Buty w ktorych bede wyzszy

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
ethay stereotypem jest to iż szpilki nawet brzydkiej dziewczynie dodadzą kobiecości, przecież szpilki wysmuklają i wydłużają nogi, a nogi to jedna z najseksowniejszych części naszych ciał.

Dla mnie temat jest lekko śmieszny, bo 2-3cm to nic! Wystarczy zmienić fryzurę, nie wiem na irokeza i już czujesz się wyższy.
 
W

wroneczki4

Guest
Tylko, że jak laska jest kumata to może mu pomóc, co w tym złego? Zreszta to sa indywidualne kwestie zwiazku, i hooj Ci do tego.
To mi do tego, że uważasz, że laska musi sobie odmawiać, bo koleś ma kompleksy? Zabawne...
Sam jesteś zakompleksionym kolesiem i w ten sposób chcesz tłumaczyć sobie, że Twoja laska sobie odmawia trochę rzeczy dla Twoich kompleksów?

A do odbierania wszystkiego na powaznie, to przypominam ze to Ty stałes sie "buntownikiem z wyboru" bo kilka osob przejechało po tobie w temacie o butach i od tamtego czasu notorycznie "rzartujesz" w innych tematach, czyz nie?:}
O ile wiem to piszę zawsze to na co mam ochotę, więc znów nie trafiłeś. Jedz mi po butach, bo mnie to nie rusza. Możesz jechać jak chcesz itd.
Ja mam to gdzieś, ani ja nie wiem jak Ty wyglądasz i kim jesteś... ani Ty nic nie wiesz o mnie. Jakbyś widział moje pierwsze posty to raczej teraz jestem mniej ironiczny i chamski. Więc Dr. House z Ciebie nie będzie, bo robisz kiepskie teorie :*

Taka prawda, ze :cenzura: wiecie jakie ona ma do tego podejscie i jak to funkcjonuje w zwiazku, wiec halucynujecie w swoich głowach czego ma sobie odmawiac, a czego nie. A moze ona nie lubi obcasów, a moze lubi tylko jak jest sama, opcji moze byc milion, whateva. Proponuje wyjsc czasem z własnej głowy i rozejrzeć sie wokoło, tam tez jest świat :). Eot.
A może Ty po prostu nie potrafisz nam przyznać, że gadasz takie pierdoły, że głowa mała? Autor tematu nie pytał co jego laska ma nosić, a to jakie on buty ma nosić. Więc nie wiem po co wciągasz w temat jej obuwie. Może jeszcze on ma chodzić na szczudłach, a ona na kolanach?
Wiemy tyle co Ty mózgu... nie wiem jak dojść do takiego upartego w swych przekonaniach człowieka jak Ty.

swoja droga, to jezeli ktorakolwiek kobieta musi zakładac cokolwiek, zeby poczuc sie kobieco to jej wspolczuje. Bo znam laski ktore w kaloszach sa bardziej kobiece od babek w szpilach, bo chodzi o wewnetrzne podejscie, a nie uzaleznianie swojej kobiecosci od BUTOW, litosci.
Noszą szpilki żeby ładniej wyglądać? Skoro Ciebie kręcą pasztety ubierające się w kalosze- to bardzo się cieszę.
Wewnętrzne podejście... chodzi o ich wygląd, a Ty walisz kobiecość itd.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
To mi do tego, że uważasz, że laska musi sobie odmawiać, bo koleś ma kompleksy? Zabawne...
Sam jesteś zakompleksionym kolesiem i w ten sposób chcesz tłumaczyć sobie, że Twoja laska sobie odmawia trochę rzeczy dla Twoich kompleksów?
Nigdzie nie napisałem, ze ma sobie odmawiac, elementarne umiejetnosci czytania ze zrozumieniem panie skejcie. No i wyciaganie wnioskow, doktorze House.

A może Ty po prostu nie potrafisz nam przyznać, że gadasz takie pierdoły, że głowa mała? Autor tematu nie pytał co jego laska ma nosić, a to jakie on buty ma nosić. Więc nie wiem po co wciągasz w temat jej obuwie. Może jeszcze on ma chodzić na szczudłach, a ona na kolanach?
Wiemy tyle co Ty mózgu... nie wiem jak dojść do takiego upartego w swych przekonaniach człowieka jak Ty.
Jestes az tak głupi zeby nie wiedziec? Po to wciagam jej obuwie w to, bo do jasnej pały logiczne, ze jak ona załozy wysokie to jego plan o wyrownywaniu pojdzie fpisdu.

Noszą szpilki żeby ładniej wyglądać? Skoro Ciebie kręcą pasztety ubierające się w kalosze- to bardzo się cieszę.
Wewnętrzne podejście... chodzi o ich wygląd, a Ty walisz kobiecość itd.
Nigdzie nie napisałem, ze to pasztety- to tak apropo wyciagania wniosku doktorze House vol.2. Po prostu kompletnie, zupełnie, absolutnie i doskonale nie masz pojecia od czego zalezy aktrakcyjnosc i kobiecość- bynajmniej nie od butow- wiec sie nie wypowiadaj, albo sie wypowiadaj, ale nie licz ze odpisze, bo nadajemy na dwóch rożnych orbitach
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Nie mam kompleksow. Robie to dla mojej kochanej, bo wiem ze ona sie zle czuje z tym ze jest wyzsza ode mnie. Widze ze cholota sie dorwala do komputera. TEMAT DO ZAMKNIECIA
 
Do góry