Buty Sportowe

Status
Zamknięty.

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Jest dużo fajnych marek butów sportowych, New Balance są idealne do biegania i gry w tenisa,Adidas to coś do chodzenia na co dzień,podobnie jak Nike.
 
Q

qarolka

Guest
myślę, że buty najlepiej kupować w internecie bo wtedy wiadomo, że dostaje się towar rzeczywiście najtańszy i przede wszystkim dużo większy wybór niż w sklepach stacjonarnych
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Te są tez fajne, Odessa całkiem dobra firma, bardzo popularna na zachodzie u nas pomału wchodzi w rynek ale wybór świetny:) http://www.convict.pl/producent-odessa,15.html
 

VisciolaFashion

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
A ja uwielbiam trampki. Teraz są w modzie to można wybierać.
Proponuję:
http://allegro.pl/trampki-hugo-boss-orange-size-44-i1779266304.html
Zapraszam.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
New Balance to rzeczywiście dobra marka, ale nie opłaca się ich kupować u pośredników tylko jak już bezpośrednio od producenta na ich oficjalnej stronie internetowej, Z tego co widziałem ceny są bardzo fajne.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Noszę tylko PUMY, bo mi się najbardziejpodobają i są bardzo wygodne.
Obecnie Future Cat - moje ulubione to Big Bamboo (mam brązowe, a poluję na srebrno-złote)
oraz takie First Round:
2e5dc1d792519fffmed.jpg

z niebieskimi sznurówkami :)

Podobają mi się też Mostro.

Wcześniej jeszcze polowałam na Reeboki Courtee, ale wtedy powyższy model mnie skusił.
Nie wykluczam, że jeszcze kupię Reeboki.
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
orkus, a nie lepiej dołożyć trochę i kupić takie http://oryginalnebuty.pl/cat-active-alaska-24577, wyglądają na solidniejsze :) Ale jeśli miałabym coś doradzać z tego co podałeś, to...chyba zielone :)
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Nooo fajne te butki, tylko oczywiście mojego rozmiaru nie ma :( Ale znalazłem inne tej firmy http://oryginalnebuty.pl/cat-certus :) Chyba się zdecyduje na nie, bo faktycznie solidniej wyglądają od tych poprzednich.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
oraz takie First Round: z niebieskimi sznurówkami
Też mam te buty już drugi sezon, ale całe białe, bo nie lubię zbyt się rzucać w oczy. Wyglądają na prawdę dobrze, a przeszły bardzo dużo. Nie używam prawie obuwia zimowego i spokojnie można w nich chodzić, są ciepłe acz nie radzę pakować się w nich w wysoki śnieg, bo przemiękną ;)

SzklanaDama
 

elka1910

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja mam takie buciki Hi-Tec. Szukałam czegoś na fitness i chyba dobrze trafiłam, bo okazały się bardzo wygodne i są dobrze wentylowane, więc stopy się nie pocą za bardzo :D
10293440-1307457128-642261.jpg
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Kwestia gustu,ale mi się akurat nie podobają buty tej firmy.. Uważam że nie najlepiej prezentują się an stopie,zarówno te damskie jak i męskie. Wolę coś bardziej klasycznego i zarazem eleganckiego,ze skórki najlepiej. Chociaż oczywiście jedna parę sportowych do biegania czy na rower jak najbardziej warto mieć.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
No wiadomo Nike, Puma, Reebook- dobre marki, wytrzymałe, co markowe to markowe. Ale ja nie lubię kupować butów które można nosić i nosić i nosić i nosić i nigdy się nie zniszczą :) ja kupuję buty na chwilę, nawet nie na jeden sezon. I nie chodzi tu o to że szybko je niszcze, ale o to, że po prostu nie lubię zbyt długo chodzić w takich samych butach :D często kupuję buty w zwykłych sklepach, za cenę nieprzekraczającą stówki, no i wytrzymują ze 2-3 miechy, no ale jak dla mnie to wystarczy :)
Ale ostatnio wyczaiłam dwie pary fajnych, takich zwykłych Najeczek na allegro i chyba któreś z nich sobie sprawię :)
Oto one:
http://moda.allegro....2188260432.html
http://moda.allegro....2189815334.html
 

merkasia

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mam nike, ale marzą mi się reeboki te do formowania pośladków :)
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Ale wiesz,że poniekad jest to chwyt makretingowy? W mojej opinii buty powinny być przede wszystkim wygodne i tego się trzymam. Nie lubię płacić za nic polecam też odpowiednią peilęgnację obuwia,wtedy posłużą nam znacznie dłuzej.
 

Monia9

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam nike, ale marzą mi się reeboki te do formowania pośladków :)

Gdzieś czytałam, że te buty okazały się ściemą. Reebok musiał potem przepraszać czy coś takiego. Zawsze mi się wydawało, że takie bajery to tylko marketingowa ściema za którą się płaci ekstra. Dobre i wygodne buty można kupić w miarę tanio i nie płaci się za reklamę :) Ja mam fajne buciki Hi-Tec. Nie były reklamowane przez Herbuś, nie kosztowały dużo, ale są naprawdę wygodne i warte swojej ceny.
 

Attachments

  • hi-tec-sports-women-s-m100-eris-court-trainer.jpg
    hi-tec-sports-women-s-m100-eris-court-trainer.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 16

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Swoje buty do biegania kupiłam w Internetowym sklepie Activestyle, zdecydowałam się na buty Pumy, bo ich cena była bardzo niska. Zresztą w tym sklepie zawsze można liczyć na duże obniżki. Odczuwam bardzo dużą różnicę pomiędzy zwykłymi butami, a tymi, które kupiłam. Przynajmniej mam pewność, że stawy mi szybko nie siądą.
Chodzę na siłownię i mój trener powiedział, że jak dalej będę biegać w zwykłych butach to będę miała problem. Wzięłam sobie jego radę do serca i postanowiłam zainwestować przede wszystkim we własne zdrowie.
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Do ćwiczeń mam Reeboki, jakieś takie z "kostkową" podeszwą, chyba z serii Real flex - wygodne, ale czasem lekko się ślizgają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry