C-bool

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
No i wszystko jasne :D z tej samej miejscowości co ja :hyhy: ale ciiiiiii...nikt nie może wiedzieć ;) :p :nuci:
nns gratuluje :eek:k:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehe luzik ;)
Nikomu nie powiem, że C-Bool pochodzi z tej samej miejscowości co ty czyli Pyskowic :)
 
D

DimGirll

Guest
No Więc, U Mnie Jest Popularny, Niestety, Obecnie Mniej Niż Wcześniej, Ponieważ Dawno Nie Pojawiło Się Nic Nowego, Godnego Uwagi... Jednak Kiedy Słyszy Się Że Jest Nowy Kawałek, To Trzeba Go przesłuchać :) Mam Nadzieję Że Szybko Pojawi Się Coś Zajefajnego!!!:)
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Pewnie ,ze znany! (= Koles robi spoko muze ;) Bardzo lubie słuchac, ostatnio mialam na to faze, kilkoma kawałkami moge na kwile obecna...piiip :D Ale to nei zmienia faktu ze mi sie nadal podobaja & ze znow niedlugo sobie poslucham. . . Tym bardziej, ze kojarza mi sie z milym..i spontanami. . :D :D :D ((=
 

wojci3ch

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Vixa, vixa i jeszcze raz vixa :) nie trawie ale jest popularne :) - Szczecin ;) w sumie jeszcze zalezy co czy Trebless czy House Baby ^_^
 

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jak mozna nie slyszec o C-Bool-u.Kto slucha tego typu nuty to powinein go znac!!Utworki sa the best a w szczegolnosci Party ,House Baby i przerobka Lonley!!:)Pozdro dal fanow !!!
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Heh no ja C-BOOLka widziałam aż 3 razy na żywca, grał w moim klubie Scenium w Zwoleniu i za każdym razem było zaje** cała wiara od nas go chyba zna :) ojj a te jego kawałeczki :) wypasik :):):)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie wiedzialam (jak zakladalam ten teamt) ze jest az tak znamny :p Bo o nim nie slyszlam . Dopiero dowiedzialam sie o jego isninieniu jak gral w moim miescie :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie dziwie sie wam...bo jesli nie sluchacie takiej muzyki to macie prawo go nie znac
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No i znowu się zacznie.

A ja C-Bool'a nie lubie, bo to dla mnie nieambitna muzyka, może i się masie podoba, ale jest dla mnie prostotą. Prosta muzyka dla porstych ludzi :). Zostańcie przy tym.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tu nic nie powinno sie pozostawiac bez komentarza :p po to jest fortum zeby pisac
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Nie... lepiej pozostawie bez komentarza... nie jesteś gotowa na takie dyskusje... Lepiej żeby się nie zaczeło.
 
Do góry