Były

Status
Zamknięty.

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Właściwie to niewiem czym się przejmuje. Mój były ma nową pannę.. Rozumiem. Każdy przecież może kogoś mieć. Ale nie rozumiem jednego po co gdy z nim zrywałam wciskał mi kit, że mnie kocha, że jestem jedyna, niezwykła, itp. Potem gdy nieraz z nim gadałam to cierpiał, przynajmniej tak twierdził, zawsze mi powtarzał, że jedynie do mnie może wrócić, jeśli bym tylko chciała. A teraz minął miesiąc od naszego rozstania i dowiaduję się, że ma nową dziewuchę. To ja co nie cierpiałam przez niego niemam nikogo a on ma. Oczywiście znów sam mi tego nie powiedział jak zwykle chociaż pytałam się go. Szczerze chyba trochę jestem zazdrosna o niego, że już kogoś ma... kurcze sama już niewiem :/
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Rozumiem Cię. Jest Ci smutno, ponieważ zapewniał cie o swojej miłości, wzbudził u ciebie żal i poczucie winy że to Ty z nim zerwałaś, a tym czasem po miesiącu zapomniał o tym wszystkim i znalazł sobie kogoś innego.
Czujesz sie po prostu trochę nieswojo.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Właściwie to niewiem czym się przejmuje. Mój były ma nową pannę.. Rozumiem. Każdy przecież może kogoś mieć. Ale nie rozumiem jednego po co gdy z nim zrywałam wciskał mi kit, że mnie kocha, że jestem jedyna, niezwykła, itp
Czarna,a dlaczego z nim zerwałaś?Może on poczuł się wolny mimo tych powiedzeń (może tylko tak mówił?) i poderwał nowa dziewczynę?
Tak już w tym życiu bywa,niektórzy mają zezowate szczęście w życiu i w miłości ,a innym się wszystko udaje.
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Czarnaaa a może to tylko głupie plotki, widziałąś ich razem? Może ktoś rozsiewa takie plotki żeby zrobić Ci przykrość?
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Niezbyd ciekawie :(
że kocham Andrzeja
Ale skoro kochasz tego Andrzeja to nie mozesz kochac temtego.
Jesli kochasz tamtego to nie mozesz kochać Andrzeja.

Teraz wystarczy pomysleć co się dzieje w twoim sercu i zmierzać do celu ;)

Pozdrawiam...
 

Molus1985

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Rozumie cię ale człowiek potrzebuje kogoś kto bedzie go kochał, i mam na swoim przykładzie ze zerwała ze mna panienka a ja powiedziałem jej ze bede ja zawsze kochał. i nikogo nie chce. ale w pewnym momecie zrozumiałem tego kwiata jest pół świata, i mam teraz zajefajna dziewczyne. i Bardzo sie kochamy.
 

Attachments

  • Niebieski_mi_.gif
    Niebieski_mi_.gif
    19 KB · Wyświetleń: 20

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm mysle ze to jest po prostu naturalna reakcja :) Jesli bylo sie z kims jakis czas, rozstalo sie w nienajgorszych stosunkach no to w jakis sposob sie za ta osoba teskni tzn moze nie teskni ale sie ta osobe pamieta i jesli przez pewien czas slyszalas od niego ze to Ty jestes ta jedena i w ogole to teraz jest to takie dziwne uczucie ze te same slowa sa kierowane do kogos innego. Stąd to wszystko. Ale wydaje mi sie ze to minie. :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Egoizm z nas wychodzi, kiedy po rozstaniu chcemy aby on płakał i usychał za nami do końca życia. A tu nagle zonk, ma kogoś i jest szczęśliwy.
czarnaa skoro on Ci się tylko "podobał" i to ty z nim zerwałaś. Jeśli przez ten okres, kiedy byliście razem kochał Cię, to ty go skrzywdziłaś. Pozwól mu być szczęśliwym.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
czarnaa skoro on Ci się tylko "podobał" i to ty z nim zerwałaś. Jeśli przez ten okres, kiedy byliście razem kochał Cię, to ty go skrzywdziłaś. Pozwól mu być szczęśliwym.
Moje zdanie też jest takie samo.Zostaw ich,niech będą szczęśliwi.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tak. I nie zadreczaj sie nim. Sprobuje nie zwracac uwagi na to ze on ma dziewczyne no bo przeciez kazdy ma prawo zaczac sobie na nowo wszystko ukladac.
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
a może chce Ci zorbić na złość, żebyś się cuła własnie zazdrosna... albo jeśli ma kogoś innego to chce zapomnąć o Tobie albo już po prostu jego uczucia były nie szczere wobec Ciebie ...





:aniol:
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Egoizm z nas wychodzi, kiedy po rozstaniu chcemy aby on płakał i usychał za nami do końca życia. A tu nagle zonk, ma kogoś i jest szczęśliwy.
czarnaa skoro on Ci się tylko "podobał" i to ty z nim zerwałaś. Jeśli przez ten okres, kiedy byliście razem kochał Cię, to ty go skrzywdziłaś. Pozwól mu być szczęśliwym.


Moje zdanie też jest takie samo.Zostaw ich,niech będą szczęśliwi.

Wiem, że go skrzywdziłam. Ja bardzo chcę aby był szczęśliwy. Ale po prostu dziwnie się z tym czuję. Dziś ich widziałam całowali się :/ troszkę mnie zazdrość ukuła, ale nie będę się w to mieszać niech będzie szczęśliwy z kim chce. Tylko niech uważa co mówi dziewczynom..
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No taki to juz typ ci faceci najpierw mowia a potem mysla...

Ale moze jego slowa byly szczere ale przeciez nie iwedzial jak sie potoczy jego zycie.
Moze nie spodziewal sie ze kogos spotka. Zycie przynosi przeciez niespodzianki.
 
K

Kotecek

Guest
Czarna ale kazdy z nas ma prawo do szczescia nie mozesz mu bronic szukac ukojenia,milosci i stabilnego zwiazku z kims innym skoro ty tez sobie chcesz poukladac zycie to co czujesz jest po czesci naturalne a po czesci dziwne ale nie bron chlopakowi prawa do szczescia bo ty go skrzywdzilas i nie mzoesz teraz oczekiwac ze on cale zycie bedzie czekal na ciebie, radze ci zrobic taka liste u siebie w sercu i ustal co tak faktycznie czujesz do niego a co do andrzeja i zrozumiesz swoje uczucia :)
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
moim zdaniem znalazł sobie panienkę, po to żeby wzbudzić w tobie zazdrość, najpierw zapewniał cie ze jesteś tą jedyną, a teraz chce specjalinie pokazać, że swiat nie kończyć sie na tobie, po to zeby zainteresować swoją osobą jeszcze raz ciebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry