Całowanie W Rękę

somebodyblog

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
brak
Jestem dziewczyna :) i bardzo podoba mi sie jak chlopak caluje w reke :) nie zawsze ale okazjonalnie :D czuje sie wtedy wazna i jedyna :) wyjatkowa :D
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
A mnie to też krepuje... Jak ktoś już chce taki niezobowiązujący to w policzek proszę - a w reke... Jak dla mnie zbyt staroświecko i to dziwnie wychodzi... ;)
 

izolda601

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wezmę dziś na piwo?
Hmmm... całowanie w rękę? Nie często się zdarza teraz faceci raczej wolą buziaka w policzek niż to;) Ale zdarza się 1 na 100 który pocałuje w rękę... przyjemne uczucie... :D:p
 

Baba Jaga :)

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
nie powiem ;)
jakoś nie przepadam jak ktoś mnie całuje w ręke...
jakieś dla mnie to takie...
hmmm... dziwne troszke...
może dlatego że nie jestem nauczona ,
ani przyzwyczajona do tego...
sama nie wiem...
wole jednak dostać buziaka w policzek..
ale też nie od każdego... ;)
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
ja bardzo lubię :) tak jak ktoras moja poprzedniczka czuje sie wtedy bardzo wyjatkowa i szanowana.
a propos tego tematu, przypomina mi sie scena z "Titanica" kiedy Leo di Caprio caluje w dłoń Kate Winslet. Ta sytuacja chyba sama mówi za siebie o wytwornosci i elegancji takiego gestu.
 

izolda601

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wezmę dziś na piwo?
Tak masz rację... To jest takie bardziej eleganckie a pozatym całowanie w rękę jest tylko objawem elegancji natomiast buziak w policzek może znaczyć więcej i może doprowadzać do zazdrości..:)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
b. lubie pocalowac dziewczyne w reke - oczywiscie nie kazda i wcale nie w sztywny i oficjalny sposob.
dla mnie jest to okazanie i specjalnych wzgledow i wyroznienia tejze. :eek:k:
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kiedys wydawalo mi sie to smieszne...ale moj chlopak to robi, i jest to dla mnie bardzo przyjemne tym bardziej ze malo ktory tak robi nie spotkalam sie wczesniej z tym :) moje kochanie to robi bardzo czesto poprostu co jakis czas bierze delikatnie moja raczke i ja tak czule caluje..po gorze albo po wewnetrznej stronie dloni tez, wspaniale uczucie dla mnie :D
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Mnie ostatnio tak wita kolega w szkole :}
Miło sie czuje :p Ale dziwnie że tylko mnie :>

Po prostu rwie Cię bezczelnie.Chce cię wyrwać na tzw. dobre maniery.Nie daj się nabrać i goń go. :D Tacy jak on są najgorsi.

Dziewczyny co Wy znowu z tym całowaniem po rękach.To takie staroświeckie.I niehigieniczne!
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Całowanie w dłoń jest eleganckie i wymaga odpowiedniej oprawy aby miało sens. Kiedy na codzień zasuwam w adidasach i dżinsach, mam włosy spięte w kucyka i zero makijażu, zagoniona itd. to czuję się niezręcznie. Ponieważ brakuje mi uzasadnienia i odbieram to jako anachronizm lub podryw. Jeżeli całuje mnie zbyt nachalnie i ostentacyjnie po dłoni inny facet to jest to dla mnie niezręczne, tym bardziej że wiem, że robi to świadomie.

Całowanie w rękę ma sens w pewnych chwilach - kiedy męzczyzna składa mi zyczenia np. No - nie mówię o całowaniu np. wnętrza dłoni - to mocno erotyczne. Coś jakby oddanie i konkretna propozycja.

A całowanie stopy... ale to już tylko ten jeden pan.
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
ja całuje swoją dziewczyne w reke bo wiem ze ona to lubi:D hehe ( powiedziała mi to) :D
 

Paula1989

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Łodzi :)
O jejku, świetna sprawa taki buziak w rękę :) Heh nie powinnam się może wypowiadać, bo niedawno ktoś 1-szy raz w dłoń mnie pocałował ale już wiem, że mi się to podoba. Fakt, może i staroświeckie ale wg mnie świadczy też o szacunku dla kobiety/dziewczyny, o takim... Oddaniu chyba. Heh a, że jestem romantyczką w sumie to takie gesty tym bardziej mnie urzekają :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
I to jest najlepszy dowód że aby zdobyć uznanie kobiety nie trzeba całować jej po rękach.
a czy ktoś powiedział, że nie trzeba? :p Wtedy to bym Cię Goluś nad-uwielbiała ;). Ciii OT. [cały Golem...]
 
Do góry