Car Audio problem ale tylko czasami...

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Witam.

W nowo kupionym samochodzie mam zainstalowany system JBL, jest wzmacniacz w bagażniku itp.
Chciałem zapytać, czy można podpiąć do niego np: Tubę??? gdzie mam patrzeć żeby poszukać wejścia??:) i jak jest ono opisane, sorki ale nie znam sie za bardzo.
Aha i jeszcze jedno pytanie, gdy słucham muzyki z radia, dzwięk jest genialny, bas "szumi" po całym aucie i fajnie słychać wszystkie słowa piosenek:) ale gdy podpinam muzykę z pendriva przez USB to nie ma już takiego dzwieku:( jest taki "pusty" bas;/ prawie wcale, czy to wina tego ze z USB leci muzyka?? jak dam np poziom głośności na 7 w 20 liczbowej skali to z radia prawie sie wysiedzieć w aucie nie da, a z pendriva ledwo słychać;/ od czego to zależy?? moze lepiej puszczać muzykę z płyty?? jeszcze nie próbowałem bo nawet czasu nie mam;/
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Moze trzeba gdzieś w radiu ustawić poziom źródła dla USB. Po za tym nie licz na ładny dźwięk z MP3 ;) do tego dochodzi problem dekodera który pewnie wysokich lotów nie jest w tym radiu
 

hipeklego

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
Portos... napisz na forum model tego wzmacniacza to Ci wszystko wyjaśnie o co chodzi z wejsciami i jak podłączac glosniki :eek:k: podejrzewam ze skoro wzmacniacz juz masz na pokładzie to prawdopodobnie ktos wczesniej juz podłączył pod "piecyk" obecne głosniki ktore juz masz zainstalowane w aucie, jak dołączysz model wzmacniacza to powiem Ci co dalej i czy mozesz podłączyc tube...

a odnośnie dźwięku z pendrive - dziwnym zjawiskiem zostałes dotkniety, ja sam słucham muzy z pendrive i wszystko pizga elegancko... istotny jest poziom kompresji tych mp3 na pendrive tzn . jakość muzy, bo skoro jest lichy odsłuch to pewnie mp3 też sa kiepskiej jakości... Pogrzeb jeszcze w ustawieniach radia bo moze yeti dobrze gada z tym poziomem USB (u mnie nie ma takiej opcji) ...pozdrawiam
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ok spojrzę co to za model, aha on jest zainstalowany fabrycznie w samochodzie, taki model wyszedł akurat z systemem JBL w aucie. Właśnie radio jest fabryczne zainstalowane w aucie:) nie jakiś super hit ale w sumie nie wiem, fabryczne Peugeota. ALe odtwarza mp3.
 
Do góry