90zł to można wziąść. Chociaz ja bym brał na PCI-E.
 

misiekk

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
jest na AGP ale jest niezła i za taką cene:D Narazie niemam kasy dlatego chce ja kupic bo stwierdzilem ze płyta ze zinterowaną grafoka są bardzo słabe
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Nie polecam tego procesora.Czytajcie tixoMANIAK 2006 CD-action.Poczytajcie o procesorach Celeron . Myślicice pewnie,że jestem w błędzie bo celeron kosztuje 300zł i ma 3,2 GhZ otóz nie jestem.Intel pomyślał że swoją uwagę skupi na megahercach,ale zapomnieli o wydajności oraz jakości,z czym również wiążą się awarie sprzętu. NIE polecam tego proca,lepiej kupcie sobie( jeśli nie ma innej możliwości) Intel Pentium 4 .Ale ja zdecydowanie polecam zmianę płyty głownej na AMD i kupno procesora Sempron 3500+ 2,2GhZ jest 4 razy lepszy pod względem wydajności i jakości a jezeli chcesz poczuć moc piękną płynność w grach oraz szybkie działanie programów to POLECAM PROCESOR AMD ATHLON 3800+ XP<== totalny wymiatacz.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jak najbardziej. Sam takiego biore za kilka dni. Dokładnie to AMD Athlon 64 3500+ Orleans s. AM2. Pod to płytke MSI K9N Platinum nForce 570, grafe Gigabyte GF 6600GT na PCIE i 1GB DDR2 w dualu Geila.
 
Do góry