Cartoon Network

XxMixGirlxX

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg ;*
CO do Cartoon Network to ja najbardziej lubie H2O - wystarczy kropla.
Wątpie że pokazują to na poslkim CN.
W każdym razie ja mieszkam w Nimeczech ina niemieckim pokazują ten serial.
Z CN tylko on przypadł Mi do gustu ;]
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Scooby xD A na 2 miejscu Tom i Jerry i Dexter :D
To były czasy :D
Choć przyznam, że jakbym gdzieś jeszcze Scoobiego zobaczyła to od telewizora mnie nie oderwą ;)
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Johny Bravo, Laboratorium Dextera i Tom & Jerry. Kiedyś to uwielbiałem.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Kiedyś CN mogłem oglądać całymi dniami :D . Obojętne czy miałem 5 lat, czy 15 te kreskówki były takie, że każdego potrafiły wciągnąć. Niestety teraz CN straaasznie zeszło na psy. Coraz mniej jest porządnych seriali, a coraz więcej jakiegoś tandetnego gó**a, nie nadającego się ani dla dzieci, ani dla starszych, typu Ben10, jakieś Dżony Testy i inne syfy dla pokolenia Bravo. A gdzie Dexter, Edki, Billy&Mandy, Bliźniaki Cramp, Klan Na Drzewie, itd. :p ?!
Jeśli chodzi o moje ulubione kreskówki to chyba te podane wyżej + oczywiście klasyka typu Johny Bravo, Krowa i Kurczak i masę innych. No i Samuraja Jacka też się czasem oglądało, a jak leciały to Wojny Klonów :D .
 

Swampfire

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ahh....stare dobre czasy kiedy z tatą oglądałem Johnny Bravo ...
Z tych aktualnych to Najbardziej spodobał mi się Ben 10 ,ma szczyptę humoru,dobrą fabułę,wszystko jest b.dobre.
PS : Czemu a ankiecie nie ma squelu Ben'a 10?Jak mogliście zapomnieć o "Ben 10 : Alien Force" :>?
 

hooya

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kiedyś oglądałem i najbardziej lubiłem Johnnego Bravo
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
Ja zawsze oglądałam scooby doo i dextera no i klasyczne:tom i jerry i kaczora donalda;p
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Czemu a ankiecie nie ma squelu Ben'a 10?Jak mogliście zapomnieć o "Ben 10 : Alien Force" :>?
O takim gównie dla 10-cio latków łatwo zapomniec...
Kiedyś scoobiego doo oglądałem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ahh....stare dobre czasy kiedy z tatą oglądałem Johnny Bravo ...
Z tych aktualnych to Najbardziej spodobał mi się Ben 10 ,ma szczyptę humoru,dobrą fabułę,wszystko jest b.dobre.
PS : Czemu a ankiecie nie ma squelu Ben'a 10?Jak mogliście zapomnieć o "Ben 10 : Alien Force" :>?
a temu, że łaską jest że jest ogólni ben 10, zresztą co za różnica, cały taki serial taki sam jest. debilne teksty dla dzieciaczków
 

wynqsuperior

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pepperland
Cartoon Network? Nie, to chyba jakieś nieporozumienie... drugie MTV.

Co do ankiety, dla mnie górą są Tom i Jerry... są nieśmiertelni, nawet teraz codziennie ich oglądam, z resztą Scooby też jest świetny i jego czasem włączę dla odstresowania się. Kiedyś moja kuzynka oglądała Atomówki i Laboratorium Dextera, to i ja od czasu do czasu zajrzałam, ale durne to jest... a z Młodych Tytanów to Raven jest całkiem okej, jednak te bajki są coraz gorsze, fakt. Stacja schodzi na psy coraz bardziej, a jeszcze teraz... dzieciaki już całkiem zgłupieją od tego wszystkiego, naprawdę.

x
 
Do góry