Buty taktyczne na co dzień?

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Cześć

Jakiś czas temu kupiłem sobie bardzo fajne buty taktyczne. I chciałem was zapytać, czy to wypada chodzić w takich butach nie tylko na paintaball, ale np. na co dzień, do czarnych bojówek. Mnie się wydaje, że tak, bo buty są w sumie niezłe i całkiem wytrzymałe. Ale wolę was zapytać o zdanie.

pozdr.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
mi się nie podoba
biggrin.gif
 

kania86

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
dla mnie buty taktyczne + bojówki = super komplet do chodzenia na co dzień
sam podobnie się ubieram na co dzień
aby było wygodnie i ciepło
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Hm, no wiesz... buty taktyczne do bojówek... mogą być, ale... tylko jesli odpowiednio dopasujesz do nich góre, czyli jesli kurtka tudzież sweter będzie kolorystycznie odpowiednia.
fajnie, że buty które kupiłeś w bates.pl sa czarne, bo łatwo będzie dobrac do nich dodatki w stylu jakies pieszczochy z ćwiekami albo cos w ten deseń.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
nie moj styl, ale jesli bedzie elegancka kutrka, czyli ze poprostu utrzymana w stylu miitarnym xd
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem wszystko zależy od tego, jak się będziesz w tym czuł;) Jeśli Twoim zdaniem będzie to fajnie wyglądało, to czemu nie. Przecież nikt nie powiedział, że buty taktyczne można nosić tylko do paitballa. Zauważ, że wielu ludzi na co dzień chodzi w butach trekingowych, które jakby nie było są przeznaczone do chodzenia po górach;) A swoją drogą fajne buty wybrałeś więc tym bardziej powinieneś je pokazać światu;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiesz, te buty taktyczne bates są takie, że spokojnie możesz ubierać je zarówno do gry w paintball jak i do bojówek. Wyglądają one przecież jak jakies buty trekkingowe, które w zimie nosi się do bojówek, a i nawet do dżinsów.
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
INT3L napisał:
Śmigaj w tym bez zastanowienia.
No ja nie wiem czy można w nich chodzić na co dzień... Ja mam taką filozofię, że wszystko ma swoje miejsce i skoro to są buty taktyczne (swoją drogą bardzo dobre), to używam ich w czasie meczów paintballowych, ASG i ewentualnie na wyprawy trekkingowe. Po mieście chodzę w butach miejskich i jakoś mnie nie ciągnie do zakładania moich batesów wieczorem na imprezę ;) Owszem, jeżeli byłoby sporo śniegu i jakieś totalnie zbite warunki, to pewnie założyłbym je, szczególnie, że mają podeszwę vibram i gore-tex -te konkretnie, więc nadają się na ekstremalne warunki.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
No tak może i bates są przeznaczone do tego, żeby w nich biegać po lesie ale nie wiem, dlaczego nie można byłoby w nich chodzić na co dzień. W końcu są to dość wytrzymałe buty i nie wydaje mi się, że mogłyby się jakoś szybko zniszczyć. Mnie też się zdarzało, że chodziłam po mieście w butach trekkingowych. I jakoś nie miałam takiej myśli, że te buty są przeznaczone do chodzenia po górach i po mieście chodzić w nich nie mogę;/
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No batesy raczej są przeznaczone do ekstremalnych przygód, a nie chodzenia po ulicach. Chociaż przecież z tych butów korzysta wojsko i policja (i chyba chodzą w nich na co dzień) więc raczej nie ma przeciwwskazań :D Ja też mam takie "buciory" jak ktoś je tu nazwał (wcale nie są takie ciężkie na jakie wyglądają :D), ale używam do paintball a na co dzień chodzę w trampkach lub jakichś sportowych :)
 
W

wroneczki4

Guest
Okropne te buty. Wyglądają jak ruskie czołgi.
Kup sobie lepiej trampki na chale za 10zł i je noś.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
A mi się buty bates podobają. Oczywiście nie są to buty dla miejskiej elegantki,ale chyba nie są też dla niej przeznaczone:) W takich butach masz pewność,że nic złego ci się nie stanie- nawet jak ci cegła na stopę spadnie:) Śmiało można w nich pomykać
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Okropne te buty. Wyglądają jak ruskie czołgi.

:D hahahha. Ale wiesz co te buty nie są do wyglądania :D tylko do chodzenia/biegania po lesie/górach. Mają być przede wszystkim praktyczne i takie są. Chyba wszyscy, którzy ich używają potwierdzą :D Ale na przykład zobacz sobie na przykład takie w kolorze khaki już chyba bardziej Ci się spodobają niż czarne :p
 
W

wroneczki4

Guest
:D hahahha. Ale wiesz co te buty nie są do wyglądania :D tylko do chodzenia/biegania po lesie/górach. Mają być przede wszystkim praktyczne i takie są. Chyba wszyscy, którzy ich używają potwierdzą :D Ale na przykład zobacz sobie na przykład takie w kolorze khaki już chyba bardziej Ci się spodobają niż czarne :p
Oceniałem ich wygląd codzienny, a nie wygodę. Przypuszczam, że są wygodne, ale rozmawiamy o czymś innym ;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Niom o butach taktycznych na co dzień. I powiem Ci, że widziałem już kilka osób chodzących na co dzień właśnie w takich butach. Każdy ma swój styl - i jeśli komuś tak jest dobrze i wygodnie to przecież może się nosić na wojskowo. To on ma się czuć w tym (i z tym) dobrze. I jeśli ktoś się chce tak nosić to nie możemy mu zabronić. Latem chyba będzie gorąco w takich butach, ale jesienią i zimą byłoby okej. A to czy one się podobają z wyglądu czy nie to też kwestia gustu. Ważne, że są wygodne.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
dzięki bogu należę do kobiet, które w pierwszej kolejności zwracają u mężczyzny uwagę na buty BB)
 
B

bone1906

Guest
Buty firmy bates ją dedykowane do paintballa i asg, ale jak ktoś lubi chodzić w nich na co dzień, to czemu mamy mu zabraniać? W takich codziennych sytuacjach to raczej takie buty nie spełniają swoich zadań. Do paintballa, asg i biegania po trudnym terenie są idealne.
 
Do góry