cały polski hip-hop

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
KoSzaLiN
Piszcie tutaj co sądzicie o polskim hip hopie i jego wykonawcach!!!!Wyżyjcie się na nich!!!Piszcie co was w nich denerwuje , a co pochwalacie!!!Piszcie szczerze i na temat!!!!!!!!!!PoZdErKo
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
no to już widzę jakie tu będą wojny między zwolennikami a przeciwnikami :D  Zreszta nie wiem czy ten temt nie kwalifikuje się sie pod "ulubiony wykonawca hip-hopowy". No ale napiszę. Nie lubię tedego (już widzę to oburzenie niektórych :D ) A drgi to ten z którym nie bedzie już takich problemów jak z pierwszym- Mezo (bo niestety ciągle mówi że jest raperem <_< . A najlepszy jest OSTR i Molesta (z polskich). I peja. Nie będe was męczył niemiecką sceną więc z amerykańskich lubię Game'a i Lil Wayne'a (za oryginalność). BB)
 

Emilzak16

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
St-ce
Mezo, Liber, Doniu i jeszcze kilku leszczy co myślą ze sa potęga w polskim hip hopie>Moim zdaniem najlepsza grupa jest Molesta i Pokahontaz.Molesta wciaz rządzi.Włodi,Pelson,Vienio i Wilku zaczęli sami coś tworzyć i nawet kiedy byli rozbici publika się nimi jarała a kiedy po przerwie znowu nagrali Plytke "nigdy nie mow nigdy" pokazali ze są świetni nie grając tyle czasu razem nadal mnie zadziwiają:)a pokahontaz??co tu dużo pisać po prostu zarabi9sty skład:)takie moje zdane:)pzdr:)
 

twoj_stary

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że PKHZ oraz Molesta są najlepsi, ja jeszcze dorzuciłbym WWO, a z pojedynczych osób to przede wszystkim OSTR, Pezet, Don Guralesko, Peja no i 600 V Nie można zapomnieć o prekursorach polskiego hip-hopu - K44 (Dab, Joka, Mag, DJ Feel-X), to oni jako pierwsi zapoczątkowali rap w Polsce. pozdrawiam :D
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
O właśnie zapomniałem o Guralu :bag:  Błagam o przebaczenie. A ja jeszcze coś dorzuce bo chyba nikt na tym forum jeszcze o tym nie pisał. Ostatnio bardzo dobry album wydał Duże Pe ze Spoxem. Mimo że zdarzało mu się z Mezo wspólpracować to ta płyta jest świetna w każdym elemencie (zarówno bity jak i teksty). Polecam
 

scibas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa/ Podkowa Leśna
Ja słucham tylko polskiego h-h i wydaje mi się, że coraz lepiej się dzieje na polskiej scenie, płytki na co raz lepszym poziomie, ciężko mi powiedzieć kto jest dobry bo słucham wszystkiego, ale przede wszystkim bym wyróżnił PFK kompany, z ostatnich płyt najbardziej mi się podoba Tedego , a najbardziej mam żal do Molesty bo uważam, że ostatnia płytka nie jest dobra , może dobre teksty ale za miękka chłopaki dorośli i teraz nawijają o rodzinie itd. i to mi się nie podoba, do tego wszystkie płyty Donguralesko jak dla mnie lipa.
V.E.T.O i WYP3 są prekursorami i dla nich wielki szacunek. Szkoda, że jak narazie się nie zapowiadają nowe albumy.
Z PROSTO najlepsza płytka Jurasa i Wigora naprawde kozacka jak dla mnie
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
No to hej ... ja slucham przede wszystkim pl hh no i mam juz jakies zdanie wyrobione o wykonawcach. Ostry, Sokol, Gural, TDF, Rychu Peja, Jędker, Juras, Popek, Malolat no i pewnie wielu innych o ktorych nie napisalem ... ale tych co wymienilem to szanuje i lubie sluchac. Natomiast w ta druga strone do oczywiscie Donju, Liber, Lerek ktorzy na sile chca byc elo elo ... Za Mezem nie przepadam natomiast szanuje go bo typ robi typ muzyki powiedzmy popowo hiphopowej ale chociaz nie wywyzasza sie na sile, smieszniejsi sa dzieciaki ktorzy szydza i jada po tych ktorych przed chwila wymienilem ...
Najlepsze plyty minionego roku (jak dla mnie) to: Molesta, SLU, TDF i oczywiscie Mixtape PROSTO Deszczu Strugi-kozak

BB)
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
denerwuje mnie to że dorwali się do tej muzyki ludzie ktorzy mają o niej małe pojęcie i nie powinni w ogole jej robić ale teraz to jest modne i każdy chce rapować i nagrywac albumy a zupelnie się do tego nie nadaje
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Kogo konkretnie masz na myśli? Dobrze że weterani wracają np Molesta. No i dobrze że zachowują dawny styl za który byli kochani.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Cieszy mnie wielki powrót Molesty, uwielbiam ten skład =) Według mnie pokazali, że dalej są w czołówce i nie mają wcale ochoty zaniżać dotychczasowego poziomu. I to mi się podoba. Ponadto lubię K44 i Pfk- klasyk,Łonę za te nietuzinkowe teksty:) O.S.T.R. A z hip hopu amerykańskiego ostatnio często slucham Chamillionaire, całej płytki. Koleś ma naprawde dobre bity i niesamowite flow.A tak amerykański hh to nie bardzo mi podchodzi ...Natomiast w ogóle nie trawię Hemp gru(mimo, że jest tam Wilku z Molesty) czy PCP ... Jak dla mnie teksty bez sensu. Nie lubię i już. Praktycznie tylko i ziółku czy policji. No i jeszcze niezbyt Tede, jedyne co to lubie jego piosenki na imprezach te nowsze(chociaż nie wszystkie ale większość), bo stare jak dla mnie były dobre. No to chyba by bylo tyle.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Normalnie chyba cię kocham :D :D  Popieram w 100%. czytałem dokładnie bo myślałem że i tak znajdę coś z czym się nie zgodze ale nie znalazłem :D  Pozdro
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Kogo konkretnie masz na myśli? Dobrze że weterani wracają np Molesta. No i dobrze że zachowują dawny styl za który byli kochani.
No jak ktoś slucha tej muzyki już od jakiegoś czasu a nie poznał tą muzyke dopiero jak zaczeli puszczac w tv i radiu 18l , Meza itp. to wie o kogo mi chodzi
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No tak sprawdzałem :D  Bo niektórzy, co właśnie 18L kojarzą z hip-hopem twierdzą że oni właśnie tworzą prawdziwy hip-hop a inni to wiocha. Taki mały teścik zrobiłem :D
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
KoSzaLiN
Pamiętacie jka Mezo śpiewaj:(...)tych co nie mają za grosz talentu!Alamentują smętnie!(...)Teraz jak tego słucham to aż mi go szkoda tak się stoczył!!!!!!!Najlepszy jest Peja.Molesta(a szczególnie Włodi),Dka(troche hip hopolo ale oki),50cent i Eminem!!!!!!Oni rządzą i nigdy nie przestamą!!!!!!!!!!!!RuleZ!!!PoZdEkO
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
istnieje subtelna różnica między słowami "słuchałem" i "słyszałem". Np miałem nieszczęście słyszeć ich troje itp
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
KoSzaLiN
Kolo Mezo cieniasem stał się ostatnio!!!Kiedyś jego bity były wporzo!!!!Teraz stał się lamusiem nab poziomie!!!wiem jedno hip hop rulez!!!PoZdErko
 
Do góry