Buty VANS SK8-HI

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Jaga yo! Jest tak sprawa, chcę sobie kupić . Spodobały mi się vansy sk8-hi. I tutaj pytania ode mnie - miał ktoś te vansy, jakie są? Co sądzicie o tych butach? Spodobał mi się ten wzór - Click!
Piszcie, każdy post mile widziany! :D
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
wyglądaja porządnie i ładnie. takie trampkowate są. co do ceny jest nie wygórowana
 

TommyGun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Stary nie napinaj się tak. Po prostu są brzydkie. Osobiście z Vansów podobają mi się tylko Era i Authentic.
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Przecież vansy era i authentic to jakby niskie vansy sk8-hi!!! Bardzo podobny dizajn... <_<
 

koleśś

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Drogi michall0!
W złym tonie jest pytać się o zdanie na temat wspomnianych przez siebie butów, a następnie najeżdżać na kogoś, kto powie o nich coś złego. Rozumiemy, urażona duma i tak dalej, ale należy być przygotowanym na określenia "ale pedalskie", "jakie gejowskie", "mój dziadek ma takie same" czy "moja babcia ma takie same, tylko inny kolor, fason i długość sznurówek, a tak w ogóle to całkiem inne". Mi osobiście się nie podoba kolorystyka, ale wierzę, że mnie za to nie zniszczysz. Pozdrawiam.
 
W

wroneczki4

Guest
Nie rozumiem takich ludzi jak założyciel tematu. Pierw chcesz komentarzy na temat danych butów, a wręcz je wymuszasz... jednak chcesz otrzymywać wyłącznie pozytywne komentarze na temat danych butów. Moim zdaniem jesteś osobą nie godzącą się z cudzą krytyką.

Moim zdaniem buty nie są warte swojej ceny. Zacznę od tego, że musiałbym codziennie chodzić w marynarce oraz zwykłej koszulce aby przypasować się do danych butów, a skończę na ich dość niecodziennych i nieprzypasowujących kolorach. No mi by te buty z pewnością nie pasowały, ale jeśli nosisz tylko czarne, szare i białe ubrania to nie ma najmniejszego problemu.
Ogólnie wątpię, że posiadasz same ubrania typu: spodnie jeansowe, koszulka biała/szara/czarna z czarnym/białym nadrukiem. Całkiem inną kwestią jest noszenie tych butów np. z zieloną koszulką i luźnymi spodniami, a nie rurkami, bo wyglądałbyś obciachowo...

PS: Jak coś wiem, że te buty kupiłeś ze skate shopu, ale jakoś ja nie wyobrażam sobie kolesia w np. trampkach... koszulce luzak amerykański raper i do zestawu :sexy:
 

imwww

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Super są Sk8-ty z nowej lini Vans http://www.eastend.pl/catalog/product/SK8HIDLO6BT
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
To nie mój styl,wiec może lepiej jeżeli się nie wypowiem,bo nie będzie to w pełni obiektywne. Ale wszystko jest kwestią gustu,wiec jeżeli tylko Ci się podobają to śmiało kupuj.
 
Do góry