Buty taktyczne na co dzień?

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No trochę tak jest, że noszenie ich na co dzień byłoby (marnotrawstwem?, świętokradztwem? - dla niektórych pewnie tak :p), bo są przeznaczone raczej do wyższych celów (co za retoryka :D) więc dla niektórych do może być niezrozumiałe (szczególnie, że wyglądu rzeczywiście nie mają)
 
B

benjamima

Guest
Mam kilku znajomych, którzy "bawią" się w harcerstwo/survival, i chodzą właśnie tak na co dzień. Nie widzę w tym nic złego, strój to w końcu odbicie tego, czym się w życiu interesujemy. Same buty wyglądają na dosyć masywne, więc porządna góra jest wymagana, aby nie wyglądać groteskowo... ;P
 
C

compton_style

Guest
Ja znam kilku ochroniarzy, którzy chodzą w butach taktycznych na co dzień. Jeden z nich ma właśnie takie czarne batesy, bardzo je sobie chwali. Ja bym codziennie w takich butach nie chodził, ale akurat do stroju ochroniarza pasują.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Dobra wiadomosc dla autora- najmnodniejszy fason butow na jesien- zime to wlasnie wszystkie militarne historie :).
 
M

margarita_3

Guest
Hehe - no ale teraz już wiosnę mamy więc trochę się sytuacja zmieniła. Mój chłopak jednak do pracy codziennie zakłada takie właśnie buty no ale to zrozumiałe kiedy pracuje się w wojsku. Poza tym, teraz to już za gorąco byłoby chodzić w takich butach po mieście ;) Co innego na górskie eskapady :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Na zimę buty taktyczne są rewelacyjne. Mają antypoślizgową podeszwę i są ciepłe. Teraz to już raczej jest za gorąco, ale jeżeli ktoś lubi górskie wojaże to np. boty bates są jak najbardziej wskazane. Szczególnie, że wyglądają również bardzo ciekawie.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Te batesy nie tylko na zimę będą dobre ale również na wyprawie w góry z całą pewnością świetnie się sprawdzą. Są wysoki i będą dobrze stabilizowały kostkę przed zwichnięciem. Jak Dla mnie można w nich chodzić również na co dzień, a jak się będzie odpowiednio o nie dbało to mogą służyć nawet kilka sezonów.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
sam na codzień chodzę w butach marki Bates, nie mógłbym pomykać w zwykłym obuwiu bo jeżeli zainwestuje się w dobrej jakości obówie militarne to posłuży nam kilka dobrych lat no i mamy też pewność produktu i jego jakości
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Ja mam buty taktyczne Magnum, czasem zdarza mi się je założyć nawet do pracy!
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
A jeszcze powiedz gdzie ty pracujesz i czy jest szansa, żeby je uszkodzić, albo w ogóle sens je zakładać. ;)
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Czasem muszę wyjść w teren i pochodzić po różnych ruderach czy budowach. Raz, że są praktyczne, dwa nawet źle nie wyglądają.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Papiernik napisał:
Czasem muszę wyjść w teren i pochodzić po różnych ruderach czy budowach. Raz, że są praktyczne, dwa nawet źle nie wyglądają.
mój chłopak też zakupił ostatnio takie buty do pracy i mówi że niebo a ziemia jeśli chodzi o poprzednie... nawet sama się zastanawiam czy takich sobie nie kupić tylko nie wiem czy są takie małe modele ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
oooooooooooooo faktycznie są rozmiar na kobiety od 36 to super a i but nie wygląda źle - dzięki :)
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
zależy jaką pracę wykonujesz i do czego na co dzień je potrzebujesz... raczej do standardowych spacerów to niezbyt bardzo.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Nie nie na spacer się nie nadadzą. Są to raczej konkretne, solidne buty.
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Godne uwagi są Batesy, solidne i świetnie wykonane. Sprawdzą się w każdych warunkach. Jak ktoś pracuje w terenie to idealnie się sprawdzą.
 
Do góry