Buuuu

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
:( dzis w Dzień Wszytskich Świetych umarł moj kochany piesek :( buuu placze caly dzien!! wszystko mi o nim przypomina ;( jest okrponie!! mam jeszcze 1 psa ale on tez chodzi bardzo smutny i samotny... :( czemu akurat dzis :( a wogole wszytsko mi sie nie uklada ;(
 

Attachments

  • rose18.gif
    rose18.gif
    17 KB · Wyświetleń: 7
  • Kopia_Kopia_249.jpg
    Kopia_Kopia_249.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 13

agathadz

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
vito popieram Twoje zdanie... niestety :( ...

chociaż nie wiem czy to jest odpowiednia odpowiedź dla ufolka...ale ja nie jestem w stanie dziś nic takiego napisać...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Oj przykro mi z powodu Twojego pieska.
Mi nawet dobrze się układa,
choc zawsze mogło być lepiej..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Mi nawet dobrze się układa,
choc zawsze mogło być lepiej..
to sie ciesz bo masz wielkie szczesnie!!
mi sie nic nie uklada!! a jeszcze dzis moj pies... ;( dlaczego? pytam dlaczego na mnie wszytsko spada?! ;(
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Pamiętaj dziś jest tak a jutro będzie inaczej tak już to życie jest ułożone, jednego dnia chmury drugiego słońce.
Mój piesek też odszedł ale rok temu, też strasznie to przeżyłam. Życie takie jest niestety. GŁÓWKA DO GÓRY :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja pamietam jak w dzien moich urodzin zdechla mi swinka morska do ktorej bylam bardzo przywiazana i to akurat w taki dzien ale trzeba sie z tym pogodzic i zwierzaki musza nas opuscic kiedys :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
przykro mi z powodu pieska, ja tez juz przezylam smierc kilku moich zwierzatek i wiem ze to bardzo przykre doswiadczenie, ale taka jest kolej rzeczy.
Uszy do gory!
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
To normalne ze akurat na Wszystkich Swietych wydaje Ci sie ze caly swiat jest przeciw Tobie ;> Tez tak mam :) A niestety na kazdego kiedys przyjdzie czas, smierc jest sprawiedliwa dla kazdego i kazda istote traktuje rowno. A skoro uwazasz ze tutaj na tym ziemskim padole jest tak zle to pomysl ze teraz pieskowi bedzie lepiej "po drugiej stronie" ;) Glowa do gory, niedlugo Boze Narodzenie :)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Śmierć zwierzaka jest okropna. Ale...

W zeszłym roku mama zadzwoniła do mnie złozyć mi życzenia urodzinowe i powiedzieć, że właśnie zmarł mój dziadziuś, a jej ojciec. Zapewniam cię że było jeszcze dziwniej.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiem wiem rozumiem! smierc sprawiedliwa? nie powiedzialabym! moj kochany piesek mial dopiero 5 lat... kurcze nadal mi smutno :( ale dzieki za mile slowa :) :(
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale dlaczego jednych zabiera wczesniej drugich pozniej? :/ tak samo jest z ludzmi jeni umieraja nie dozywajac 20 a inni zyja 100 lat! i to jest sprawiedliwe? :(
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
życie nie jest sprawiedliwe z zasady. Przyzwyczaj się.

Możesz pomyśleć sobie, że każdy ma tyle czasu, ile mu dano. Dlaczego jedni więcej inni mniej? Może ten pozostały czas, który jest zabierany, byłby gorszy? Może tak jest lepiej? Może... tam jest lepiej? Nie da się tego zrozumieć, trzeba przyjąć trochę pokory i zwyczajnie pogodzić się z tym. I wykorzystywać ten czas, który jest nam dany - z innymi.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Oj... A moja koleżanka z ławki ma kolegę, któremu wponiedziałek tata zmarł za zawał, wtorek pogrzeb i środa wszystkich świętych :( przewalone :(
poza tym... nikomu nie jest łatwo.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiem ale poprostu chcialam sie wygadac bo jest mi bardzo smutno z tego powodu...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Wiem, to też trochę pomaga. Wszyscy współczujemy ci, bo pomimo że to przecież część życia, nie jest to łatwe ani przyjemne.
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
O jej..
Współczuję ci...
Mi moja świnka niedługo zdechnie...
Już nic nie je,
Nic nie pije...
Wiem jak to jest stracić zwierzaka...
I niestety nie możemy nic już zrobić...
3maj się ;]
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
życie nie jest sprawiedliwe z zasady. Przyzwyczaj się.

Możesz pomyśleć sobie, że każdy ma tyle czasu, ile mu dano. Dlaczego jedni więcej inni mniej? Może ten pozostały czas, który jest zabierany, byłby gorszy? Może tak jest lepiej? Może... tam jest lepiej? Nie da się tego zrozumieć, trzeba przyjąć trochę pokory i zwyczajnie pogodzić się z tym. I wykorzystywać ten czas, który jest nam dany - z innymi.

Wyjelas mi to z ust, nic dodac nic ujac.

A zwierzaki domowe maja to do siebie ze zyja krocej od ludzi wiec nie ma sie co zalamywac :eek:k:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
to sie ciesz bo masz wielkie szczesnie!!
mi sie nic nie uklada!! a jeszcze dzis moj pies... dlaczego? pytam dlaczego na mnie wszytsko spada?!
szczescie.. czy ja wiem.. ehh
a Ty sie nie załamuj dziewczyno !
Głowa do góry :*
 
Do góry