C-bool

P

Pawelko

Guest
C-Bool - House baby(Verano mix) ... bardzo fajna wersja ale inne utworki tez ciekawe
 

baniok

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
cboola można wrzucic do worka z chłamem takim jak manieczki jazdowicze mbrother ogólnie nie polecam
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
@baniok - widzę, że zaczynasz przygodę z forum. No to już teraz mogę Ci napisać: skończ z tym, ja tez tak zaczynałem i tak gawno nie tonie, nie przekonasz ludzi że chłam jest chłamem, oni są omamieni.
 

baniok

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
@baniok - widzę, że zaczynasz przygodę z forum. No to już teraz mogę Ci napisać: skończ z tym, ja tez tak zaczynałem i tak gawno nie tonie, nie przekonasz ludzi że chłam jest chłamem, oni są omamieni.

nie zamierzam nikogo "przestawiać" każdy i tak będzie słuchał tego co będzie chciał

ja wyraziłem tylko swoja opinię

pozdro
 

milutka17

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
A to ok, ale uważaj, bo jest wielu obrońców chłamu i mogą Cię zjechać.
u nas bardzo znany w naszym klubie byl juz 3 razy a w czerwcu bedzie 4 :p
i zdaje mi sie ze bedzie przyjezdzal gdzies tak co pol roku bo widocznie spodobalo mu sie u nas i on nam tez:)
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
spodobało czy nie spodobało płaca to jedzie ... nie ma co sie oszukiwać bo wielkiego wrania to on zapewne nie ma .... byc może się mylę ale chcialabym zeby bylo tj. pisze :p
a znany to on jest nie tylko w waszym klubie zapewniam Cię :) u nas w "klubie" jeszcze nigdy nie był a jakos o nim słyszałam. :)Ale czym tutaj się chwalić
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
C-Bool mi się bardzo podoba. Ostatnio znalazłam w necie przeróbke jego wielkiego hitu "Wold U feel", utwór nazywa się "Don't u feel" i jego autorem również jest c-bool
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Widzę, że kolejne"nowe" odkrycie kolejnej nowej fanki C-bool'a :p
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
czy takie odkrycie i czy nowe to trudno powiedziec...
Kawałek dostał sie w moje rece przypadkowo i szczerze mowiąc niewiele rożni sie od "Would u feel" no jedyne co jest inne to zamiast would jest don't :) ... Widac, ze ten slązak bazuje głównie na tym kawałku tworzac wszelakie jego przeróbki ;)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
A mi się podoba, zresztą zawsze najlepiej i najwiecej osób bawi sie własnie do takich kawałków :p
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
tak samo jak do disco-polo :/ ja nic nie mam do takiej muzyki - jak sie komus podoba, to niech slucha :) ale nie chce, zeby takiej muzie nadawano miano <<techno, trance, progressiv, itp.>> bo to calkiem nie to i nazywanie tak tych kawalkow swiadczy o znikomej wiedzy o muzyce klubowej :) najlepiej jakby takiej muzie nadano oficjalna nazwe... (jak sie komus podoba to "techno-polo" moze zostac :p)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
prowadzisz statystyki że tak twierdzisz ?
Powiedzmy, ze obracam sie w kręgach loudzi, ktorzy robią takie statystyki, prowadzą własne kluby lub graja na imprezach, ponadto własne doświadczenia ;)
 
Do góry