C-bool

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
baniok a czytałeś tego usuniętego posta ??
nie trzeba było byc obrońca c-boola by go usunąc :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Hmmnnn... ja tego posta nie czytalem. Tym bardziej go nie usunalem ;) moze jakis zonk sie wkradl alboo cosss
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Widzę, że kolejne"nowe" odkrycie kolejnej nowej fanki C-bool'a :p
chociaz zalozylam ten teamt (to bylo dawno :p ) to wcale zadna fanka c boola nie jestem :/

Xionc ! a co tam takiego napisales w tym poscie ktorego usunieto ?
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
chociaz zalozylam ten teamt (to bylo dawno jezyk.gif ) to wcale zadna fanka c boola nie jestem

biorąc pod uwagę to, że pisząc to nie miałam na myśli Ciebie jako autorki tego tematu lecz zapewne moja przedmówczynie także nie widze powodu do wzniecania się :p
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
och widze ze cie to strasznie dotknelo. prawda napisałam tak ale po raz kolejny zaznaczam ze to nie bylo do ciebie ... nie wiem czy prowadzisz ze mna te dyskusje aby zwrocic uwage innych uzytkowinow na twoja skromna osobe czy poprostu masz problem z tym ze ktos mogłby cie posadzic o to ze jestes fanka cebula !.... nie weim , nie dociekam, ale radze dac temu spokoj bo post ktory i sie tak bardzo spodobal bym odniesieniem do wypowiedzi Sweet Girl.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Taa słyszałem to... trebles czy jakoś tak? erata era ta ta itd. bardziej to śmieszne niż muzyka do słuchania... nadaje się do dyskotek ze skoksowanymi koksiażami w białych rękawiczkach z gwizdkiem i z różowych, wytapetowanych pustych "piękności" (kazamaty, kołobrzeg) ale każdy słucha tego czego lubi i nie mam nic przeciwko temu. Jestem raczej tolerancyjny. POZDRAWIAM
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
dokładnie c-bool zrobił remix i trzeba przyznac, ze jest całkiem niezły ;)
 

Bzunia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nienawidze Casteam... Nienawidze c-boola... Nienawidze Dj Shog... Nienawidze energy 2000... i innych podmiotów typu "jazda, vixa na maxa" Bleghh totalne mylenie pojec muzyki pseudo-electro z dobrym brzmieniem elektronicznym.
Słuchajcie czego chcecie, ale nie nazywajcie tego muzyką elektroniczną jezeli nią nie jest... jest chłamem ot i tyle!
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Mam odmienne zdanie...
Uważam, ze to jets musyka elektroniczna, może w nieco bardziej skomercjalizowanej formie, ale elektroniczna...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
och widze ze cie to strasznie dotknelo. prawda napisałam tak ale po raz kolejny zaznaczam ze to nie bylo do ciebie ... nie wiem czy prowadzisz ze mna te dyskusje aby zwrocic uwage innych uzytkowinow na twoja skromna osobe czy poprostu masz problem z tym ze ktos mogłby cie posadzic o to ze jestes fanka cebula !.... nie weim , nie dociekam, ale radze dac temu spokoj bo post ktory i sie tak bardzo spodobal bym odniesieniem do wypowiedzi Sweet Girl.
Nie nie dotknelo mnie, ale jak juz zaczynam z kims dyskutowac to zazwyczaj rowniez koncze to :) Wiem ze to nie bylo do mnie. Wcale nie zamierzam zwrocic na siebie uwagi bo po co? :mruga: I wcale nie ejstem taka skromna jak Ci sie wydaje. Nie, nie mam zadnych problemow do tego zwiazanych z takiemi :cenzura:ami ehh :/ Ten post mi sie wcale nie spodobal, myslalam ze rowniez chodzilo Ci o mnie , a ja chcialam Ci tylko wyjasnic ze nie jestem fanka c boola :) Przeciez moglas pomyslec ze jest inaczej ale jesli nie no to w porzadku....
 
Do góry