Być jak Barbie

laleczkaxp

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej:) co sądzicie o dziewczynach, które wyglądają i mają taki styl jak ta dziewczyna z linku?
http://nasza-klasa.pl/#profile/26337298/gallery/album/2/105
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
po pierwsze nie mam nk więc tam nie zaglądam, ten portal upadł wraz z tym jak weszło na nie pokolenie pokemonów. Po drugie nie wiem jak ona wygląda, ale naruszasz czyjeś prawa, a jak by Twoje zdjęcie wystawili na pokaz i osądzali??? weź sobie z neta zdjecie ale nie z portalu społecznościowego. A poza tym była już masa takich tematów.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Ja takze nie mam tam swojego profilu,wiec link mi się nie otworzy. Tak właściwie to może nawet i lepiej,ponieważ jestem przeciwniczką tego portalu.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
to był kiedyś portal naprawdę z klasą, na początku. Teraz to klub kolesi tzw "sucharów" lub gangsta z gima i lasek co pokazują coraz więcej nie mając wstydu;/
 

aska_joaska

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
podpisuję się pod wypowiedzią Portosa. czasami rzucają mi się w oczy różne konta i profile, tragedia...
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Zagubiona... drugi taki sam temat zakładasz, w tamtym większość jak nie wszyscy zjechali barbie i myślisz że w tym będzie inaczej? Czyżbyś sama była plastikową laleczką i próbujesz się dowartościować?
 
Do góry