Buu dlaczego męzczyżni boją się higieny?

inga119

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
Kto mi powie czego mieszkańcy płci męskiej naszej polskiej planety tak bardzo boją się dbania o swój wygląd? przecie woda i mydło nie zastąpi żelu do golenia, balsamu do ciała, a wydepilowane męskie pachy to naprawdę rarytas, o innych częsciach ciała nie wspomnę....panowie o co z Wami kaman?
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie dramatyzujmy, są wyjątki. Polacy w coraz większym stopniu dbają o swój wygląd i raczej odchodzą już od obrazu zarośniętego mężczyzny żującego tytoń. Jednak niektóre kobiety nadal lubią prawdziwych macho :sexy:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
dziewojka nie mam pojęcia gdzie mieszkasz, ale przykładowo w moim mieszkaniu na 4 chłopa tylko jeden nie goli - więc imho, to nie jest większość. z całej 20 osobowej paczki znajomych nie robi tego może 4.

osobiście nie boję niczego w łazience co realnie poprawia mój wygląd. (np. makijaż nie poprawia, więc tego nie robię ;D)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Inga, sęk w tym,że Tobie podoba się wydepilowany facet - a znajdzie się taka, która lubi, jak facet 'pachnie' potem, koniem i tytoniem :D
De gustibus non disputandum est.
osobiście nie boję niczego w łazience co realnie poprawia mój wygląd. (np. makijaż nie poprawia, więc tego nie robię ;D)
ponury, zaczynam zmieniać zdanie o Tobie :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Inga, sęk w tym,że Tobie podoba się wydepilowany facet - a znajdzie się taka, która lubi, jak facet 'pachnie' potem, koniem i tytoniem :D
De gustibus non disputandum est.

ponury, zaczynam zmieniać zdanie o Tobie :D

hm, po pierwsze nie wiem co myślałaś o mnie przedtem. po drugie - dlaczego? po temacie dotyczącym fluidów? przecież napisałem, że przez całe życie raz użyłem kawałka pudru na jednego odznaczającego się pryszcza.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
hm, po pierwsze nie wiem co myślałaś o mnie przedtem.
Nikt mnie tak nie wkur* jak Ty i J.B :D ale jakoś nabrałam dystansu. A wystarczyło tylko zmienić nick i jakoś łatwiej z niektórymi się rozmawia.
 
W

wroneczki4

Guest
Ja się golę i mam wydepilowane pachy, bo dla mnie jest to bardziej higieniczne. Nie lubię mieć buszy pod pachami... ani w majtkach :p
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ja tez dbam o swój wyglad ale bez przesady. Golę się pod pachami, na ryju i w "majtkach" jak to kolega wyżej nazwał:) ale tam nie na zero:)
A po co?? kwestia higieny i komfortu. Akurat co do wygladu jestem uczulony, nigdy nie śmierdzę:) czasem brudne ciuchy mam:) ale zawsze ładnie pachną. Nie wiem w jakim autorka przesiaduje towarzystwie... "naszej polskiej planety " ale się domyślam:D pewnie z chłopcami z pod Herbu BMW :) ale to tylko spekulacja.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Czasem nawet kobiety nie grzeszą higieną
Kiedyś pracowałam dorywczo w pewnym większym zakładzie, w którym owszem, zapach nie należał do przyjemnych, ale od jednej kobiety tak śmierdziało potem, że przejść się nie dało
gdy ktoś jej w końcu zwrócił uwagę, to stwierdziła, że "po co codziennie się myć, skoro na drugi dzień i tak przyjdzie do pracy i "prześmierdnie" " ....
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ja bym nawet nie rozmawiała z facetem, który śmierdzi. Przecież to jest ohydne. Facet ma być wykąpany, ogolony, z lekkim zarostem, wypachniony mocną wodą kolońską . Ma być porządny, a nie jak jakaś łachudra.
 

inga119

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
Chwała Wam za to drodzy mężczyźni że nie wstydzicie swoich wygolonych pach i in instrumentów:) hm, moze nie jest az tak źle:) a co Wy na salony fryzjerskie przeznaczone tylko dla mężczyzn, podobno teraz jest taki trend?
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
trend?? taki??? że co niby jakiś koleś ma mi małego golić??? bo laska to raczej nie:) hehe bez sensu!! chyba ze o inne salony chodzi:)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Higiena jest super ale pach nie golę,i raczej nie mam zamiaru
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Ludzie, nie popadajcie w skrajności. To, że facet nie goli pach i dupska to nie znaczy, że musi być "łachudrą" i "walić koniem". Może być i męski (czy. z owłosieniem) i zadbany (czyt. czyli, że pachnie). A są tacy.
 

carbonar

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
hehe to ja się chyba nie boję higieny ale boję sie tej lawiny którą zaraz tu wywołam :D regularnie odwiedzam salon urody tylko dla męzczyzn, depiluje to i owo, ba czasem i na solarium chodzę - starczy?
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
o_O

dbać o siebie ok, ale bez przesadyzmu

depilacja nóg ?! never
klaty?! never
solarium ?! never

są rózne gusta jedne kobiety lubia metro inne uważają to za pedalstwo...

tak samo jest z dziewczynami są naturalne ładne kobiety i wszechoobecny różowy kobiecy kicz...
tapeta i solarka nudne takie panienki...
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Facet ma być wykąpany, ogolony, z lekkim zarostem, wypachniony mocną wodą kolońską . Ma być porządny [...].
Cały ja! xD
Odpuszczam sobie golenie pach, nóg, pośladków (miało być odbytu... Jeśli chcę cierpieć, to robię co innego), brzucha i "trójkącika" a mimo to nie jestem obleśny :p
Jeśli mężczyzna regularnie odwiedza wannę/prysznic, opróżnia uszy i szoruje zęby, to w moim mniemaniu jest zadbany. Jak myślicie, z czego wynika to, że niektórzy faceci nie dbają o higienę?
Nikt ich nie nauczył, są leniami, a może głębokimi ciamajdami?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Najlepszy jest złoty środek - coś pomiędzy Panem Metroseksualnym a Panem Boję Się Nawet Mydła :D

To, że niektórzy mężczyźni nie dbają o higienę wynika moim zdaniem z przyzwyczajeń wyniesionych z dzieciństwa, może nie było im wpajane dbanie o higienę osobistą, może tatuś mył się raz w tygodniu, wody toaletowej używał na Boże Narodzenie i Wielkanoc, to synek robi tak samo ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ludzie, nie popadajcie w skrajności. To, że facet nie goli pach i dupska to nie znaczy, że musi być "łachudrą" i "walić koniem". Może być i męski (czy. z owłosieniem) i zadbany (czyt. czyli, że pachnie). A są tacy.

ano wlasnie :p

Ja nie wiem, myje sie codziennie, nie smierdze (z tego co wiem), staram sie byc czysty,

boje sie higieny czy nie ?
 
Do góry