Były Chłopak Cos Dla Mnie Znaczy?

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
:) Cześć

Mam juz chłopaka choc z nim teraz mam problemy i nie wiem czy bedziemy razem..ale to inna sprawa.
Z moim byłym chlopakiem stosunki mi się nie udają. W ogóle nie gadamy a raczej sie nie lubimy...ale
gdy od pewnego czasu on zaczął się spotykać z dziewczynami szlag mnie trafia jak widzę go z inną..przeciez mam swojego chłopaka...więc czemu jestem zazdrosna o byłego...przeciez nawet sie nie lubimy :( więc w czym problem? :( Czy to znaczy że już zawsze tak bedzie?
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
UUU czytam juz kolejny twoj temat.Sporo sie namieszalo u ciebie w zyciu :/ Nie wiem dokladnie jak ta sprawa ale sa 2 opcje:
-ciagle go kochasz i jestes zazdrosna o niego
-albo po prostu laczylo was kiedys cos a tego tak latwo nie mozna wymazac z pameci(o ile w ogole mozna) i teraz po prostu nie mozesz przyzwyczaic sie do faktu ze jest z kims innym.
Moja rada dla ciebie-musisz zastanowic sie co czujesz do kazdego z tych chlopakow i podjac jakas decyzje bo ciezko jest zyc w takiej sytuacji.Zycze powodzenia :eek:k: :papa: :papa:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Jeżeli ja go nawet nie lubię wieć jak ja mam go kochac??
A nawet gdyby tak było to ja nie wiem co mam zrobić z moim chłopakiem <z ktorym jestem teraz>
przeciez jezeli kocham eks to znaczy ze nie moge kochac dwie osoby na raz..
tyle w moim zyciu sie porobilo...ze nie umiem sobie poradzic :( :( ;( ;( :(
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Jeżeli ja go nawet nie lubię wieć jak ja mam go kochac??
A nawet gdyby tak było to ja nie wiem co mam zrobić z moim chłopakiem <z ktorym jestem teraz>
przeciez jezeli kocham eks to znaczy ze nie moge kochac dwie osoby na raz..
tyle w moim zyciu sie porobilo...ze nie umiem sobie poradzic :( :( ;( ;( :(
No z twojej wypowiedzi wynika ze jednak nie jestes pewna tego co czujesz..Jedyne wyjscie to zastanowienie sie nad swoimi uczuciami.Nic wiecej ci nie poradze bo sama najlepiej wiesz co czujesz i do kogo.Czasami w zyciu tak sie mota. :)
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Moze ten drugi chlopak zjawil sie po rozstaniu z eks. I jest to zauroczenie a nadal kochasz swojego eks...wiem ze to nie jest takie proste ale porozmawiaj ze swoim obecnym chlopakiem,powiedz mu co czujesz
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jesteś z tym chłopakiem , bo chciałaś wzbudzić zazdrość w swoim eks... By Cię prosił , błagał o to abyś wróciła lecz on tak nie zrobił a wręcz przeciwnie uderzył do innych panienek a Ciebie zalewa krew a dokładnie dręczy myśl... że już nigdy nie będziecie razem a w głębi duszy masz taką nadzieje. takie jest moje zdanie. Wyjście z tej sytuacji? Brak wyjścia.. sam sobie jeszcze z takim problemem nie poradziłem a mam bardźo podobny.

pozdro
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Ludzie jak wy się wogóle nie znacie na kobietach:
-ciagle go kochasz i jestes zazdrosna o niego
-albo po prostu laczylo was kiedys cos a tego tak latwo nie mozna wymazac z pameci
Nie kocha go tylko on ją fascynuje bo już nie jest w jej zasięgu. Standardowa reakcja...
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Rokita [/b] co by ci tu poradzic ... piszesz ze sie nie lubicie wg mnie wmawiasz to sobie ze go nie lubisz bo skoro jestes o niego zazdrosna to napewno nie mozesz powiedziec ze go nielubisz czy cos takiego pogadaj z obecnzm chopakiem powiedz mu co czujesz popros go troche czasu bo musisz kilka rzeczy przemyslec zobaczysz bedzie dobrze 3m siem pozdro
 
Do góry